2

0

3.

FB Hurrican Karlovy Vary - FBC DDM Kati Kadaň 6:5pn
branky: 14. Rudolf Voják, 29. Petr Holeček, 35. Rudolf Voják, 40. Patrik Hudík, 43. Josef Terla, N Petr Holeček - 3. Adam Šole, 12. Dominik Kožnar, 20. Vilém Chaloupka, 21. Stanislav Sirový, 36. Vít Blahník; rozhodčí: Tadeáš Grega - Martin Kohoutek; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; zásahy brankářů: Marek Matějka 10 - Jiří Grund 19; po třetinách: 1:2, 1:2, 3:1
3 Nájezd na branku provedl z družstva FB Hurrican Karlovy Vary hráč #36 Petr Holeček a vstřelil rozhodující gól (6:5).
2 Nájezd na branku provedl z družstva FBC DDM Kati Kadaň hráč #62 Adam Šole , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FB Hurrican Karlovy Vary hráč #43 Rudolf Voják a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FBC DDM Kati Kadaň hráč #9 Dominik Kožnar , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FB Hurrican Karlovy Vary hráč #87 Jaroslav Krechňák , ale gól nevstřelil.
45:00 Zahájena trestná střílení
45:00 Střely ve 3. části: 9:4
42:01 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 5:5
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #14 Josef Terla, asistoval #41 Marek Owczarzy (5:5)
39:15 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 4:5
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #39 Patrik Hudík, asistoval #43 Rudolf Voják (4:5)
35:17 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 3:5
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #86 Vít Blahník, asistoval #9 Dominik Kožnar (3:5)
34:35 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 3:4
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #43 Rudolf Voják, asistoval #14 Josef Terla (3:4)
30:00 Střely ve 2. části: 10:4
29:51 Vyloučen hráč #76 Martin Koukl družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za sekání
28:14 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 2:4
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #36 Petr Holeček, asistoval #43 Rudolf Voják (2:4)
20:41 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 1:4
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #25 Stanislav Sirový, asistoval #76 Martin Koukl (1:4)
19:56 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 1:3
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #44 Vilém Chaloupka, asistoval #11 Vít Jerie (1:3)
15:00 Střely v 1. části: 5:7
13:16 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 1:2
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #43 Rudolf Voják, asistoval #41 Marek Owczarzy (1:2)
11:24 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 0:2
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #9 Dominik Kožnar z trestného střílení (0:2)
02:27 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 0:1
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #62 Adam Šole, asistoval #8 Jonáš Cicko (0:1)
00:46 Vyloučen hráč #39 Patrik Hudík družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za blokování florbalky