0

2

2.

ASK Lovosice - LFP - FbŠ Bohemians DDM Praha 7 5:6pn
branky: 11. Adam Filip Hrdlička, 17. Daniel Dittrich, 18. Jakub Vokál, 19. Lukáš Hauf, 31. Jakub Vokál - 8. Martin Bugala, 18. Jakub Ruml, 33. Martin Kadečka, 37. Jakub Ruml, 45. Martin Bugala, N Dominik Bláha; rozhodčí: Alexander McIntosh - Jan Hanzal; vyloučení: 3:0; využití: 0:0; diváků: 29; zásahy brankářů: Radek Dvořák 46, Antonín Kabelka 5 - Filip Matys 26; po třetinách: 1:1, 3:1, 1:3
2 Nájezd na branku provedl z družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 hráč #83 Martin Kadečka a vstřelil gól.
2 Nájezd na branku provedl z družstva ASK Lovosice - LFP hráč #50 Lukáš Hauf , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 hráč #86 Dominik Bláha a vstřelil rozhodující gól (5:6).
1 Nájezd na branku provedl z družstva ASK Lovosice - LFP hráč #6 Tomáš Roneš , ale gól nevstřelil.
45:00 Zahájena trestná střílení
45:00 Střely ve 3. části: 12:21
44:43 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 5:5
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #46 Martin Bugala, asistoval #33 Petr Vincenz (5:5)
44:21 Bohemians v 6
43:49 Timeout FbŠ Bohemians DDM Praha 7
38:35 Střídání brankáře. Nový brankář #46 Antonín Kabelka družstva ASK Lovosice - LFP
36:27 Timeout ASK Lovosice - LFP
36:27 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 5:4
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #77 Jakub Ruml, asistoval #46 Martin Bugala (5:4)
35:24 Šance na obou stranách ale bez gólu
32:52 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 5:3
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #83 Martin Kadečka, asistoval #77 Jakub Ruml (5:3)
30:18 GÓL ASK Lovosice - LFP! 5:2
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil #32 Jakub Vokál, asistoval #4 Adam Filip Hrdlička (5:2)
30:00 Střely ve 2. části: 12:19
27:48 Lovosičtí ubránili oslabení
25:48 Vyloučen hráč #90 Sebastian Vincent Galia družstva ASK Lovosice - LFP na 2 minuty za sekání
18:03 GÓL ASK Lovosice - LFP! 4:2
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil #50 Lukáš Hauf, asistoval #90 Sebastian Vincent Galia (4:2)
18:03 Lovosice znovu navyšují skóre
17:57 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 3:2
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #77 Jakub Ruml, asistoval #86 Dominik Bláha (3:2)
17:49 Vyloučen hráč #10 Filip Černý družstva ASK Lovosice - LFP na 2 minuty za sekání
17:37 GÓL ASK Lovosice - LFP! 3:1
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil #32 Jakub Vokál, asistoval #50 Lukáš Hauf (3:1)
16:59 GÓL ASK Lovosice - LFP! 2:1
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil #55 Daniel Dittrich bez asistence (2:1)
15:00 Střely v 1. části: 7:16
13:44 Nebezpečná akce domácích
10:11 GÓL ASK Lovosice - LFP! 1:1
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil #4 Adam Filip Hrdlička bez asistence (1:1)
10:11 Lovosice se také dočkali gólu, Hrdlička proměňuje
07:49 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 0:1
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #46 Martin Bugala, asistoval #77 Jakub Ruml (0:1)
07:49 Bugala otevírá skóre zápasu a bohemians jdou tak do vedení
05:45 Lovosice drží stav 0:0
05:22 Dvořák si připisuje krásný zákrok
03:45 Vyloučen hráč #55 Daniel Dittrich družstva ASK Lovosice - LFP na 2 minuty za bránění ve hře
03:45 Máme tu první přesilovou hru tohoto utkání
02:55 Bláhis přestřeluje
01:45 Tvdré fauly