43
  • 43 42:27
    Chodov

FAT PIPE FLORBAL CHODOV - Florbal Ústí 2:6
branky: 5. Adam Zán, 7. Filip Šimek - 1. Jan Vondruška, 2. Jan Vondruška, 7. Štěpán Krupica, 15. Aleš Vlach, 31. Jan Vondruška, 34. Tadeáš Weber; rozhodčí: Dalibor Berka - Filip Moravec; vyloučení: 0:1; využití: 1:0; zásahy brankářů: Marek Navrátil 15 - Tomáš Kremlík 15; po třetinách: 2:4, 0:0, 0:2
45:00 Střely ve 3. části: 5:8
42:34 V šesti hráčích to zkouší Chodov.
42:27 Timeout FAT PIPE FLORBAL CHODOV
41:57 Ústí má balonek na holi.
39:22 Ústí navíc stále hrozí nebezpečnými protiútoky.
38:40 Nevypadá to, že Ústí ztratí. Recept, jakým by Chodov přehrál Severočechy nemá.
33:49 GÓL Florbal Ústí! 2:6
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #16 Tadeáš Weber, asistoval #48 Marek Chroustovský (2:6)
31:57 Teď už Florbal Chodov ztrácí tři góly. Hoši musí zabrat, Ústí zatím v pohodě brání.
30:50 GÓL Florbal Ústí! 2:5
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #33 Jan Vondruška, asistoval #29 Aleš Vlach (2:5)
30:35 Chodov musí smazat dvoubrankovou ztrátu.
30:00 Střely ve 2. části: 5:5
28:30 Tanec míčku na brankové čáře chodovské branky. Ale nedotančil, kam by si Ústečtí přáli.
27:18 Jan Vondruška ve velké šanci, Ústí mohlo navýšit náskok.
26:09 Utíká to, hraje se téměř bez přerušení. Ale vyložené šance nám zmizely. Dominuje aktivní obrana.
20:59 Hra plyne velmi rychle. Sledujeme utkání, kdy se Ústí dostává z tlaku jednoduchými protiútoky.
15:00 Střely v 1. části: 7:8
14:45 GÓL Florbal Ústí! 2:4
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #29 Aleš Vlach bez asistence (2:4)
13:09 Pořád se něco děje. Pár šancí na gól bylo, ale hráči nemíří přesně.
08:03 Zatím sledujeme výborný florbal, s rychlými akcemi a pohotoví střelci nedávají gólmanům šanci udělat dobrý zákrok.
07:12 Když vidíme pohlednou akci, pak si můžou být diváci 100% jisti, že se střelec trefí.
06:41 GÓL Florbal Ústí! 2:3
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #28 Štěpán Krupica, asistoval #14 Martin Hrabánek (2:3)
06:12 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 2:2
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #86 Filip Šimek, asistoval #25 Matěj Bezpalec (2:2)
04:49 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 1:2
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #47 Adam Zán, asistoval #89 Matěj Kulhavý (1:2)
03:07 Vyloučen hráč #37 David Černý družstva Florbal Ústí na 2 minuty za bránění ve hře
01:10 Než se někteří usadili na tribuně, tak vede Ústí 2:0. Jednoduchými akcemi rozebrali nesoustředěný Chodov.
01:03 GÓL Florbal Ústí! 0:2
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #33 Jan Vondruška, asistoval #16 Tadeáš Weber (0:2)
00:13 GÓL Florbal Ústí! 0:1