• 59 58:27
    10:6
    (Pecinová)

ACEMA Sparta Praha - Banes Florbal Soběslav 10:6
branky: 8. Stela Lukovská, 17. Stela Lukovská, 22. Veronika Ljachová, 22. Aneta Špičáková, 30. Veronika Ljachová, 32. Aneta Špičáková, 44. Nicol Jessica Hamberg, 44. Berenika Vrzalová, 46. Berenika Vrzalová, 59. Berenika Vrzalová - 12. Monika Hrnečková, 14. Eliška Juhaňáková, 41. Eliška Juhaňáková, 41. Simona Tenková, 45. Karolína Kašparová, 51. Andrea Dostálová; rozhodčí: Jakub Kubašovský - René Gabesam; vyloučení: 2:4; využití: 3:1; diváků: 23; zásahy brankářů: Magdaléna Valentová 19 - Martina Kolaříková 30; po třetinách: 2:2, 4:0, 4:4
60:00 Komentář hostů Mendl Tomáš (Trenér): Herní výpadej ve druhé třetině nás stál zápas. Zlepšujeme se, příště už snad i bodově.Děkuji holkám za bojovnost a odhodlanost s nepříznivou situací něco udělat. Děkuji soupeři za utkání
60:00 Komentář domácích Kozlík Tomáš (Trenér): Jsme rádi za zisk 3 bodů, které jsme potřebovali jako sůl. K tomu nám pomohla druhá třetina, kde jsme soupeři odskočili a náskok jsme do konce utkání dokázali relativně kontrolovat.
60:00 Střely ve 3. části: 11:13
59:30 Střídání balonků
58:27 GÓL ACEMA Sparta Praha! 10:6
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #37 Berenika Vrzalová, asistoval #17 Julie Pecinová (10:6)
58:27 Pecinová v běhu nahrává na B.Vrzalová a ta se nemýlí.
57:45 Prudkou střelu z brejku Valentová kryje.
56:24 Sparta se nechce vzdát balonku a snaží se probojovat ke gólové situaci.
54:09 Soběslav nechce prohrát a prohání hráčky Sparty po hřišti, ale ty se nenechají dotlačit k chybě.
53:38 Po strčení Soběslavské hráčky B. Vrzalová bourá manťáky, ale naštěstí je vše OK.
52:10 Soběslav rozehrává na půlce Sparty, ale chybou přichází o balonek a rozehrává Sparta.
51:22 Opět probíhá střídání na obou stranách, je to tu jak na orloji
50:06 GÓL Banes Florbal Soběslav! 9:6
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #6 Andrea Dostálová, asistoval #22 Adéla Kubátová (9:6)
50:06 Dostálová snižuje pěknou střelou na zadní tyč.
47:33 Divák se nenudí, na střely ve třetí třetině je stav vyrovnán.
46:46 Sparta v plném počtu opět útočí.
45:57 GÓL ACEMA Sparta Praha! 9:5
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #37 Berenika Vrzalová, asistoval #44 Kristýna Novotná (9:5)
45:57 Její práce se vyplatila a skóruje
45:49 B. Vrzalová lítá při obraně jako hadr na holi
44:45 Vyloučen hráč #52 Denisa Vajdlová družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za zvedání florbalky
44:45 Vajdlová nadzvedává hůl protihráčky a Soběslav si zahraje přesilovku.
44:05 GÓL Banes Florbal Soběslav! 8:5
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #21 Karolína Kašparová, asistoval #8 Monika Hrnečková (8:5)
44:05 Přestřelka... skóruje Soběslav
43:38 GÓL ACEMA Sparta Praha! 8:4
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #37 Berenika Vrzalová, asistoval #77 Veronika Ljachová (8:4)
43:38 Situce se obrátila a nyní dva slepené góly v síti Soběslavi.
43:13 GÓL ACEMA Sparta Praha! 7:4
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #22 Nicol Jessica Hamberg bez asistence (7:4)
43:13 Sparta se trochu oklepala a Hamberg zvyšuje.
41:11 Nevím, co si hráčky Soběslavi řekly o přestávce, ale jejich tlak na Spartu je opravdu velký.
40:33 GÓL Banes Florbal Soběslav! 6:4
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #4 Simona Tenková, asistoval #44 Amálie Šťastná (6:4)
40:33 Soběslavi se začátek třetí třetiny opravdu daří, dává další gól.
40:18 GÓL Banes Florbal Soběslav! 6:3
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #40 Eliška Juhaňáková, asistoval #6 Andrea Dostálová (6:3)
40:18 Sparta vyhrála buly, ale Soběslav ihned bere míček a střílí gól.
40:00 Střely ve 2. části: 14:6
39:39 Rozehrávka Soběslavi.
38:56 Soběslavská děvčata bojují jako lvice, Valentová je opět připravena.
37:29 Hosté v plném počtu.
36:46 Sparta ostřeluje branku hostujících, cinká tyčka, ale gól z toho není.
35:28 Vyloučen hráč #18 Petra Kabešová družstva Banes Florbal Soběslav na 2 minuty za hrubost
35:28 Kabešová po zákroku na Ljachovou usedá na trestnou lavici a Sparta má opět přesilovku.
34:52 Soběslav opět útočí v oblasti Sparťanské branky.
31:21 GÓL ACEMA Sparta Praha! 6:2
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #21 Aneta Špičáková, asistoval #44 Kristýna Novotná (6:2)
31:21 Špičáková v přesilovce prostřelila brankářku hostí a hráčka s č. 21 ze Soběslavi může zpět ke svým spoluhráčkám.
30:27 Pecinová hlavou odráží ránu rozehrávající protihráčky.
29:57 Vyloučen hráč #21 Karolína Kašparová družstva Banes Florbal Soběslav na 2 minuty za sekání
29:36 GÓL ACEMA Sparta Praha! 5:2
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #77 Veronika Ljachová, asistoval #37 Berenika Vrzalová (5:2)
29:36 Okamžitě se hra přelije na druhou stranu a Sparta skóruje.
29:17 Hráčka hostí s číslem 22 orazítkovala Sparťanskou branku.
28:22 Obě strany se snaží překonat gólově protihráče a tak hra opět létá ze strany na stranu.
26:00 Soběslav střílí. Vlentová připravená.
24:55 Hráčky Soběslavi na půlce Sparty.
24:24 Hráčka Soběslavi fotbalovým výkopem uklízí balonek do zámezí.
23:03 Obě družstva střídají.
21:06 GÓL ACEMA Sparta Praha! 4:2
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #21 Aneta Špičáková, asistoval #47 Dominika Kračunova (4:2)
21:06 Sparta se rozjela a v 5 sekundách odskakuje o 2 góly.
21:01 GÓL ACEMA Sparta Praha! 3:2
21:01 Sparta v přesilovce trestá a jde znovu do vedení
20:25 Střelu E. Vrzalové gólmanka vyráží.
20:00 Sparta začíná třetinu přesilovkou.
20:00 Střely v 1. části: 15:6
19:51 Vyloučen hráč #93 Kateřina Vojtová družstva Banes Florbal Soběslav na 2 minuty za hrubost
18:54 Soběslav rozehrává před Sparťanskou brankou, Valentová kryje.
16:56 Střela Lukovské do bloku. Lukovské to tento víkend střílí.
16:05 GÓL ACEMA Sparta Praha! 2:2
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #89 Stela Lukovská, asistoval #74 Adéla Grundová (2:2)
16:05 A podařilo se. Srovnáno.
15:47 Hra lítá ze strany na stranu. Sparta se snaží probojovat k vyrovnávacímu gólu.
14:04 Tlak Soběslavi se zvyšuje.
13:45 GÓL Banes Florbal Soběslav! 1:2
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #40 Eliška Juhaňáková, asistoval #18 Petra Kabešová (1:2)
13:45 Soběslav ihned trestá chybu Sparty a střílí vedoucí gól v přesilovce
13:38 Vyloučen hráč #71 Anna Bogdanová družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
12:11 Po vyrovnávacím gólu se nám rychlost hry malinko zvýšila.
11:00 GÓL Banes Florbal Soběslav! 1:1
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #8 Monika Hrnečková, asistoval #2 Adéla Procházková (1:1)
11:00 Po rozehrávce z rohu trestá nepozornost Soběslav gólem.
10:18 Sparťanská první lajna se snaží několikrát prostřelit Soběslavskou branku, ale holky ze Soběslavi se nedají.
08:39 Hráčka č. 40 ze Soběslavi střílí na Sparťanskou branku, která je Spartou vyblokována.
08:18 Soběslav rozehrává v rohu Sparty.
07:56 GÓL ACEMA Sparta Praha! 1:0
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #89 Stela Lukovská, asistoval #44 Kristýna Novotná (1:0)
07:43 Vyloučen hráč #93 Kateřina Vojtová družstva Banes Florbal Soběslav na 2 minuty za zvedání florbalky
07:43 Z úvodního tlaku Sparty pramení nedovolený zákrak hostí, který je v zápetí potrestán.
04:30 Soběslav se probojovala na půlku Sparty, ale Sparta nepustila holky ze Soběslavi ke střele.
03:58 Hra se zatím z větší části odehrává před brankou hostí.
02:25 Sparta vysílá další střelu na branku hostí, ale brankářka je připravena.
01:01 Novotná střílí na bránu hostí, brankářka kryje.
00:01 Úvodní buly vyhrává Sparta