44
  • 44 43:20
    Chomutov

Florbal Chomutov - FBŠ Gorily Plzeň 5:6
branky: 8. Vojtěch Daňo, 17. Vít Sobek, 30. Vít Sobek, 35. Vít Sobek, 41. Vojtěch Daňo - 2. Nicolas Bolan, 9. Adam Čech, 21. Lukáš Fischer, 21. Filip Vavrík, 28. Adam Čech, 34. Denis Kalivoda; rozhodčí: Dalibor Berka - Filip Moravec; vyloučení: 2 + Adam Fišer OS:3 + Lukáš Fischer OS; využití: 0:1; diváků: 83; zásahy brankářů: Matěj Somol 21 - Filip Černý 17; po třetinách: 1:2, 2:3, 2:1
45:00 Střely ve 3. části: 9:10
45:00 Máme tu konec utkání. Veselejší odejdou Gorily. Viděli jsme opravdu nádherný zápas slastný pro oko diváka.
44:30 Chomutov v držení balonku. Schválně co vymyslí.
44:15 Závěrečné okamžiky utkání se opravdu hodně kouskují.
44:00 Vstupujeme do poslední minuty zápasu.
43:51 Na poslední okamžiky zápasu se dorazila podívat i mladá Gorilí hráčka Anička Šiková. Ančo Ahoj!
43:51 Lukáš Čech se nepříjemně sbírá z hrací plochy. Opět a zase přejeme rychlou rekonvalescenci.
43:20 Timeout Florbal Chomutov
43:20 Chomutov si vybral oddechový čas a do posledních okamžiků utkání se pokusí srovnat stav utkání.
43:20 Tempo je opravdu smrtící. Oba týmy šlapou na 110 procent.
42:31 Gorily se opět ubránili a nás čekají velmi napínavé dvě minuty do konce zápasu.
41:56 Adam Čech se u Altmana inspiroval a dělá to samé co jeho kolega.
41:24 Altman zkušeně vytáhl balonek na útočnou polovinu, kde ho drží.
40:18 Vyloučen hráč #94 Lukáš Fischer družstva FBŠ Gorily Plzeň na 2 minuty za hra rukou
40:18 Fisher bezděky zasáhl balonek horní končetinou. Bohužel pro něj je sudí pozorný a odměňuje ho dvěmi minutami.
40:13 GÓL Florbal Chomutov! 5:6
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #39 Vojtěch Daňo, asistoval #25 Adam Fišer (5:6)
40:13 Bude to ještě drama. Rozdíl ve skóre je pouze o jednu branku.
39:56 Fišer ve velké příležitosti vychytán Černým.
39:14 Fisher otestoval pozornost Chomutovského brankáře. Ten je nyní v ráži a chytá vše co na něj letí.
38:20 Přestože jsou Gorily na útočné polovině. Vypadá to jako by spíše bránily. Je to divné, ale opravdu se to tak jeví.
37:42 Černý drží svůj tým. I díky němu jsou Gorily stále ve vedení.
37:17 Oba hráči s osobním trestem už jsou zpět na hřišti a pomáhají svým týmům.
36:00 Nový hráč v Gorilím dresu se hned ukazuje v dobrém světle. Dulka bude ve svém novém týmu jistě platným hráčem.
35:17 Rozehrávka Goril opět s chybou. Chomutovský střelec chyby nevyužil.
34:13 GÓL Florbal Chomutov! 4:6
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #29 Vít Sobek bez asistence (4:6)
34:13 Hattrick hero. Sobek si připisuje třetí branku v utkání. Kšiltovky létají na hřiště a fanoušci Chomutova skandují jméno svého oblíbence.
33:06 GÓL FBŠ Gorily Plzeň! 3:6
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň vstřelil #38 Denis Kalivoda, asistoval #82 Filip Vavrík (3:6)
33:06 Kalivoda skóruje. Tento mladý štírek by za to mohl vysloužit pozvánku na KTM. Uvidíme co na to trenéři.
32:42 Gorily vrací zpět k nastavené laťce a útočí.
31:56 Bolda presuje a Chomutovským to moc nechutná.
30:29 Pinčák se hezky uvolnil, dostal nahrávku, ale nic s ní nevymyslel. Veškeré vědomosti si asi vyplýtval ve škole. No jo no, když chodíte na SPŠE, máte to těžké.
30:01 Buly pro Chomutov.
30:00 Střely ve 2. části: 8:9
29:59 GÓL Florbal Chomutov! 3:5
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #29 Vít Sobek, asistoval #54 Lukáš Kugel (3:5)
29:59 Jednu vteřinu před koncem se prosazuje Chomutov. Snižují na 3:5
29:27 Vavríkovo sólo zastavil až brankář Chomutova.
28:37 Chomutov dal branku, bohužel pro ně rozehráli ze špatné pozice a rozehrávka se bude opakovat.
27:59 Chomutov zapl na vyšší otáčky. Vyplatí se to? To nám odhalí následují minuty.
27:02 GÓL FBŠ Gorily Plzeň! 2:5
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň vstřelil #14 Adam Čech, asistoval #33 Tomáš Bolda (2:5)
27:02 Kapitán Goril to vzal na sebe a vyplácí se to. Zkrátka ukázkový kapitán.
26:39 Vyloučen hráč #25 Adam Fišer družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za nesportovní chování
26:39 Vyloučen hráč #25 Adam Fišer družstva Florbal Chomutov - osobní trest
26:39 Emoce utíkají i na straně Chomutova.
25:38 Altman se tvrdých střel nebojí. Vzedmul svou mužnou hruď a zastavil letící střelu.
25:12 Druhé oslabení a Gorily si opět drží balonek. Ukracují tak čas svým vyloučeným spoluhráčům.
24:33 Vyloučen hráč #14 Adam Čech družstva FBŠ Gorily Plzeň na 2 minuty za nedovolené vrážení
24:33 Jedno oslabení ubráněno a záhy druhé. Gorily si to moc neulehčují.
23:46 Gorily si vytváří příležitosti i při vlastním oslabení. Nyní drží balonek a trápí soupeře, který hraje v početní převaze.
23:06 Chomutovský zámek postaven. Gorily se srdnatě brání.
22:32 Vyloučen hráč #94 Lukáš Fischer družstva FBŠ Gorily Plzeň - osobní trest
22:32 Vyloučen hráč #94 Lukáš Fischer družstva FBŠ Gorily Plzeň na 2 minuty za nesportovní chování
22:32 Emoce už se projevují. Fisher se psychicky neudržel a jde si odpykat osobní trest.
22:12 Adam Čech si dal nejspíš šlofíka. Nyní úplně prospal nahrávku, která přes něj prošla.
21:39 Chomutovský hráč si vybojoval faul na svou osobu a po standartce se Chomutov žene kupředu.
20:52 GÓL FBŠ Gorily Plzeň! 2:4
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň vstřelil #82 Filip Vavrík bez asistence (2:4)
20:52 Vavrík jede jako Max Verstapen start-cíl. Jeho únik nikdo nedokázal zastavit.
20:28 GÓL FBŠ Gorily Plzeň! 2:3
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň vstřelil #94 Lukáš Fischer, asistoval #14 Adam Čech (2:3)
20:28 Fisher zpracoval, zamířil a skóroval. PLzeň si bere zpět své vedení.
19:31 Čechova střela se neujala. Hraje Chomutov.
18:55 Chomutov se začíná dostávat do dobrého tempa a Gorily mají co dělat s jejich nepříjemnou hrou.
18:10 Kalivoda nastřelil tyč. Velká šance tak končí bez úspěchu.
17:02 Sekyra se sebou nenechá vytírat a rázným gestem dává najevo, že si s ním nikdo nebude hrát jako kočka s myší.
16:17 GÓL Florbal Chomutov! 2:2
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #29 Vít Sobek, asistoval #92 Tomáš Urban (2:2)
16:17 Chomutov využívá další chyby v rozehrávce Goril a sóruje.
16:10 Plzeň tropí v obraně mnoho chyb. Trenéři si je už berou pod svá křídla a předávají jim své postřehy.
15:46 Druhá třetina zatím lehce statická od obou týmů.
15:00 Málém bychom zapomněli na jednoho z fanoušků, kterým je Petr Torma. Tento maník hraje Superligu v Karlových Varech a je také jednímz trenérů Plzně. Petře Ahoj!
15:00 Střely v 1. části: 5:8
14:13 Gorilí zámek dlouho nevydržel. Chomutov se osvobozuje.
13:53 Trestné střílení družstva Florbal Chomutov neproměnil #29 Vít Sobek.
13:53 Filip Černý je jako Scotty Pippen zkřížený s vlkem. Ledově klidným zákrokem vychytal Sobkův nájezd.
13:53 Vavrík poslal nevybíravě k zemi jednoho z Chomutovských. Nájezd pro Chomutov.
13:39 Chomutuv se i ve vlastním oslabení dostává do útoku.
13:10 Vyloučen hráč #25 Adam Fišer družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za sekání
13:10 První přesilovka připadne Gorilám.
12:27 Chomutuv si hezky nahrává oklo středu hřiště, do útoku už to tak hladce nejde.
11:30 Kalivoda se vůbec nebojí chodit do tvrdých soubojů a vyplácí se mu to. Svým tělem odzbrojil soupeře jako bojovník ve válce. A že tohle je opravdu solidní bitva.
10:26 První pětka Goril má očividně dobrou chemii. Teď si pohráli s obranou Chomutova, ale na gól to nestačilo.
09:21 Kalijanko zkoušel z velké vzdálenosti ohrozit Gorilí branku. Jeho střela skončila mimo prostory určené pro hraní.
08:47 GÓL FBŠ Gorily Plzeň! 1:2
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň vstřelil #14 Adam Čech, asistoval #94 Lukáš Fischer (1:2)
08:47 Točená! Adam bych by mohl ve stánku s občerstvením natáčet zmrzlinu. Tato střela se točila lépe než míchaná vanilková-čokoládová.
07:59 GÓL Florbal Chomutov! 1:1
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #39 Vojtěch Daňo bez asistence (1:1)
07:59 Máme srovnáno. Daňo prostřelil vše co mu stálo v cestě a koriguje skóre na nerozhodné. 1:1
07:33 Místní fotograf Polívka má o záběry postaráno. Vidíme spousty akcí a hezkých okamžiků.
06:34 Bolan si snad rozumí více s mantineli než se svými spoluhráči. Nyní s pomocí dvoumetrové plastové překážky obešel hned dva soupeře.
06:14 Tvrdý střet těžce odnesl jeden z Chomutovských. Opět přejeme rychlou rekonvalescenci a návrat do hry.
05:22 Fišer ukazje jak je šikovný. Teď prošel dva obránce, k zakončení se nedostal.
04:37 Černý vytáhl z rukávu parádní zákrok a likviduje střelu Chomutova.
04:12 I Chomutov zahajuje útočné tažení.
03:24 Lukáš Čech se pokusil o střelu. Opravdu jen pokusil, tento projektil neměl šanci na úspěch.
02:32 Gorily se snaží obejít obranu soupeře po mantinelech. Bohužel pro ně Chomutovská obrana je nikam nepustí.
01:42 GÓL FBŠ Gorily Plzeň! 0:1
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň vstřelil #12 Nicolas Bolan, asistoval #94 Lukáš Fischer (0:1)
01:42 Gorily skórují jako první. Prosadil se ostrostřelec Bolan a přihrávku mu předložil Fisher.
01:23 Duo Fisher Fišer se sešlo v tvrdém souboji o balonek. Jako vítěz z něj vzešel plzeňský warrior.
01:02 Sudí si zjednal pořádek ve hře a hraje se dále.
00:24 Diepold se vyskytl v nepříjemné grimase na hrací ploše. Je to správný bojovník, zvedá a pokračuje ve hře. My mu přejeme brzkou rekonvalescenci  a rychlý návrat do hry.
00:10 A plzeňský kotel je rozjetý již od začátku utkání. Sektor P ožil a žene svůj tým za vítězstvím.
00:01 Na hale panuje úžasná atmosféra a zápas je zahájen. První buly získali hráči z řad Goril.
00:00 Vítáme vás u dalšího utkání dnešního dne. Proti sobě se postaví Gorily Plzeň a Florbal Chomutov. My si dovolíme poslat pozdrav na tribunu plzeňskému kotli v čele s Matěj Špachmanem a Matějem Polanským. Tito hlasití fanoušci jsou známí výtržníci z řad Tlučné. A další pozdrav míří mladému štírkovi Jirkovi Joglovi, který je bohužel zraněný a na zápas hledí pouze z tribuny. Pánové, Ahoj!!