()
  • 57 56:49
    Č. Lípa

Florbal Ústí - FBC Česká Lípa 5:6
branky: 17. Klára Mečířová, 32. Kateřina Šímová, 33. Daniela Tomanová, 40. Daniela Tomanová, 51. Klára Mečířová - 28. Alžběta Pěnkavová, 41. Kateřina Hanzlíková, 44. Adriana Kenderová, 54. Nicol Jakešová, 56. Nicol Jakešová, 57. Nicol Jakešová; rozhodčí: Klára Svobodová - Tereza Trávníčková; vyloučení: 3:0; využití: 0:0; diváků: 115; zásahy brankářů: Martina Zajícová 28 - Radka Höflerová 27; po třetinách: 1:0, 3:1, 1:5
60:00 Komentář domácích Wildhaber Michal (Trenér): Dnes jde výsledek za mnou a za rozhodnutími během utkání. Po neučesaném začátku jsme přeskupili složení, srovnali jsme se s hrou a zaslouženě odskočili do vedení.  nDalší pohyby se sestavou už tak zdařilé bohužel nebyly a hráčky tak na hřišti v důsledku toho tvořily chyby, ke kterým nemuselo dojít. nSoupěř dnes ukázal dravé mládí, které se postaralo o překlopení výsledku na jeho stranu. nDěkuji za utkání a těšíme se na odvetu.
60:00 Komentář hostů Bartošová Lenka (Trenér): Tento zápas byl velmi vyrovnaný, během hry nám soupeř dokázal utéct o 3 goly, ale naštěstí jsme dokázaly zabrat a zápas otočit pro náš prospěch. nJsou to pro nás cenné body, ale hlavně pro holky zkušenosti. nDěkujeme soupeři za zápas.
60:00 Střely ve 3. části: 10:15
58:59 Zajícová sejmula hráčku hostujícího týmu míčkem.
56:49 Timeout FBC Česká Lípa
56:49 GÓL FBC Česká Lípa! 5:6
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #11 Nicol Jakešová bez asistence (5:6)
56:48 Jakešová opravdu vstřelila hattrickový gól.
56:08 Šímová do bloku!
55:50 Nadějná akce týmu domácích.
55:07 GÓL FBC Česká Lípa! 5:5
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #11 Nicol Jakešová, asistoval #88 Petra Pavlíková (5:5)
55:06 Jakešová má nakročeno k hattricku.
53:14 GÓL FBC Česká Lípa! 5:4
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #11 Nicol Jakešová, asistoval #75 Michaela Poláčková (5:4)
51:36 Vyloučen hráč #58 Valentýna Viková družstva Florbal Ústí na 2 minuty za hrubost
51:11 Šímová střela přesně do golmanky hostí!
50:02 GÓL Florbal Ústí! 5:3
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #33 Klára Mečířová bez asistence (5:3)
50:01 Mečířová zasahuje!
46:33 Zajícová čape.
43:45 GÓL FBC Česká Lípa! 4:3
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #17 Adriana Kenderová, asistoval #11 Nicol Jakešová (4:3)
43:28 Hudečková se toho nebojí!
40:12 GÓL FBC Česká Lípa! 4:2
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #64 Kateřina Hanzlíková, asistoval #88 Petra Pavlíková (4:2)
40:00 Střely ve 2. části: 12:8
39:04 GÓL Florbal Ústí! 4:1
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #48 Daniela Tomanová, asistoval #85 Kateřina Šímová (4:1)
39:03 Tomanová z ůlky hřiště trefuje branku!
36:51 Zajícová dobrý zárok!
35:11 Golmanka hostujícího týmu v pozoru.
32:34 GÓL Florbal Ústí! 3:1
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #48 Daniela Tomanová, asistoval #32 Petra Bratschaedlová (3:1)
31:59 GÓL Florbal Ústí! 2:1
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #85 Kateřina Šímová, asistoval #83 Tereza Halouzková (2:1)
31:13 Viková střelila totální tyčku!
27:22 GÓL FBC Česká Lípa! 1:1
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #85 Alžběta Pěnkavová, asistoval #11 Nicol Jakešová (1:1)
27:11 Hráčka hostí trefuje pouze tyčku brány Zajícové.
25:17 Zajícová epický zákrok!
24:54 Šímová brání Zajícovou!
21:39 Kocianová velká šance! Ale bohužel míček uskočil
20:55 Hra je neustále přerušovaná.
20:00 Střely v 1. části: 10:11
16:48 Vyloučen hráč #58 Valentýna Viková družstva Florbal Ústí na 2 minuty za sekání
16:38 GÓL Florbal Ústí! 1:0
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #33 Klára Mečířová, asistoval #87 Natálie Neumanová (1:0)
13:32 Mrázová posílá nahrávku zády před bránu!
11:56 Kocianová prověřuje golmanku hostí silnou střelou!
09:26 Zajícová ve střehu!
07:03 Zajícová další kontakt s míčkem.
04:24 Mečířová velká šance, ale nakonec míjí.
02:40 Vyloučen hráč #87 Natálie Neumanová družstva Florbal Ústí na 2 minuty za blokování florbalky
02:09 Vypjátá situace před bbránou Zajícové.
01:20 NaahrávkaŠpírkové Kubíkové před bbránu byla překažena.
00:01 Úvodní buly vyhrál tým hostí.
00:00 Vítám všechny čtenáře u dnešního utkání