• 60 59:43
    5:7
    (Kubátová)

Banes Florbal Soběslav - FBC Česká Lípa 5:7
branky: 36. Andrea Dostálová, 37. Terezie Jireková, 45. Eliška Juhaňáková, 55. Adéla Kubátová, 60. Andrea Dostálová - 11. Petra Pavlíková, 15. Karolína Zikmundová, 27. Alžběta Pěnkavová, 29. Markéta Cháberová, 30. Petra Pavlíková, 45. Nicol Jakešová, 47. Petra Pavlíková; rozhodčí: Jan Dušek - Radek Chýna; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; diváků: 39; zásahy brankářů: Tereza Boháčová 31 - Nikola Soukupová 22; po třetinách: 0:2, 2:3, 3:2
60:00 Komentář hostů: Slušný výkon České Lípy, který mohl skončit opticky větším rozdílem, bohužel jsem inkasovaly z několika zbytečných situací a na druhé straně nám v ložených šancích chyběl větší klid. I tak to jsou první tři body v sezoně a ty se samozřejmě počítají.
60:00 Komentář domácích Mendl Tomáš (Trenér): Stále ta samá písnička. Laciné góly a mizerná koncovka. Děkujeme soupeři za utkání  a přejeme šťastnou cestu.
60:00 Střely ve 3. části: 7:11
59:43 GÓL Banes Florbal Soběslav! 5:7
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #6 Andrea Dostálová, asistoval #22 Adéla Kubátová (5:7)
54:41 GÓL Banes Florbal Soběslav! 4:7
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #22 Adéla Kubátová, asistoval #6 Andrea Dostálová (4:7)
46:58 GÓL FBC Česká Lípa! 3:7
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #88 Petra Pavlíková, asistoval #36 Martina Gembecová (3:7)
45:18 Vyloučen hráč #10 Markéta Cháberová družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za hra rukou
44:27 GÓL Banes Florbal Soběslav! 3:6
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #40 Eliška Juhaňáková bez asistence (3:6)
44:22 GÓL FBC Česká Lípa! 2:6
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #11 Nicol Jakešová, asistoval #13 Alžběta Pěnkavová (2:6)
40:00 Střely ve 2. části: 12:14
36:28 GÓL Banes Florbal Soběslav! 2:5
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #81 Terezie Jireková, asistoval #18 Petra Kabešová (2:5)
35:58 GÓL Banes Florbal Soběslav! 1:5
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #6 Andrea Dostálová, asistoval #40 Eliška Juhaňáková (1:5)
29:45 GÓL FBC Česká Lípa! 0:5
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #88 Petra Pavlíková, asistoval #10 Markéta Cháberová (0:5)
28:07 GÓL FBC Česká Lípa! 0:4
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #10 Markéta Cháberová, asistoval #36 Martina Gembecová (0:4)
27:44 Vyloučen hráč #81 Terezie Jireková družstva Banes Florbal Soběslav na 2 minuty za sekání
26:21 GÓL FBC Česká Lípa! 0:3
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #13 Alžběta Pěnkavová, asistoval #11 Nicol Jakešová (0:3)
20:00 Střely v 1. části: 8:13
14:14 GÓL FBC Česká Lípa! 0:2
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #19 Karolína Zikmundová, asistoval #88 Petra Pavlíková (0:2)
10:15 GÓL FBC Česká Lípa! 0:1
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #88 Petra Pavlíková, asistoval #22 Nikola Dědková (0:1)