• 60 59:53
    14:0
    ()

TJ Sokol Nové Strašecí - Banes Florbal Soběslav 14:0
branky: 1. Veronika Křečková, 7. Eliška Malíková, 25. Kristýna Kleknerová, 26. Leontýna Káralová, 27. Petra Šteklová, 36. Kristýna Kleknerová, 37. Kristýna Kleknerová, 44. Veronika Křečková, 47. Klára Bačkovská, 50. Klára Bačkovská, 55. Anna Vobořilová, 56. Eliška Malíková, 60. Petra Šteklová, 60. Kristýna Kleknerová; rozhodčí: Michal Lipinský - Marek Střída; vyloučení: 6:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Vendula Lisá 7 - Tereza Boháčová 16; po třetinách: 2:0, 5:0, 7:0
60:00 Komentář domácích Kleknerová Kristýna (Trenér): Vydařený vstup do sezóny, zastřílely jsme si a vyzkoušely hru ve čtyřech, vše úspěšně. Děkujeme soupeři za utkání a přejeme šťastnou cestu domu.
60:00 Komentář hostů Mendl Tomáš (Trenér): Dnes jsme pos.ali snad vše co se dalo. Vůbec jsme nehráli to co jsme si řekli. Soupeř nás přejel jak parní válec a zasloužně zvítězil. Děkujeme.
59:53 GÓL TJ Sokol Nové Strašecí! 14:0
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil #16 Kristýna Kleknerová bez asistence (14:0)
59:20 GÓL TJ Sokol Nové Strašecí! 13:0
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil #11 Petra Šteklová bez asistence (13:0)
55:32 GÓL TJ Sokol Nové Strašecí! 12:0
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil #13 Eliška Malíková, asistoval #9 Leontýna Káralová (12:0)
54:43 Vyloučen hráč #10 Karolína Bulvová družstva TJ Sokol Nové Strašecí na 2 minuty za sekání
54:15 GÓL TJ Sokol Nové Strašecí! 11:0
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil #8 Anna Vobořilová, asistoval #16 Kristýna Kleknerová (11:0)
54:00 Bulvová po prokličkování celehé hřiště padá k zemi
52:19 Kleknerová posíla už 3. hráčku k zemi
49:53 Po dlouhém odpočinku konečně Mochanová skáče do hry
49:52 GÓL TJ Sokol Nové Strašecí! 10:0
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil #6 Klára Bačkovská, asistoval #16 Kristýna Kleknerová (10:0)
46:10 GÓL TJ Sokol Nové Strašecí! 9:0
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil #6 Klára Bačkovská, asistoval #13 Eliška Malíková (9:0)
46:10 Vyloučen hráč #29 Zuzana Mochanová družstva TJ Sokol Nové Strašecí na 2 minuty za nesportovní chování
46:10 Po krásné souhře Malíkové s Bačkovskou skorují domácí i v oslabení.
45:09 Vyloučen hráč #29 Zuzana Mochanová družstva TJ Sokol Nové Strašecí na 2 minuty za sekání
43:16 GÓL TJ Sokol Nové Strašecí! 8:0
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil #21 Veronika Křečková bez asistence (8:0)
43:16 Krásně mířená střela z rozehrávky od Křečkové končí v síti
39:30 Vendulka Lisá dává monster save
38:26 Petrová se zamotala do hry, až z toho hodila rybičku na zem
36:08 GÓL TJ Sokol Nové Strašecí! 7:0
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil #16 Kristýna Kleknerová, asistoval #11 Petra Šteklová (7:0)
36:08 Kleknerová krásnou šibenicí posíla hattrick
35:09 GÓL TJ Sokol Nové Strašecí! 6:0
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil #16 Kristýna Kleknerová, asistoval #13 Eliška Malíková (6:0)
33:20 Hráčka s číslem 4 ze strany hostí zahučela za mantinel
32:53 Dnešní přesilovky nejsou ve znamení gólů
30:53 Vyloučen hráč #11 Markéta Svobodová družstva Banes Florbal Soběslav na 2 minuty za blokování florbalky
29:30 Další uspěšně přečkané oslabení pro domácí
27:30 Vyloučen hráč #9 Leontýna Káralová družstva TJ Sokol Nové Strašecí na 2 minuty za sekání
26:21 GÓL TJ Sokol Nové Strašecí! 5:0
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil #11 Petra Šteklová, asistoval #6 Klára Bačkovská (5:0)
26:21 Krásná dorážka od Šteklové
25:40 GÓL TJ Sokol Nové Strašecí! 4:0
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil #9 Leontýna Káralová, asistoval #16 Kristýna Kleknerová (4:0)
25:40 Neskutečná práce před bránou od Káralové
24:46 GÓL TJ Sokol Nové Strašecí! 3:0
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil #16 Kristýna Kleknerová, asistoval #8 Anna Vobořilová (3:0)
22:00 Hosté také úspěšně zdolali oslabení
19:18 Vyloučen hráč #44 Amálie Šťastná družstva Banes Florbal Soběslav na 2 minuty za bránění ve hře
19:18 Strašecí přečkalo i 2. oslabení.
17:20 Vyloučen hráč #29 Zuzana Mochanová družstva TJ Sokol Nové Strašecí na 2 minuty za blokování florbalky
11:20 Bulvová těsně míjí bránu
11:00 Zápas sleduje 23 diváků. Děkujeme za podporu
10:20 domácí hráčka s číslem 29 zkouší v rohu breakdance
06:50 GÓL TJ Sokol Nové Strašecí! 2:0
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil #13 Eliška Malíková, asistoval #29 Zuzana Mochanová (2:0)
03:26 Strašecí ustálo oslabení na jedničku.
01:26 Vyloučen hráč #4 Veronika Kučerová družstva TJ Sokol Nové Strašecí na 2 minuty za špatné střídání
00:43 GÓL TJ Sokol Nové Strašecí! 1:0
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil #21 Veronika Křečková, asistoval #16 Kristýna Kleknerová (1:0)