0

1

3.

ACEMA Sparta Praha - Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn  5:6pn
branky: 7. Stela Lukovská, 12. Berenika Vrzalová, 15. Stela Lukovská, 37. Berenika Vrzalová, 47. Julie Pecinová - 6. Nella Stašková, 16. Nella Stašková, 30. Karolína Hašlová, 41. Tereza Bočková, 60. Nella Stašková, N Tereza Bočková; rozhodčí: Marek Stojanović - Jakub Dragoun; vyloučení: 2:2; využití: 0:1; diváků: 180; zásahy brankářů: Magdaléna Valentová 18 - Simona Werbynská 38; po třetinách: 3:2, 1:1, 1:2, 0:0
Komentář domácích Kozlík Tomáš (Trenér): Náročný zápas, ve kterém jsme byli bohužel málo produktivní. Opět jsme dostali gól v poslední minutě. Musíme se dále zlepšovat.
Komentář hostů Příhodová Denisa (Vedoucí): Trochu nejistý začátek z naší strany. Soupeř byl skvěle připravený a potrestal každou naší chybu. O to cennější bylo naše nasazení ve druhé a třetí třetině, kde jsme vyvíjely na soupeře stejný tlak jako on na nás. Byly jsme soustředěné s vidinou jednoho cíle. Pěknou florbalovou hrou se dostat do vítězného konce. Díky skvělým zákrokům naší brankářky neměl soupeř šanci. Střely hráček při nájezedech byly přesné, a tak si odnášíme vítězné body. nSoupeři a divákům děkujeme, byl to opravdu těžký zápas s výborným soupeřem.
3 Nájezd na branku provedl z družstva ACEMA Sparta Praha hráč #73 Eliška Vrzalová , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn hráč #21 Karolína Hašlová , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva ACEMA Sparta Praha hráč #44 Kristýna Novotná , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn hráč #33 Tereza Bočková a vstřelil rozhodující gól (5:6).
1 Nájezd na branku provedl z družstva ACEMA Sparta Praha hráč #37 Berenika Vrzalová , ale gól nevstřelil.
65:00 Zahájena trestná střílení
65:00 Střely v prodloužení: 3:0
64:30 Balon dnes s nikým nekamarádí. Všechny přihrávky jsou nepřesné
63:20 Rozhrávky domácích se ujala Novotná a Grundová, balon se dostal ke golmance. Dorážející Špičáková pouze do brankářky.
59:34 GÓL Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn ! 5:5
Branku družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn vstřelil #10 Nella Stašková, asistoval #33 Tereza Bočková (5:5)
57:40 Vyloučen hráč #17 Julie Pecinová družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za sekání
57:40 Dračice mají početní výhodu. Zatím jejich výkon vypadá jako by jim jejich oheň vyhasl.
54:59 Hostující 11 se dostala k odraženému balonu, bohužel pro ni nehrajeme baseball
53:28 Hráčka číslo 22 si po souboji s  Pecinovou rozhodla na pár vteřinou odpočinout na hrací ploše, ale odešla po svých.
52:10 Týn se zkouší dostat před branku dlouhými nahazovanými balony. Sparťanské obránkyně však tyto situace zvládají.
49:42 Vrzalová B. zkusila vytřelit přes tři hokejky. Trajektorie balonu však vedla mimo tři tyče.
49:33 Vyloučen hráč #27 Johana Vejvodová družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn na 2 minuty za zvedání florbalky
46:35 GÓL ACEMA Sparta Praha! 5:4
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #17 Julie Pecinová, asistoval #73 Eliška Vrzalová (5:4)
46:35 Po dvou krosových přihrávkách Vrzalových do prázdné brány s vražedným výrazem uklízí balon Pecinová, která vstřelila svůj první gól v ženách. Gratulujeme.
45:35 Pecinová z úhlu zkouší, neúspěšně
45:10 Bočková se hned zapojila do hry a pokusila se napadat. Balonek však nezískala
44:56 Domácí zkouší využít přesilovku, zatím neúspěšně.
43:40 Vyloučen hráč #33 Tereza Bočková družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn na 2 minuty za sekání
40:20 GÓL Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn ! 4:4
Branku družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn vstřelil #33 Tereza Bočková, asistoval #88 Adéla Vrbková (4:4)
40:00 Střely ve 2. části: 13:10
38:20 Novotná teď nasadila hostující brankářce housle. Míček se však odrazil od vnější tyčky a nedostal se za brankovou čáru.
36:41 GÓL ACEMA Sparta Praha! 4:3
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #37 Berenika Vrzalová, asistoval #71 Anna Bogdanová (4:3)
31:05 Pecinová se právě objevila na hrací ploše. Uvidíme, co předvede.
29:13 GÓL Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn ! 3:3
Branku družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn vstřelil #21 Karolína Hašlová, asistoval #33 Tereza Bočková (3:3)
27:30 Balonek s námi dnes nekamarádí. Všem hráčkám odskakuje a teď se rozhodl přerušit hru a rozplácl se.
27:15 Bočková je při chuti. Gól zatím nevstřelila.
26:03 Tato nahrávka neměla jen oči, ale i uši.  Vrzalová B. si o nahrávku zakřičela tak nahlas, že to bylo určitě slyšet až do jejího rodného města, Ústí nad Labem. Bohužel akce nepřinesla změnu skore.
25:24 Hostující Bočková sama před brankou, ale zamotala se do vlastních kliček. Tudíž je skóre stále stejné.
24:30 Novotná vyvezla balon z obrany a podel mantinelu se dostala na útočnou polovinu a vystřelila, golmanka však byla ve střehu a vyrazila.
21:10 Špičáková vystřelila skoro z poloviny, golmanka hostí však vyráží.
20:40 První ohrožení branky přišlo od hostujících. Vrzalová B. však využila odraženého balonu a také se dostala do střely.
20:00 Střely v 1. části: 17:9
17:29 Vajdlová předvedla své fotbalové umění a vyslala balonek na střídačku hostů.
16:54 Přečíslení 3 na 1 domácí hráčky nevyužily, pokazila jim to další nepovedená přihrávka.
16:02 Vrzalová E. ubránila míček v brankovišti před hostující Fáberovou
15:08 GÓL Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn ! 3:2
Branku družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn vstřelil #10 Nella Stašková, asistoval #99 Denisa Příhodová (3:2)
14:42 GÓL ACEMA Sparta Praha! 3:1
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #89 Stela Lukovská, asistoval #52 Denisa Vajdlová (3:1)
14:02 Bogdanová vyslala Vrzalovou E., bohužel přihrávka  byla na její krátkou hokejku příliš dlouhá.
11:10 GÓL ACEMA Sparta Praha! 2:1
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #37 Berenika Vrzalová bez asistence (2:1)
09:09 Vyloučen hráč #22 Nicol Jessica Hamberg družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za sekání
08:03 Souhra dvojčat Vrzalových, zatím nepřinesla své ovoce.
06:09 GÓL ACEMA Sparta Praha! 1:1
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #89 Stela Lukovská, asistoval #47 Dominika Kračunova (1:1)
06:09 Lukovská uklidila balon do branky hostí naprosto s přehledem. Máme srovnáno. Uvidíme, co nám toto utkání ještě přinese
05:22 GÓL Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn ! 0:1
05:22 Nella Stašková využila nepřehledné situace před Valentovou a míček se dostal za brankovou čáru Sparty.
04:59 Novotná se pokusila ohrozit branku. Míček se k ní ale nezachoval přátelský a ujel jí z čepele.
03:44 Střela Příhodové od poloviny hřiště sice doletěla k brance, tam však skvělým blokem zabránila gólu Vajdová.
03:20 Hamberg po skvělé přihrávce Vrzalové E. vystřelila zákeřnou žabičku, golmanka hostí však vyrazila.
01:55 Sparta drží balonek na své čepeli, ale zatím se jí nepodařilo ohrozit branku.
00:26 První střelu vyslala hráčka Sparty s číslem 71 Bogdanová, bohužel jen do brnakářky
00:01 První vhazování pro hráčky Sparty