• 60 59:50
    7:6
    ()

TJ Sokol Nové Strašecí - Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn  7:6
branky: 2. Adéla Skořepová, 18. Klára Bačkovská, 22. Karolína Bulvová, 29. Klára Bačkovská, 41. Kristýna Kleknerová, 43. Anna Vobořilová, 47. Veronika Křečková - 12. Šárka Houzarová, 22. Karolína Hašlová, 30. Nella Stašková, 34. Tereza Bočková, 49. Nella Stašková, 60. Nella Stašková; rozhodčí: Šimon Dubský - Jakub Mikolášek; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Vendula Lisá 22 - Veronika Podlahová 31; po třetinách: 2:1, 2:3, 3:2
60:00 Komentář domácích Kleknerová Kristýna (Trenér): Dnešní zápas trochu více dramatický než včera, ale to k florbalu patří.Jsme rády za vydřené 3 body. Všem zraněným přejeme brzký návrat do hřiště.
60:00 Komentář hostů Příhodová Denisa (Vedoucí): Tvrdý zápas, který byl nahoru a dolů. Dokázaly jsme dorovnat a soupeřkám hrozit stejně tak, jako ony nám. Bohužel, jsme je ke konci nechaly útect a nestihly jsme vstřelit poslední gól. Doufám, že všechny hráčky, které jsou zraněné, budou v pořádku.  nDěkujeme soupeřkám za zápas.
60:00 Střely ve 3. části: 15:9
59:50 GÓL Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn ! 7:6
Branku družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn vstřelil #10 Nella Stašková bez asistence (7:6)
56:20 Na podzim padají hrušky. My nemáme hrušky, ale hráčky
55:03 Timeout Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn
53:50 Křečková si spletla fotbalovou bránu s florbalovou
51:20 Hráčka hostí 33 se snažila hlavou prorazit mantinel. Bohužel ji to nevyšlo.Do příště přejeme více zdaru
48:48 GÓL Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn ! 7:5
Branku družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn vstřelil #10 Nella Stašková, asistoval #21 Karolína Hašlová (7:5)
46:30 GÓL TJ Sokol Nové Strašecí! 7:4
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil #21 Veronika Křečková, asistoval #13 Eliška Malíková (7:4)
43:00 Kleknerová zakopáva o svou golmaku
42:06 GÓL TJ Sokol Nové Strašecí! 6:4
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil #8 Anna Vobořilová, asistoval #6 Klára Bačkovská (6:4)
40:54 Zápas sleduje 24 diváků. Tímto jim děkujeme za podporu
40:09 GÓL TJ Sokol Nové Strašecí! 5:4
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil #16 Kristýna Kleknerová bez asistence (5:4)
40:09 Nádherná šíbá od Kleknerové. Ta sedla
40:00 Střely ve 2. části: 9:9
39:30 Potřebovalo by to uklidnit holky
33:23 GÓL Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn ! 4:4
Branku družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn vstřelil #33 Tereza Bočková bez asistence (4:4)
33:04 Profesionální rybička od Schumannové
29:20 GÓL Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn ! 4:3
Branku družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn vstřelil #10 Nella Stašková, asistoval #33 Tereza Bočková (4:3)
28:46 GÓL TJ Sokol Nové Strašecí! 4:2
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil #6 Klára Bačkovská, asistoval #11 Petra Šteklová (4:2)
28:04 Utkání nám přerušilo vyhozené koleno hostující hráčky. Na místě medic udělal nejnutnější. Hráčce přejeme hodně síly
21:27 GÓL TJ Sokol Nové Strašecí! 3:2
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil #10 Karolína Bulvová, asistoval #21 Veronika Křečková (3:2)
21:27 Dostáváme se do vedení gólem z rozehrávky
21:03 GÓL Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn ! 2:2
Branku družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn vstřelil #21 Karolína Hašlová, asistoval #22 Michaela Bezpalcová (2:2)
21:03 Po nedorozumění Strašecké obrany davají hosté gól z dorážky
20:00 Střely v 1. části: 14:10
19:37 Schumannová neproměňuje tutovku
17:45 GÓL TJ Sokol Nové Strašecí! 2:1
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil #6 Klára Bačkovská, asistoval #16 Kristýna Kleknerová (2:1)
17:45 Hned poté co seStrašecí dostává do plného počtu, Bačkovská využívá šance
15:29 Vyloučen hráč #21 Veronika Křečková družstva TJ Sokol Nové Strašecí na 2 minuty za nedovolené vrážení
15:15 Krásná akce Bulvové s Bačkovskou bohužel nekončí gólem
12:17 Bulvová kosí hráčky
11:54 GÓL Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn ! 1:1
Branku družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn vstřelil #11 Šárka Houzarová, asistoval #27 Johana Vejvodová (1:1)
11:34 Do třetice všeho dobrého hráčka hostí s číslem 33 přestřeluje bránu
06:20 Hráčka hostí s číslem 33 opět přestřeluje bránu
05:50 Křečková klidní hru
05:30 Hráčka hostí s číslem 33 přestřeluje bránu
02:40 Vyloučen hráč #7 Veronika Kučerová družstva TJ Sokol Nové Strašecí na 2 minuty za špatné střídání
01:14 GÓL TJ Sokol Nové Strašecí! 1:0
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil #2 Adéla Skořepová, asistoval #16 Kristýna Kleknerová (1:0)