• 42 41:24
    3:9
    (Procházka)

Florbal Chomutov - FAT PIPE FLORBAL CHODOV 3:9
branky: 1. Vít Sobek, 35. Vít Sobek, 40. Vít Sobek - 5. Marek Navrátil, 21. Marek Navrátil, 27. Matyáš Borek, 30. Jakub Hrnčíř, 34. Vojtěch Procházka, 36. Vojtěch Procházka, 37. Robert Málek, 38. Matyáš Borek, 42. Marek Navrátil; rozhodčí: Václav John - Šimon Dubský; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 54; zásahy brankářů: Štěpán Lísa 6 - Matěj Pašek 13; po třetinách: 1:1, 0:3, 2:5
45:00 Střely ve 3. části: 5:5
41:25 Vojtěch Procházka svou ranou div nerozlomil břevno, pohotovou dorážkou se následně prosadil Filip Šimek.
41:24 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 3:9
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #88 Marek Navrátil, asistoval #7 Vojtěch Procházka (3:9)
40:16 Timeout FAT PIPE FLORBAL CHODOV
39:23 GÓL Florbal Chomutov! 3:8
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #29 Vít Sobek, asistoval #92 Tomáš Urban (3:8)
37:07 Timeout Florbal Chomutov
37:07 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 2:8
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #53 Matyáš Borek, asistoval #10 Jakub Hrnčíř (2:8)
36:42 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 2:7
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #97 Robert Málek, asistoval #8 Matyáš Kýr (2:7)
35:35 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 2:6
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #7 Vojtěch Procházka bez asistence (2:6)
34:16 GÓL Florbal Chomutov! 2:5
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #29 Vít Sobek, asistoval #81 Vojtěch Diepold (2:5)
33:40 Famózně rozehraná standartní situace a Chodov vede už o 4 branky.
33:38 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 1:5
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #7 Vojtěch Procházka, asistoval #86 Filip Šimek (1:5)
30:00 Střely ve 2. části: 5:5
29:50 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 1:4
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #10 Jakub Hrnčíř, asistoval #88 Marek Navrátil (1:4)
29:40 Dle zápisu domácí tým byl v přesilovce 5 na 3 takzvaně jalový.
27:00 Chomutov si vyzkouší přesilovku proti třem!
26:55 Vyloučen hráč #88 Marek Navrátil družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za blokování florbalky
26:20 Vyloučen hráč #97 Robert Málek družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za nesportovní chování
26:01 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 1:3
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #53 Matyáš Borek, asistoval #86 Filip Šimek (1:3)
25:40 Chomutov svou početní výhodu nevyužil.
21:00 Rovnovážný stav hry mění svým druhým gólem Navrátil. Tentokrát Chodovu sice nenavrátil vedení, protože Chodov zatím nevedl, ale postaral se o to, že vedení bude moci navrátit, pokud o něj Chodov přijde gólem Chomutova.
20:58 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 1:2
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #88 Marek Navrátil bez asistence (1:2)
19:20 Chodov svou přesilovku nevyužil, stav je sále nerozhodný a fanoušci sledují vyrovnaný florbal.
15:00 Střely v 1. části: 5:5
14:58 Chomutovští, zřejmě na popud správce sociálních sítí tohoto klubu, přidali na důrazu. Pomyslný dvojitý červený vykřičník vystavil svému soupeři Denis Pilař.
14:57 Vyloučen hráč #85 Denis Pilař družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
08:05 Za tónů hudebního klenotu české popmusic, který se těší velké oblíbenosti všech pořadatelů i fanoušků, sledujeme vyrovnaný zápas v poměrně rychlém tempu.
07:15 Po sedmi a čtvrt minutách hry zvoní tyč. Chomutovský gólman má zatím branku dobře postavenou.
04:50 Chodov se dotáhl. Ačkoli se v úvodu zápasu lépe vedlo Severočechům, Pražané se gólem Navrátila vrací do zápasu. Dalo by se tedy říci, že Navrátil navrátil Chodov do zápasu.
04:40 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 1:1
00:30 GÓL Florbal Chomutov! 1:0
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #29 Vít Sobek, asistoval #54 Lukáš Kugel (1:0)
00:30 Chomutovští se prosadili hned v úvodu zápasu!