44
  • 44 43:57
    Bohemians

FBŠ Gorily Plzeň - FbŠ Bohemians DDM Praha 7 2:1
branky: 13. Adam Čech, 19. Filip Čech - 22. Dominik Bláha; rozhodčí: Marek Schober - Pavel Stuš; vyloučení: 3 + Denis Kalivoda 4:2; využití: 0:0; diváků: 55; zásahy brankářů: Filip Černý 20 - Filip Matys 14; po třetinách: 1:0, 1:1, 0:0
45:00 Střely ve 3. části: 4:8
44:12 Bohemka v šesti.
43:57 Timeout FbŠ Bohemians DDM Praha 7
42:26 Další faul posílá Gorily do čtyř.
42:25 Vyloučen hráč #75 Lukáš Čech družstva FBŠ Gorily Plzeň na 2 minuty za hrubost
41:29 Divácká kulisa je výborná. Podporují oba týmy.
41:13 Bohemka dobře odbránila oslabení a hned se vrhá na srovnání zápasu.
40:48 Tomáš Bolda nezavěsil další loženku.
39:54 Gorily zasypaly Matyse střelami ze všech stran. Ten chytá výborně.
38:46 Vyloučen hráč #33 Petr Vincenz družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za sekání
37:05 Znovu Bohemka na míčku vymýšlí, jak překonat odpor domácích.
36:11 Niki Bolan dobře vystihl přihrávku na střed, ale jeho rána minula šibenici Matyse.
35:40 Dvě šance z brejku pro černý tým. Gorily ale nezakončily dobře. Bohemka znovu na balonku.
33:25 Po delší době Gorily na polovině Bohemians. Šance v přesilovce mohou klokany mrzet. Černý v brance domácích podržel.
32:40 Gorily přežily. Můžou po hodně dlouhé době hrát v pěti.
31:01 První trest pro Denise Kalivodu Bohemka nepotrestala. Následují další těžké 2 minuty pro Gorily.
30:00 Střely ve 2. části: 5:8
28:31 Gorily mají před sebou další oslabení.
28:30 Vyloučen hráč #38 Denis Kalivoda družstva FBŠ Gorily Plzeň na 2+2 minuty za hrubost
26:29 Další přesilovka pro klokany. Tvrdý zákrok Vavríka je potrestán.
26:28 Vyloučen hráč #82 Filip Vavrík družstva FBŠ Gorily Plzeň na 2 minuty za nedovolené vrážení
25:15 Fischerova šance, balonek nad brankou. Žádná změna skore.
24:15 Po přesilovce Bohemians mají šanci na skorování v početní převaze i domácí Gorily.
24:14 Vyloučen hráč #77 Jakub Ruml družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za sekání
22:08 Vyloučen hráč #12 Nicolas Bolan družstva FBŠ Gorily Plzeň na 2 minuty za hrubost
21:35 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 2:1
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #86 Dominik Bláha, asistoval #6 Vojtěch Vosátka (2:1)
20:25 Filip Vavrík dobře v průniku střílel na Matyse, ale ten měl další výborný zákrok.
19:06 Další dobrý blok obrany Goril. Tentokrát se zaskvěl Filip Vavrík.
18:28 GÓL FBŠ Gorily Plzeň! 2:0
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň vstřelil #21 Filip Čech, asistoval #38 Denis Kalivoda (2:0)
16:57 Sledujeme, jak Bohemians očividně přidali na důrazu.
15:25 Filip Černý dobře podržel při chybě domácích v rozehrávce. Bohemka ani nemohla zakončit.
15:00 Střely v 1. části: 7:5
14:37 Fischer střílel z dálky nad. Bohemka se ještě snaží srovnat skóre, ale všechny tři pokusy teď mimo branku Filipa Černého.
13:24 Filip Čech stejně jako Vavrík sám před brankářem, ale neprotlačil míček za Matyse. Dobrý zákrok gólmana.
12:24 GÓL FBŠ Gorily Plzeň! 1:0
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň vstřelil #14 Adam Čech, asistoval #12 Nicolas Bolan (1:0)
11:08 Karel Altman v dobré příležitosti netrefil dobře balonek.
08:57 Oba týmy mají šance, ale vždy se najde ještě moment, kdy obránce dobře zasáhne blokem nebo holí.
06:33 Gorily měly náznaky šancí, ale ke střele nevedla žádná z nich. Vždy tu možnost prováhaly.
03:55 Pinčák nedorazil závar před Matysem.
03:25 Janoušek střílel nad z plného běhu. Černý nemusel zasahovat.
00:57 Vyložená šance Vavríka, ale neproměnil, byl sám před gólmanem.
00:15 První řada domácích jde do tlaku, střely na golmana Bohemians nedoletěly, úspěšný blok klokanů.