4:8
    Jakub RUML
    ()

FbŠ Bohemians DDM Praha 7 - FAT PIPE FLORBAL CHODOV 4:8
branky: 6. Petr Vincenz, 12. Jakub Ruml, 32. Jakub Ruml, 45. Jakub Ruml - 14. Matěj Bezpalec, 17. Robert Málek, 23. Matyáš Kýr, 25. Jakub Hrnčíř, 27. Robert Málek, 31. Jindřich Lego, 34. Jan Evžen Růžanský, 35. Adam Zán; rozhodčí: Dalibor Berka - Filip Moravec; vyloučení: 5:2; využití: 0:2; diváků: 25; zásahy brankářů: František Stárek 17 - Marek Navrátil 16; po třetinách: 2:1, 0:4, 2:3
45:00 Střely ve 3. části: 8:8
44:53 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 4:8
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #77 Jakub Ruml bez asistence (4:8)
42:08 Kabourkova rána, ale brankář vytasil další dobrý zákrok. Chodov se úspěšně brání.
41:27 Vosátkova střela jen do brankáře.
40:40 Vyloučen hráč #25 Matěj Bezpalec družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za nedovolené vrážení
39:45 Ruml hledal v brankovišti Bláhu, ale ten míček netrefil.
38:45 Bláhova střela nenašla cestu do sítě.
37:00 Málek neproměnil šanci, před brankářem byl úplně sám.
36:26 Vyloučen hráč #18 Antonín Blažek družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za blokování florbalky
34:53 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 3:8
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #14 Adam Zán, asistoval #25 Matěj Bezpalec (3:8)
33:42 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 3:7
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #99 Jan Evžen Růžanský, asistoval #33 Jindřich Lego (3:7)
33:42 Vyloučen hráč #77 Jakub Ruml družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za nedovolené vrážení
33:38 A znovu a opět bez úspěchu. Bláha sám před gólmanem.
32:25 Bláha napálil gólmana do masky. Velká šance klokanů.
32:10 Jakub Ruml snižuje a dává ještě šanci Bohemce s tím zápasem něco udělat. Diváci by to asi uvítali.
31:56 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 3:6
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #77 Jakub Ruml, asistoval #7 Jakub Kabourek (3:6)
30:23 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 2:6
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #33 Jindřich Lego bez asistence (2:6)
30:18 Málek ze středu minul.
30:05 Bohemka začíná v oslabení, ještě zbývá třicet vteřin trestu.
30:00 Střely ve 2. části: 5:9
28:58 Chodovu se nedaří zahrát, co si namalovali s trenéry.
28:30 Vyloučen hráč #6 Vojtěch Vosátka družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
27:12 Bohemka nemá protijed na tohle uštknutí. Popáté za sebou udeřil Chodov a hodně si zápas zjednodušil.
26:54 Timeout FbŠ Bohemians DDM Praha 7
26:54 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 2:5
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #97 Robert Málek, asistoval #44 Lukáš Bulíř (2:5)
25:21 Tvrdá hra v podání Bohemians, ale Ruml potřeboval o trochu více místa.
24:21 Bohemka teď má co dělat s Chodovem. Chodov chodí do otevřené obrany zelenobílých a v zakončení je nekompromisní.
24:03 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 2:4
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #10 Jakub Hrnčíř, asistoval #97 Robert Málek (2:4)
22:58 Klasické nedáš-dostaneš. Zatímco Blažek zvonil na tyč, Kýr se trefil a Chodov otáčí zápas.
22:56 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 2:3
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #8 Matyáš Kýr bez asistence (2:3)
22:08 Blažek trefil tyč.
19:27 Stárek výborný zákrok nohou proti střele Chodova. Drží!
18:01 Vyloučen hráč #42 Matěj Maršálek družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za bránění ve hře
16:46 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 2:2
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #97 Robert Málek, asistoval #89 Matěj Kulhavý (2:2)
16:20 Zazvonila tyčka za gólmanem Bohemky. Chodovu se daří 4 na 4 více roztahovat hru.
15:00 Střely v 1. části: 7:7
14:59 Vyloučen hráč #14 Adam Zán družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za hrubost
14:59 Vyloučen hráč #7 Jakub Kabourek družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za hrubost
13:46 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 2:1
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #25 Matěj Bezpalec, asistoval #89 Matěj Kulhavý (2:1)
12:02 Míček se prokutálel už za brankářem Bohemky. Ale mimo branku.
11:06 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 2:0
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #77 Jakub Ruml, asistoval #62 Jakub Nový (2:0)
07:44 Rychlý florbal přerušilo zranění Nového, ale už se zvedá a budeme pokračovat ve hře.
05:16 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 1:0
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #33 Petr Vincenz, asistoval #19 Šimon Mazánek (1:0)
02:58 Blažkova nadějná střela, ale gólman Chodova Navrátil bezchybně.
01:47 Chodov v první velké šanci, z úhlu napálili horní tyčku.
01:01 Pražské derby mezi Bohemkou a Chodovem v plzeňské hale začali lépe zelenobílí.