• 59 58:33
    2
    Barbora FORŠTOVÁ

FBC Kutná Hora - TJ Sokol Nové Strašecí 7:2
branky: 23. Melánie Dubská, 33. Nikola Knížová, 33. Marie Bartošková, 34. Zuzana Simandlová, 38. Melánie Dubská, 54. Kateřina Voldřichová, 59. Dominika Němcová - 21. Veronika Křečková, 24. Eliška Malíková; rozhodčí: Vojtěch Prokop - Tomáš Nechutný; vyloučení: 3:2; využití: 1:0; diváků: 82; zásahy brankářů: Lucie Melicharová 18 - Vendula Lisá 34; po třetinách: 0:0, 5:2, 2:0
60:00 Komentář hostů Jánský Zdeněk (Trenér): Dnes jsme dostali lekci z produkrivity. K tomu přidal soupeř lepší pohyb a to bylo rozhodující. Děkuji soupeři za pohledné utkání.
60:00 Komentář domácích Štursa David (Trenér): Dnes jsme v zápase plnili, co jsme si řekli. Po nervoznější první třetině jsme se zklidnili, hráli aktivně, důrazně a více na balónku. Zároveň nám do hry zapadli mladé posily, které zvádli křest na výbornou. Děkuji hráčkám za předvedený výkon, ze zápasu si odnášíme kromě tří bodů hodně poznatků, na čem dál pracovat. Soupeři děkujeme za zápas a přejeme mu klidnou cestu domů.
60:00 Střely ve 3. části: 13:9
58:57 Hostující hráčky využívají poslední minuty zápasu hrou v přesilovce a navíc v šesti. Domácí drží formaci a blokují střely.
58:33 Vyloučen hráč #32 Barbora Forštová družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za hra rukou
58:29 GÓL FBC Kutná Hora! 7:2
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #10 Dominika Němcová, asistoval #22 Zuzana Simandlová (7:2)
58:00 Domácí chtějí dohrát zápas v klidu, ale hostující hráčky jsou proti a hru domácím znepříjemňují aktivním napadáním.
55:17 Sokol si udělal výlet na polovinu hřiště domácích, ale byla to krátká navštívenka.
54:45 Další střela před brankovým prostorem, tentokrát v šanci Natka Dubská, ale střela ji nesedla, vysoko nad.
53:16 GÓL FBC Kutná Hora! 6:2
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #2 Kateřina Voldřichová, asistoval #77 Natálie Beranová (6:2)
53:16 Katka Voldřichová nám předvedla, jak trefit míček z první a přidává dálší branku do sítě sokola.
51:59 Golmanka Kutné Hory si s přehledem pohlídala pravý růžek.
51:11 Domácí Bartošková Marie vyslala dělovku z druhé vlny, těsně vedle levé tyčky.
50:00 Hráčky sokola kombinují a hledají vhodnout střelu, ale obrana domácích je dnes pevná .
48:08 Vyloučen hráč #48 Sabina Ašenbrennerová družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za sekání
47:10 Domácí hráčky poměrně s poklidem přečkaly své první oslabení.
45:30 Natka Dubská se pokoušela zastavit únik hostující hráčky, ale rozhodčí pro její dravost neměli pochopení.
45:25 Vyloučen hráč #11 Natálie Dubská družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za bránění ve hře
44:57 Domácím se daří být u míčku všude první, jak v obraně tak v útoku. Tato taktika prozatím trenérům vychází.
43:02 Sokol se usadil v útočném pásmu, ale vážnější ohrožení z toho nebylo.
42:44 Hostující Schumannová Nina prověřila Melicharovou, cinkla boční tyčka.
42:00 Domácí pokračují v aktivní hře a drží míček převážně na svých florbalkách. Odměnou jim ji rozehrávka v útočném pásmu.
40:29 Golmanka sokola skvěla pokryla praktickou tutovku střely Andy Doležalové.
40:00 Střely ve 2. části: 14:5
39:50 Domácí se usazují na útočné polovině soupeřek, ale nedaří se konečná střela.
38:52 Vyloučen hráč #11 Petra Šteklová družstva TJ Sokol Nové Strašecí na 2 minuty za sekání
38:00 Andy Doležalová našla přihrávkou od antinelu Mélu Dubskou a ta se na středu hřiště nemýlila.
37:59 GÓL FBC Kutná Hora! 5:2
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #12 Melánie Dubská, asistoval #9 Andrea Doležalová (5:2)
37:51 Po delším čase dva jisté zákroky domácí golmanky Melicharové.
36:05 Obrana domácích polevila, naštěstí hráčky sokola nedokázaly pořádně vystřelit.
35:00 Andy Doležalová v dobré střelecké pozici, bohužel však střela zablokována.
33:46 GÓL FBC Kutná Hora! 4:2
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #22 Zuzana Simandlová, asistoval #10 Dominika Němcová (4:2)
32:45 Marie Bartošková si vzala míček před kutnohorskou brankou, prostě a jednoduše přešla hřiště a poslala mířek na ,,gajdy,, hostující golmance. Jednoduché. Domací se ujímají vedení
32:41 GÓL FBC Kutná Hora! 3:2
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #16 Marie Bartošková, asistoval #32 Barbora Forštová (3:2)
32:06 GÓL FBC Kutná Hora! 2:2
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #47 Nikola Knížová, asistoval #2 Kateřina Voldřichová (2:2)
31:04 Vyloučen hráč #8 Anna Vobořilová družstva TJ Sokol Nové Strašecí na 2 minuty za sekání
30:51 Golmanka Kutné Hory si pohlídala střelu z druhé strany a podržela teď svůj tým.
29:14 K vidění je nyní spíše hra u mantinelů a menší osobní souboje.
26:33 Promáchnutá střela hostí před kutnohorskou brankou dostala do úniku Domču Němcovou s Natkou Beranovou, která těsně míjí levou tyčku.
26:00 Další palba na branku sokola, Sába Labudová z otočky i následné dorážky.
25:20 Golmanka sokola teď vypíchla svojí levačkou exkluzivní zákrok Natky Beranové, která střílela  po křižné přihrávce Spěváčkové.
24:08 Otevření skóre hostujícím týmem domácí nabudilo na rychlé vyrovnání. Posléze trestá chybu v obrně domácích hráčka sokola a hosté se ujímají vedení.
23:26 GÓL TJ Sokol Nové Strašecí! 1:2
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil #13 Eliška Malíková, asistoval #16 Kristýna Kleknerová (1:2)
22:37 GÓL FBC Kutná Hora! 1:1
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #12 Melánie Dubská bez asistence (1:1)
20:50 GÓL TJ Sokol Nové Strašecí! 0:1
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil #12 Veronika Křečková bez asistence (0:1)
20:00 Střely v 1. části: 14:6
18:55 Golmanka sokola nyní zachránila svůj tým od obdržené branky.
18:12 Beranová Natálie zkusila střelu po zemi k tyčce ovšem mimo.
16:45 Dubská Melánie krásnou přihrávkou našla na protější straně Sábu Labudovou, která střelu posílá, k nemilosti, nad bránu sokola. Další vyložená šance, která je stále neproměněná.
15:00 Moravcová Katka vystřelila k horní tyčce a míček těsně přeletěl kolem. Hra se přelévá z jedné strany na stranu a vidíme nyní spíše dosti nepřesností.
13:30 Domácí golmanka si připisuje další zákrok, střela sice vypadla, ale Melicharová se rychle zorientovala a míček pokryla.
13:10 Domácí Klepalová Lucka se dobře prokličkovala před hostující branku, ale střela šla mimo tyče.
11:36 Kleknerová Kristýna střela ke vzdálenější tyčce, těsně nad.
10:10 Domácí kombinují a rotují na útočné polovině, ale ke střele zatím moc prostor není.
08:20 Sába Labudová zneškodnila svoji florbalkou přízemní střelu sokola. Melicharová zatím bez ohrožení.
06:50 Bartošková Marie střelou od mantinelu ohrozila hostující branku.Po sérii střel domácích se hra obrací na útočné florbalky sokola.
05:40 Úplný opačný obrázek, kdy Andrea Doležalová napálila míček sama před brankou do hostující golmanky, ta byla na svém postu připravená.
04:22 Schumannová Nina promáhla vyloženou šanci ,,mezi kruhy. Naštěstí pro domácí.
03:37 První zákrok hostující golmanky s jistotou.
02:20 Lucie Spěváčková na středu hřiště překazila útočnou přihrávku a hra se tímto uklidňuje.
00:00 Dobrý sobotní podvečer, příznivci dámského florbalu. Dnes nás čeká utkání mezi FBC Kutnou Horou a TJ Sokol Nové Strašecí. Domácí se dnes pokusí odrazit od předchozích neuspěšných zápasů a na domácí půdě se porvou o tři důležité body proti aktuálnímu čtvrtému celku tabulky.