0

1

3.

FBC FAT PIPE Vipers Most - FB Hurrican Karlovy Vary 4:5pn
branky: 11. Michal Varšáni, 27. Samuel Jiří Mikač, 32. Samuel Jiří Mikač, 43. Ondřej Matura - 11. Martin Štencl, 28. Jakub Hofman, 30. Jakub Ďurian, 31. Vojtěch Slavík, N Rudolf Voják; rozhodčí: Martin Klán - Filip Beran; vyloučení: 2:1; využití: 1:0; diváků: 33; zásahy brankářů: Adam Semsch 7 - Marek Matějka 17; po třetinách: 1:1, 1:2, 2:1
3 Nájezd na branku provedl z družstva FBC FAT PIPE Vipers Most hráč #32 Michal Varšáni , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva FB Hurrican Karlovy Vary hráč #43 Rudolf Voják a vstřelil rozhodující gól (4:5).
2 Nájezd na branku provedl z družstva FBC FAT PIPE Vipers Most hráč #41 Jan Červenka , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FB Hurrican Karlovy Vary hráč #36 Petr Holeček , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FBC FAT PIPE Vipers Most hráč #97 Ondřej Matura , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FB Hurrican Karlovy Vary hráč #22 Martin Štencl , ale gól nevstřelil.
45:00 Zahájena trestná střílení
45:00 Střely ve 3. části: 5:4
43:06 Timeout FB Hurrican Karlovy Vary
42:29 GÓL FBC FAT PIPE Vipers Most! 4:4
Branku družstva FBC FAT PIPE Vipers Most vstřelil #97 Ondřej Matura, asistoval #70 Jan Braniš (4:4)
31:57 GÓL FBC FAT PIPE Vipers Most! 3:4
Branku družstva FBC FAT PIPE Vipers Most vstřelil #72 Samuel Jiří Mikač bez asistence (3:4)
30:28 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 2:4
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #93 Vojtěch Slavík, asistoval #22 Martin Štencl (2:4)
30:00 Střely ve 2. části: 10:4
29:59 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 2:3
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #98 Jakub Ďurian, asistoval #97 Jakub Hofman (2:3)
27:24 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 2:2
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #97 Jakub Hofman, asistoval #87 Jaroslav Krechňák (2:2)
26:33 GÓL FBC FAT PIPE Vipers Most! 2:1
Branku družstva FBC FAT PIPE Vipers Most vstřelil #72 Samuel Jiří Mikač, asistoval #70 Jan Braniš (2:1)
21:07 Vyloučen hráč #41 Jan Červenka družstva FBC FAT PIPE Vipers Most na 2 minuty za blokování florbalky
15:26 Vyloučen hráč #29 Jan Čech družstva FBC FAT PIPE Vipers Most na 2 minuty za sekání
15:00 Střely v 1. části: 6:3
10:42 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 1:1
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #22 Martin Štencl, asistoval #93 Vojtěch Slavík (1:1)
10:05 GÓL FBC FAT PIPE Vipers Most! 1:0
Branku družstva FBC FAT PIPE Vipers Most vstřelil #32 Michal Varšáni, asistoval #70 Jan Braniš (1:0)
09:43 Vyloučen hráč #22 Martin Štencl družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za hrubost