58
  • 58 57:16
    Bivoj

SK BIVOJKY LITVÍNOV - FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň 1:8
branky: 32. Tereza Šalátová - 7. Kamila Kaslová, 11. Martina Špetová, 15. Anna Alexandra Suková, 19. Ivana Drugdová, 25. Ivana Drugdová, 29. Anna Alexandra Suková, 46. Kamila Kaslová, 54. Andrea Žižková; rozhodčí: Josef Heřmánek - Vojtěch Beránek; vyloučení: 2:0; využití: 0:1; diváků: 33; zásahy brankářů: Tereza Kalousová 25 - Kristýna Votýpková 22; po třetinách: 0:4, 1:2, 0:2
60:00 Komentář hostů Procházka Vít (Trenér): Paradoxně nám dnes nejvíc ublížilo, že jsme poměrně brzy výrazně vedli. Ve zbytku zápasu jsme pak často hledali v jednoduchých situacích složitá řešení. Chválím holky za svědomité dodržení pokynů a zodpovědné bránění. Snad se nám do zítra zahojí šrámy a udržíme střeleckou formu. Díky všem za utkání.
60:00 Komentář domácích Pechánková Denisa (Vedoucí): Zápas plný chyb zejména v obraně. Velkou část zahrály emoce na obou lavičkách. Jdeme se plně soustředit na zítřejší zápas s hlavou vztyčenou. Soupeřům přejeme šťasnou cestu domů.
60:00 Střely ve 3. části: 5:11
57:16 Timeout SK BIVOJKY LITVÍNOV
53:29 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 1:8
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #11 Andrea Žižková, asistoval #47 Lenka Přerostová (1:8)
47:15 Šalátová po přihrávce od Havlínové trefuje dnes druhou tyčku.
45:39 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 1:7
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #98 Kamila Kaslová bez asistence (1:7)
44:58 Trestné střílení družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV neproměnil #95 Sára Bartschová.
40:00 Střely ve 2. části: 8:7
31:14 GÓL SK BIVOJKY LITVÍNOV! 1:6
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil #78 Tereza Šalátová, asistoval #10 Nela Havlínová (1:6)
31:14 Kombinace Šalátové a Havlínové přináší první branku Litvínova. Byla to opět dlouhá nahrávka z poloviny.
30:15 Havlínová poslala dlouhou lobovanou přihrávku až před branku Šalátové, bohužel koncovka nedopadla, možná bylo už moc blízko branky.
28:28 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 0:6
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #6 Anna Alexandra Suková, asistoval #16 Alžběta Kopřivová (0:6)
24:58 Bartschová si gólmanku položila, ale závěrečná střela backhandem šla bohužel vysoko.
24:20 Střela Weissové jde bohužel pro domácí nad branku.
24:15 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 0:5
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #21 Ivana Drugdová, asistoval #76 Martina Špetová (0:5)
20:00 Střely v 1. části: 10:15
18:03 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 0:4
18:03 To byl námaz na vzdálenější tyčku, takže proměnit bylo snadné.
16:10 Přerostová nedala ani nadvakrát, Kalousová pozorná.
14:41 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 0:3
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #6 Anna Alexandra Suková, asistoval #47 Lenka Přerostová (0:3)
13:23 Vyloučen hráč #78 Tereza Šalátová družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV na 2 minuty za sekání
11:49 Vyloučen hráč #16 Jitka Tóthová družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV na 2 minuty za hrubost
11:49 Marková strčila Tóthovou, ta jí to vrátila, sedět jde bohužel jen domácí hráčka za oplácení. Rozhodčí se nenechali přesvědčit.
10:51 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 0:2
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #76 Martina Špetová, asistoval #21 Ivana Drugdová (0:2)
07:45 Šalátová trefuje tyčku.
06:38 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 0:1
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #98 Kamila Kaslová, asistoval #76 Martina Špetová (0:1)
05:25 Střela domácích,kterou brankařka bez problémů vyráží.
03:10 Žižková to zkusila ze strany
01:54 Havlínová poslala padáček na hostující branku z půlky.
01:28 Šance Plzně.