Michaela POŠTOVÁ
  • 58 57:48
    Chomutov

Prague Tigers Nehvizdy - Florbal Chomutov 6:3
branky: 29. Dominika Steinbachová, 29. Petra Šusterová, 30. Eliška Mrázková, 34. Petra Šusterová, 42. Eliška Mrázková, 58. Tereza Plánková - 22. Viktorie Rázková, 31. Petra Malecká, 53. Adriana Hýsková; rozhodčí: Patrik Trejbal - David Hertz; vyloučení: 2:3; využití: 2:0; diváků: 29; zásahy brankářů: Martina Pilšáková 15 - Lucie Brandejská 16; po třetinách: 0:0, 4:2, 2:1
60:00 Komentář domácích Gattnar Vít (Trenér): Dnes zajímavý zápas, mile jsem byl překvapen kvalitou naší hry. Bohužel nám trošku ve třetí třetině došel benzín a nemohli jsme hrát úplně to co si představujeme. Musíme takhle přistupovat ke každému zápasu.
60:00 Komentář hostů Hýsek Martin (Trenér): Dnes trápení v rozehrávce a díky tomu jsme nebyli tolik ve hře, soupeř vypadal silnější na holi. Příště budem silnější. Díky za zápas
60:00 Střely ve 3. části: 6:6
59:00 Poslední minuta dnešního zápasu
58:00 Chomutov hraje bez brankářky
57:48 Timeout Florbal Chomutov
57:48 Vyloučen hráč #27 Michaela Poštová družstva Prague Tigers Nehvizdy na 2 minuty za nedovolené vrážení
57:30 Tigers zvyšují skóre a začíná se nám rýsovat konečný výsledek
57:13 GÓL Prague Tigers Nehvizdy! 6:3
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #16 Tereza Plánková, asistoval #3 Alena Urbanová (6:3)
57:00 Zápas se pomalu blíží do konce, Tigers se pomalu dostávají zpátky do hry.
55:15 Obrana tigers stále drží
54:00 Chomutov tlačí domácí obranu ze všech sil.
52:26 GÓL Florbal Chomutov! 5:3
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #11 Adriana Hýsková, asistoval #16 Petra Malecká (5:3)
52:26 Fenomenální akce chomutova končí gólem do prázdné branky
51:15 Hra se přelívá ze strany na stranu
50:20 Krásný brake hráčky tigers zmařila tyč chomutovské branky.
49:00 Chybu v obraně tigers podržela pouze branková konstrukce poté už zakročila brankářka
47:15 Hráčky chomutova stále nenalezli klíč k jednoudchému prorazení tigers obrany
45:40 Hráčky tigers se trápí s přesnou střelou na zvýšení skóre
44:30 Tigers zcela jasně řídí hru
42:30 Nadějný brake na samotnou brankářku zůstal nevyužit
42:00 Tigers po využíté přesilovce kontrolují hru.
41:30 GÓL Prague Tigers Nehvizdy! 5:2
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #49 Eliška Mrázková, asistoval #8 Martina Lamblová (5:2)
40:30 Hráčky tigers vstupují do 3. třetiny v přesilovce
40:22 Vyloučen hráč #8 Barbora Vaňková družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za sekání
33:37 GÓL Prague Tigers Nehvizdy! 4:2
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #99 Petra Šusterová, asistoval #9 Petra Němcová (4:2)
33:00 Hráčky tigers tlačí ve velkém na chomutov
31:30 Zápas nabírá na obratkách a konečně začal krásný florbal na obou stranách.
30:47 GÓL Florbal Chomutov! 3:2
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #16 Petra Malecká, asistoval #8 Barbora Vaňková (3:2)
30:40 Chomutov snižuje po rychlé akci
29:45 Tigers zvyšují náskok po krásné střele
29:25 GÓL Prague Tigers Nehvizdy! 3:1
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #49 Eliška Mrázková, asistoval #99 Petra Šusterová (3:1)
29:00 Hráčky tigers rychlými góly po chybách chomutova otáčejí zápas.
28:23 GÓL Prague Tigers Nehvizdy! 2:1
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #99 Petra Šusterová, asistoval #33 Dominika Steinbachová (2:1)
28:10 Vyloučen hráč #9 Barbora Suková družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za sekání
28:03 GÓL Prague Tigers Nehvizdy! 1:1
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #33 Dominika Steinbachová bez asistence (1:1)
27:30 Obrana tigers stále drží
26:00 Chomutov tlačí na Tigří obranu.
24:40 TIgers nevyužili přesilovku.
24:00 Tigers se stále snaží o dorovnávající gol
23:00 Chomutov v oslabení na míčku doslova kouzlí
22:38 Vyloučen hráč #12 Markéta Bártová družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za držení
21:30 Chomutov se po vydařené střele dostává do vedení
21:21 GÓL Florbal Chomutov! 0:1
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #19 Viktorie Rázková, asistoval #18 Markéta Prontekerová (0:1)
20:15 Druhá třetina odstartovala se stále nerozhodným skorem
20:00 Střely v 1. části: 6:7
19:15 V poslední minutě první třetiny se tigers drží na útočné polovině.
18:35 Chomutov přésu nevyužil
18:00 Chomutov tlačí
16:30 První přesilovky se ujíma chomutov.
16:28 Vyloučen hráč #14 Karolína Chvátalová družstva Prague Tigers Nehvizdy na 2 minuty za nedovolené vrážení
14:00 Tyčka brankářky tigers podržela její tým.
13:30 Neúspěšný brake tigers
12:00 Všchny střely obou týmu zatím končí mimo branku.
09:20 Brankářka Tigers drží konto stále na bezbrankovém
07:50 Hráčky Chomutova stále hĺedají klíč k střele na branku.
06:20 TIgers dostávají Chomutov pod tlak.
05:45 Výborný zákrok předvedla brankářka hostů.
03:00 Hra probíhá v klidném tempu, žádný z týmu nevyvíjí žádný zásadní tlak.
00:30 Dobrý den, vítáme vás na dnešním utkání. První sřely utkání se ujaly hráčky Tigers.