5:8
    Sabina AŠENBRENNEROVÁ
    (Knížová)

FBC Kutná Hora - Florbal Chomutov 5:8
branky: 17. Dominika Výborná, 18. Lucie Spěváčková, 22. Natálie Beranová, 43. Sabina Labudová, 59. Sabina Ašenbrennerová - 6. Simona Mock, 10. Petra Malecká, 24. Petra Malecká, 25. Natálie Königová, 32. Petra Malecká, 36. Natálie Königová, 46. Simona Pilíková, 48. Natálie Königová; rozhodčí: Tomáš Jelínek - Lukáš Drahný; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; diváků: 84; zásahy brankářů: Martina Miksová 16 - Lucie Brandejská 33; po třetinách: 2:2, 1:4, 2:2
60:00 Komentář hostů: Krásné atraktivní utkání s kvalitním soupeřem.Dnes kvalitnější rozehrávka a síla v zakončení. Děkujeme soupeří za příjemné prostředí a super zápas. Díky moc
60:00 Komentář domácích Štursa David (Trenér): Těžké utkání s rychlým důrazným soupeřem, který navíc byl produktivní a trestal naše chyby. Z naší strany pořád příliš často chybně řešené situace 1 na 1. Na druhou stranu bylo vidět zlepšení v aktivní hře, kterou potřebujeme udržet celých 60 minut. Víme na čem o trénincích pracovat. nBlahopřejeme soupeři k vítězství a přejeme mu klidnou cestu domů. n
60:00 Střely ve 3. části: 10:7
58:46 GÓL FBC Kutná Hora! 5:8
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #48 Sabina Ašenbrennerová, asistoval #47 Nikola Knížová (5:8)
58:00 Poslední 2 minuty mají domácí hráčky na zdramatizování průběhu zápasu.
56:37 Zmatky u domácího týmu, který se nemůže dostat do souvislého tlaku.
54:40 Domácí to zkouší v 6 hráčkách v poli - čas neúprostně běží.
54:32 Timeout FBC Kutná Hora
53:32 Teď plno nepřesností na domácí straně
47:09 GÓL Florbal Chomutov! 4:8
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #2 Natálie Königová, asistoval #11 Adriana Hýsková (4:8)
47:09 Dvakrát vedle, třetí se chytla - hosté celkem rychle využívají přesilovou hru.
46:33 Vyloučen hráč #13 Lucie Spěváčková družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za bránění ve hře
46:33 Tak tohle byl tvrdý hit u mantinelu. Hostující hráčka se velmi těžko zvedá na nohy.
45:17 GÓL Florbal Chomutov! 4:7
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #14 Simona Pilíková bez asistence (4:7)
45:17 Ajajaj.... pomalou rozehrávku z obrany vystihla Simona Pilíková - na nic nečekal a pohotovou střelou bere tří brankové vedení na stranu hostí.
42:37 První střela sice nevyšla - ale následná dorážka už vedla k radosti domácích.
42:36 GÓL FBC Kutná Hora! 4:6
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #8 Sabina Labudová bez asistence (4:6)
40:54 Lucka Spěváčková hned za čerstva vykoušela pohotovost gólmanky hostujícího týmu.
40:00 Střely ve 2. části: 14:8
39:27 Přesilová hra z pohledu domácích nepřinesla výraznou šanci a tak zůstává skóre nezměněno.
37:27 Vyloučen hráč #12 Markéta Bártová družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za sekání
37:27 Po navýšení rozdílu ve skóre tu máme rázem i první vyloučení - tzv. rychlá, svižná a přesná... sekera do hokejky útočící hráčky
35:38 GÓL Florbal Chomutov! 3:6
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #2 Natálie Königová, asistoval #10 Nela Fojtíková (3:6)
31:40 GÓL Florbal Chomutov! 3:5
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #16 Petra Malecká, asistoval #11 Adriana Hýsková (3:5)
31:40 A máme tu opět v zápase odskok hostujícího týmu o dvě branky.
30:18 Velmi dlouhá pasáž bez přerušení - tempo hry celkem vysoké a o šance tu není nouze!
28:03 Doležalová teď poctivě do obrany. Kutná Hora teď drží míček a snaží se uklidnit hru.
24:56 GÓL Florbal Chomutov! 3:4
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #2 Natálie Königová bez asistence (3:4)
24:19 Tady se vývoj hry mění každou minutou....
23:41 GÓL Florbal Chomutov! 3:3
21:20 GÓL FBC Kutná Hora! 3:2
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #7 Natálie Beranová, asistoval #9 Andrea Doležalová (3:2)
21:20 Tlak hostujících - gól domácích. Domácí hráčky se konečně probudily a vyrovnávají obraz hry... skóre již naštěstí v prospěch domácích.
20:20 Domácí jsou zatím myšlenkami v šatně - hostující hráčky si berou na své hokejky úvodní tlak 2. třetiny.
20:00 Střely v 1. části: 14:9
19:59 Konec první třetiny končí za brankou hostí a my se prozatím loučíme za stavu 2:2.
19:46 Nádherný protiútok 2v1 - bohužel ho domácí hráčky nevyužily.
18:22 Tlak domácích opět přetaven ve vyrovnávací gól!!!! Nyní mají domácí menší převahu.
17:59 GÓL FBC Kutná Hora! 2:2
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #13 Lucie Spěváčková, asistoval #9 Andrea Doležalová (2:2)
16:29 GÓL FBC Kutná Hora! 1:2
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #6 Dominika Výborná, asistoval #12 Melánie Dubská (1:2)
16:29 Výhodu odloženého vyloučení dokončila ke snížení stavu Domča Výborná!
14:16 Sába Ašenbrennerová teď vystihla přihrávku hostující obrany a šla sama na brankářku hostí - bohužel svoji kličku nedotáhla do konce.
13:20 Fantastický save předvedla Martina Miksová proti útoku hostujících hráček - skvělý přesun!
11:33 Brankářka hostí zatím bez sebemenších problémů kryje pokusy domácích - na druhé straně opět zvoní tyč domácí branky.
09:21 Hra je sice vyrovnaná - ovšem hostující hráčky proměňují svůj tlak a zvyšují na 0:2.
09:19 GÓL Florbal Chomutov! 0:2
07:22 Hostující opět hrozí - střelba do tyče je dalším varováním pro domácí.
05:19 GÓL Florbal Chomutov! 0:1
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #97 Simona Mock, asistoval #19 Viktorie Rázková (0:1)
05:19 Po nepřesnější pasáži se hostující hráčky ujímají důrazem na brankovišti vedení 0:1
01:47 Chomutov teď díky serii střel zaměstnává Miksovou.
00:31 První útok domácích končí diky střele Trpišovské na tyčce - kontruje tým hostí, naštěstí nijak nebezpečně.