• 60 59:28
    2:9
    (Kolafová)

ACEMA Sparta Praha - TJ Sokol Královské Vinohrady 2:9
branky: 32. Kateřina Vránová, 50. Lucie Zemanová - 11. Aneta Kalivodová, 11. Štěpánka Kolafová, 18. Nikola Trnková, 21. Angelika Bližňáková, 31. Angelika Bližňáková, 34. Angelika Bližňáková, 44. Eliška Reischlová, 58. Angelika Bližňáková, 60. Eliška Reischlová; rozhodčí: Tomáš Cimrman - Jan Gross; vyloučení: 5:3; využití: 0:3; diváků: 28; zásahy brankářů: Kateřina Pokorná 22 - Daniela Kreisingerová 25; po třetinách: 0:3, 1:3, 1:3
60:00 Komentář domácích Kozlík Tomáš (Trenér): Víme, na čem musíme zapracovat - snad se nám to povede co nejrychleji.
60:00 Komentář hostů Skála Jan (Trenér): Jsme rádi, že jsme dnes potvrdili roli favorita a v sezóně jsme stále bez porážky. Děkujeme soupeři za utkání. Makáme dál na našich cílech!
60:00 Střely ve 3. části: 18:10
59:29 Poklidný duch nám přináší ještě jeden gol hostů.
59:28 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 2:9
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #10 Eliška Reischlová, asistoval #87 Štěpánka Kolafová (2:9)
59:11 Útkání se dohrává v poklidném duchu.
57:54 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 2:8
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #26 Angelika Bližňáková, asistoval #76 Natalie Vesecká (2:8)
55:54 Snopová pálí, Pokorná stále pozormá.
55:29 Pokorná už dnes po několikáté přečetla úmysly hostující hráčky při samostatném úniku a chytá.
54:22 Vinohrady i přesto, že hrají ve 4, drží míček na svých čepelích.
53:43 Kratochvílová doráží míček a následně se omlouvá brankářce za lehké seknutí.
52:31 Vyloučen hráč #99 Natálie Jirková družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za sekání
52:30 Kličky tríčky Novotné a Jirková si jde odpočinout na trestnou lavici za sekání.
51:57 Klasická souhra - Kračunová na Vránovou, té míček sjíždí z čepele a hostující se řítí do brejku.
51:44 Výhoz hostující brankářky na nikoho, u míčku tak Sparta.
51:12 Novotná teď narýsovala cros na naprosto volnou Navrátilovou. Ta šanci nevyužila.
49:42 GÓL ACEMA Sparta Praha! 2:7
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #67 Lucie Zemanová bez asistence (2:7)
49:37 Dvojice Kračunová - Vránlvá opět řádí. Vránová tentokrát promáchla.
49:34 Rozhodčí cituju není schopen určit, od koho šel míček do outu. Holky si střihnou buly.
46:55 Vajdlová zastavuje rozjíždějící se protiútok hostů.
45:45 Reischlová zajela do Pecinové, ta se kácí k zemi. Samozřejmě to byl faul.
43:45 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 1:7
43:30 Faul a Vránová se vrhla po míčku, aby rychle rozehrála. Nevšimla si však, že faulovala Sparta.
42:56 5 vyloučení sparty během 40 minut, to už chce hodně nedisciplinovanosti.
42:11 Vyloučen hráč #73 Eliška Vrzalová družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za špatné střídání
40:00 Střely ve 2. části: 5:8
39:10 Vyloučen hráč #19 Karolína Snopová družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za sekání
39:09 Hráčky Vinohrad už si s tím nevěděly rady a zkrátka faulovaly.
39:00 Co se týče držení míčku má teď Sparta mírně navrch.
36:33 Snad jen dva po sobě jdoucí zákroky Pokorné.
36:23 Hra plyne. Nic, co by stálo za zmínku, se neděje.
33:10 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 1:6
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #26 Angelika Bližňáková bez asistence (1:6)
32:53 Vyloučen hráč #47 Dominika Kračunova družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za sekání
31:15 GÓL ACEMA Sparta Praha! 1:5
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #48 Kateřina Vránová, asistoval #67 Lucie Zemanová (1:5)
30:55 Duo Lukovská - Kratochvílová v dobré akci, gol to ale nepřináší.
30:06 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 0:5
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #26 Angelika Bližňáková, asistoval #75 Eliška Škvorová (0:5)
29:18 Vajdlová opět ukazuje své kvality co se týče bloků. Bolest pro ni neexistuje!
27:10 Spojení Kračunová, Vránová - to je pastva pro oči. Kračunová nabíjí, Vránová pálí. Hostující brankářka vytahuje střelu konečky prstů.
26:44 Sparta teď mačká SKV na vlastní polovině, nic ale, co by zavánělo golem.
25:36 Vajdlová vypálila z půlky. Střela zblokována.
24:33 Zemanová nevyužila svou šanci a přestřeluje.
23:23 Lukavská ale odvádí poctivou práci v roli pravého hrotu, kdy neúnavně vytlačuje protihráče na jejich polovinu.
21:23 Vrzalová B. naservírovala přihrávku do poloprázdné brány Lukovské, tak promáchla.
20:21 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 0:4
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #26 Angelika Bližňáková, asistoval #36 Ivana Hrušková (0:4)
20:01 Úvodní buly třetiny opět lépe pro domácí.
20:00 Střely v 1. části: 4:13
19:44 Dění na tribunu taktéž divočina.
19:32 Vyloučen hráč #75 Eliška Škvorová družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za nedovolené vrážení
19:13 Dění na hřišti jedním slovem - divočina.
18:41 Vyloučen hráč #37 Berenika Vrzalová družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za špatné střídání
17:03 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 0:3
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #32 Nikola Trnková, asistoval #75 Eliška Škvorová (0:3)
16:33 Opakuje se stejný příběh a SVK dostávají příležitost přidat třetí gol.
16:25 Vyloučen hráč #22 Nicol Jessica Hamberg družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za sekání
15:02 Vránová se teď vykličkovala mezi třemi hráčkami, čtvrtá už na ní byla moc a míček ztrácí.
12:33 Vrzalová B. vyslala nebezpečnou střelu, ale brankářka hostů už v tu dobu byla hodně vyjetá a střelu s lehkostí chytá.
10:24 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 0:2
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #87 Štěpánka Kolafová, asistoval #10 Eliška Reischlová (0:2)
10:23 Slepený gol v podání Kolafové a SKV se dostává do dvou brankového vedení.
10:06 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 0:1
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #17 Aneta Kalivodová, asistoval #99 Natálie Jirková (0:1)
09:38 Hráčky Vinohrad se starají o to, aby měla Pokorná v bráně stále co dělat.
08:45 Kratochvílová teď pohrdla golovou šancí, kdy neproměnila samostatný únik na bránu.
08:18 Hostující brankářka pobízí své spoluhráčky, aby nebyly "liné na krok".
06:56 V přesilové hře se zatím Vinohrady dostaly pouze k jedné střele.
05:33 Přichází první vyloučení zápasu kdy Hamberg neuváženě sekla protihráčku přes hokejku a Vinohrady tak dostanou slušnou příležitost skorovat.
04:33 Vajdlová blokuje střelu hostů.
03:22 Pokorná si připisuje první zákrok.
01:55 Vrzalová E. za pomocí svého těla hasí situaci před bránou.
00:02 Úvodní buly lépe pro domácí.
00:01 Na programu je zápas mezi tradičními soupeři. Proti domácí Spartě se dnes představí TJ Sokol Královské Vinohrady. Věřte tomu nebo ne, ale tito dva soupeři se mezi sebou utkají už po 10. za posledních 13. měsíců. Jdeme na to!