6:13
    Klára BAČKOVSKÁ
    (Bulvová)

FBC Česká Lípa - TJ Sokol Nové Strašecí 6:13
branky: 10. Adriana Kenderová, 37. Nicol Jakešová, 45. Blažena Menšíková, 52. Petra Pavlíková, 54. Petra Pavlíková, 58. Markéta Cháberová - 7. Karolína Bulvová, 8. Kristýna Kleknerová, 14. Nina Schumannová, 15. Kristýna Kleknerová, 24. Veronika Křečková, 26. Karolína Bulvová, 34. Veronika Křečková, 43. Veronika Křečková, 45. Nina Schumannová, 47. Karolína Bulvová, 53. Eliška Malíková, 60. Veronika Křečková, 60. Klára Bačkovská; rozhodčí: Václav Váňa - Pavel Šnajdr; vyloučení: 4 + Nicol Jakešová OS:3; využití: 1:1; diváků: 23; zásahy brankářů: Nikola Soukupová 12 - Nikola Nosková 25; po třetinách: 1:4, 1:3, 4:6
60:00 Komentář hostů Jánský Zdeněk (Trenér): Hra byla vyrovnanější než výsledek, nicméně jsme těžili z tutovek a dobré střelby. Děkuji zebrám za předvedený výkon. A děkuji soupeři, bojovali až dokonce i za nepříznivého stavu.
60:00 Komentář domácích Bartošová Lenka (Trenér): Soupeřky nás bohužel přehrály v technice, rychlosti a kvalitní střelou. Děkuji za utkání.
60:00 Střely ve 3. části: 8:11
59:26 GÓL TJ Sokol Nové Strašecí! 6:13
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil #6 Klára Bačkovská, asistoval #10 Karolína Bulvová (6:13)
59:20 GÓL TJ Sokol Nové Strašecí! 6:12
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil #21 Veronika Křečková, asistoval #16 Kristýna Kleknerová (6:12)
58:24 Domácí rozehrávají v útočném rohu.
58:03 Domácí rozehrávají ve vlastním rohu.
57:35 Vyloučen hráč #14 Lenka Ševčíková družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za vysoká florbalka
57:05 GÓL FBC Česká Lípa! 6:11
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #10 Markéta Cháberová, asistoval #85 Nikola Dědková (6:11)
56:46 Hosté rozehrávají v útočném rohu.
55:27 Hosté rozehrávají ve vlastním rohu.
54:22 Domácí rozehrávají na vlastní polovině.
53:43 GÓL FBC Česká Lípa! 5:11
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #88 Petra Pavlíková, asistoval #36 Martina Gembecová (5:11)
53:42 Vyloučen hráč #7 Veronika Kučerová družstva TJ Sokol Nové Strašecí na 2 minuty za hra rukou
52:56 GÓL TJ Sokol Nové Strašecí! 4:11
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil #13 Eliška Malíková, asistoval #16 Kristýna Kleknerová (4:11)
52:35 Domácí rozehrávají kousek od poloviny hřiště.
51:26 GÓL FBC Česká Lípa! 4:10
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #88 Petra Pavlíková bez asistence (4:10)
50:08 Česká Lípa se i přes oslabení drží u branky hostů.
48:42 Domácí rozehrávají ve vlastním rohu.
47:34 Hosté kombinují, ale zatím bez střely.
46:34 GÓL TJ Sokol Nové Strašecí! 3:10
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil #10 Karolína Bulvová, asistoval #9 Leontýna Káralová (3:10)
46:26 Hosté rozehrávají v útočném rohu.
46:24 Vyloučen hráč #3 Nicol Jakešová družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za nesportovní chování
46:24 Vyloučen hráč #3 Nicol Jakešová družstva FBC Česká Lípa - osobní trest
45:07 Hosté se ženou do útoku.
44:36 GÓL FBC Česká Lípa! 3:9
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #76 Blažena Menšíková, asistoval #3 Nicol Jakešová (3:9)
44:25 GÓL TJ Sokol Nové Strašecí! 2:9
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil #18 Nina Schumannová, asistoval #16 Kristýna Kleknerová (2:9)
44:16 Hosté rozehrávají v útočném rohu.
43:29 Výborná střela Cháberové.
42:41 GÓL TJ Sokol Nové Strašecí! 2:8
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil #21 Veronika Křečková z trestného střílení (2:8)
42:25 Hosté stále v útočných pozicích.
40:01 První buly třetí třetiny vyhrávají hosté.
40:00 Střely ve 2. části: 9:5
39:20 Domácí se ženou do útoku.
38:20 Pavlíková jde výborně do výběhu a střílí.
37:06 Vyloučen hráč #85 Nikola Dědková družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za vysoká florbalka
36:48 Bohatá získala míček u mantinelu a tak si domácí mohou vystřídat na míčku.
36:10 GÓL FBC Česká Lípa! 2:7
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #3 Nicol Jakešová bez asistence (2:7)
34:55 Domácí v útočných pozicích.
33:38 GÓL TJ Sokol Nové Strašecí! 1:7
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil #21 Veronika Křečková bez asistence (1:7)
33:00 Hosté rozehrávají v útočném rohu.
31:05 Domácí jsou na míčku a míří směr brána hostí.
29:58 Hosté rozehrávají v útočném rohu.
29:15 Lahoda trefuje tyč.
27:37 Ševčíková skvěle vybíhá směrem k brance, ale její střela míří kousek nad branku hostí.
27:22 Vyloučen hráč #10 Karolína Bulvová družstva TJ Sokol Nové Strašecí na 2 minuty za sekání
27:02 Pavlíková probíhá celé hřiště, ale zakončuje nad branku hostí.
26:10 Hosté jsou už znovu v útočných pozicích.
25:48 GÓL TJ Sokol Nové Strašecí! 1:6
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil #10 Karolína Bulvová, asistoval #6 Klára Bačkovská (1:6)
25:13 Gembecová přihrává Pavlíkové a ta jí míček vrací.
24:37 Domácí získali míček za vlastní brankou.
23:54 GÓL TJ Sokol Nové Strašecí! 1:5
23:47 Domácí zatím brání přesilovou hru hostí úspěšně.
22:37 Vyloučen hráč #67 Aja Bohatá družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za sekání
20:01 První buly druhé třetiny vyhrávají hosté
20:00 Střely v 1. části: 14:9
19:19 Domácí rozehrávají v útočném rohu.
18:37 Hosté rozehrávají na polovině hřiště.
18:05 Ševčíková získala míček a následně byla faulovaná.
17:12 Hosté jsou stále v útočných pozicích.
15:29 Hosté se ženou do útoku.
14:37 GÓL TJ Sokol Nové Strašecí! 1:4
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil #16 Kristýna Kleknerová, asistoval #18 Nina Schumannová (1:4)
13:52 Domácí na míčku, snaží se jít do zakončení.
13:34 GÓL TJ Sokol Nové Strašecí! 1:3
12:51 Hosté rozehrávají ve vlastním rohu.
11:28 Domácí si přihrávají okolo obrany hostí a snaží se dostat ke střele.
10:49 Vyloučen hráč #11 Petra Šteklová družstva TJ Sokol Nové Strašecí na 2 minuty za vysoká florbalka
10:01 Domácí rozehrávají před vlastní brankou a ihned míří do útoku.
09:11 GÓL FBC Česká Lípa! 1:2
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #17 Adriana Kenderová, asistoval #28 Leona Lahoda (1:2)
09:02 Domácí rozehrávají na polovině hřiště.
08:45 Dědková střílí z prostředku hřiště.
07:45 Českolipští se dostali do útočných pozic, ale střílí mimo branku.
07:18 GÓL TJ Sokol Nové Strašecí! 0:2
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil #16 Kristýna Kleknerová bez asistence (0:2)
06:41 Buly vyhrávají hosté.
06:40 GÓL TJ Sokol Nové Strašecí! 0:1
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil #10 Karolína Bulvová bez asistence (0:1)
06:18 Domácí rozehrávají na polovině hřiště.
05:45 Hosté v útočných pozicích.
01:01 Hosté rozehrávají ve vlastním rohu.
00:01 První buly dnešního utkání vyhrávají hosté.