50
  • 50 49:36
    Ústí

FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň - Florbal Ústí 5:1
branky: 15. Andrea Žižková, 31. Andrea Žižková, 37. Ivana Drugdová, 39. Nela Peteříková, 47. Lenka Přerostová - 23. Petra Bratschaedlová; rozhodčí: Karel Hencl - Marek Schober; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; diváků: 47; zásahy brankářů: Kateřina Valečková 8 - Martina Zajícová 21; po třetinách: 1:0, 3:1, 1:0
60:00 Komentář domácích Procházka Vít (Trenér): Proti včerejšku jsme se zlepšili v rozehrávce, stále jsme ještě ale pomalí v koncovce a mnoho střel končí v soupeřových blocích. Šestibodového víkendu si velmi ceníme. Děkujeme soupeři za utkání a skvělým fanouškou za krásnou atmosféru.
60:00 Komentář hostů Wildhaber Michal (Trenér): Obvyklé utkání s Plzní. Spousta šikovnosti a pár zcela neuchopitelných věcí. Víc utkání s takovými soupeři. My jsme se poprali s počtem hráček se ctí a zase ukázali i několik hezkých momentů. Díky holkám za přístup, fanouškům za podporu a těšíme se na viděnou za týden na Slunetě.
60:00 Střely ve 3. části: 8:3
58:02 Kotel na tribuně ale stále září.
55:47 Po dlouhé době byla vyslána střela, tentokrát na branku domácích.
53:02 Ani na jedné straně se v několika předešlých minutách neudála akce, která by hnula se skórem.
49:36 Timeout Florbal Ústí
46:40 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 5:1
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #47 Lenka Přerostová, asistoval #6 Anna Alexandra Suková (5:1)
46:40 Po neustále hře nahoru dolů nakonec domácí opět navyšují své skóre zápasu.
40:00 Střely ve 2. části: 12:4
38:59 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 4:1
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #61 Nela Peteříková, asistoval #95 Daniela Lorencová (4:1)
38:59 Druhý samostatný únik Peteříkové končí v síti hostů.
36:42 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 3:1
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #21 Ivana Drugdová bez asistence (3:1)
36:42 Po chybě hostů odskakuje Slavia na rozdíl dvou branek.
34:50 Domácí vyslali během přesilovky mnoho střel, ani jedna však neskončila za zády Zajícové.
32:48 Vyloučen hráč #31 Aneta Rousová družstva Florbal Ústí na 2 minuty za sekání
30:29 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 2:1
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #11 Andrea Žižková, asistoval #76 Martina Špetová (2:1)
30:29 Po krásné kombinaci se domácí opět ujímají vedení.
28:04 Hosté přežili přesilovou hru domácích.
26:04 Vyloučen hráč #55 Eliška Janurová družstva Florbal Ústí na 2 minuty za sekání
22:32 GÓL Florbal Ústí! 1:1
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #32 Petra Bratschaedlová, asistoval #7 Markéta Kociánová (1:1)
22:32 Po střele na bližší tyč srovnávají hosté skóre zápasu.
21:53 V úvodu druhé třetiny ohrozili domácí branku Ústí hned dvakrát.
20:00 Střely v 1. části: 6:2
18:46 Orazítkována byla i branka hostů.
14:16 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 1:0
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #11 Andrea Žižková, asistoval #21 Ivana Drugdová (1:0)
14:16 Slavia se ujímá vedení.
13:57 První nebezpečná střela Ústí končí na břevně.
10:59 Únik Peteříkové nakonec končí střelou nad bránu.
09:52 Další střelu domácích kryje brankářka Zajícová.
07:17 Poprvé bránu ohrozilo také Ústí.
02:59 Vidíme první střelu zápasu. Postarala se o ni Lucie Bejčková.
00:01 Úvodní buly vyhráli hosté.