• 60 59:11
    6:3
    ()

TJ Sokol Nové Strašecí - SK BIVOJKY LITVÍNOV 6:3
branky: 16. Karolína Bulvová, 22. Karolína Bulvová, 23. Petra Šteklová, 55. Karolína Bulvová, 58. Karolína Bulvová, 60. Petra Šteklová - 15. Lada Flachsová, 17. Aneta Weissová, 36. Laura Vytrhlíková; rozhodčí: Michal Lipinský - Petr Urban; vyloučení: 3:2; využití: 0:0; diváků: 24; zásahy brankářů: Vendula Lisá 32 - Tereza Kalousová 34; po třetinách: 1:2, 2:1, 3:0
60:00 Komentář hostů Pechánková Denisa (Vedoucí): Utkání začalo ve vysokém vyrovnaném tempu, které bylo zajímavé i pro divácké oči. Naše mentalita nesmí povolovat ani kvůli jednogólovému rozdílu a na tom musíme zapracovat. Nyní se již připravujeme na zítřejší utkání a dnešek házíme za hlavu. Děkujeme soupeři za utkání.
60:00 Komentář domácích Jánský Zdeněk (Trenér): Vyrovnané utkání, které jsme naštěstí zlomily na svoji stranu. Děkujeme soupeři za utkání a přejeme klidnou cestu domu.
60:00 Střely ve 3. části: 16:13
59:45 Koulová netrefuje úplně prázdnou bránu. Co k tomu říct
59:11 GÓL TJ Sokol Nové Strašecí! 6:3
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil #11 Petra Šteklová bez asistence (6:3)
57:30 GÓL TJ Sokol Nové Strašecí! 5:3
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil #10 Karolína Bulvová, asistoval #6 Klára Bačkovská (5:3)
56:00 Trestné střílení družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV neproměnil #2 Lada Flachsová.
54:00 Timeout SK BIVOJKY LITVÍNOV
54:00 GÓL TJ Sokol Nové Strašecí! 4:3
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil #10 Karolína Bulvová, asistoval #13 Eliška Malíková (4:3)
54:00 Bulvová kompletuje hattrick
51:45 Malíková dnes nemá svůj den. Tutovky však nepadají na obou stranách
48:00 Bulvová opět krásně proběhla půl hřiště a nahrávkou na Kučerovou vytváří krásnou šanci
41:45 V této třetině jednoznačně lepší domácí. Teď už jen aby to tam padlo
40:00 Střely ve 2. části: 11:11
38:00 Bulvová překvapila všechny v hale, když přečíslení 3 na 2 vyřešila přihrávkou golmance, na kterou by sedl motýl
35:28 GÓL SK BIVOJKY LITVÍNOV! 3:3
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil #77 Laura Vytrhlíková, asistoval #10 Nela Havlínová (3:3)
34:40 Vyloučen hráč #21 Veronika Křečková družstva TJ Sokol Nové Strašecí na 2 minuty za nedovolené vrážení
30:00 Krásná příhra Bulvové a vzniká break pro Koulovou. Střela však letí mimo
25:15 Vyloučen hráč #68 Monika Netušilová družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV na 2 minuty za špatné střídání
24:30 Nepořádný míček Koulová zpracovat nezvládla
23:00 Ve velké šanci se možná i omylem objevila Bačkovská gól však nepadl
22:15 GÓL TJ Sokol Nové Strašecí! 3:2
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil #11 Petra Šteklová, asistoval #16 Kristýna Kleknerová (3:2)
22:15 Neuvěřitelnou formu potvrzuje Kleknerová. Po její krásné nahrávce Šteklová posílá Strašecí do vedení
21:30 GÓL TJ Sokol Nové Strašecí! 2:2
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil #10 Karolína Bulvová, asistoval #16 Kristýna Kleknerová (2:2)
21:30 Oba góly zatím vstřelila Bulvová, doufáme že jí střelecká pohoda vydrží do konce zápasu
20:00 Střely v 1. části: 13:11
18:00 V hale citíme velké napětí
17:06 Vyloučen hráč #7 Veronika Kučerová družstva TJ Sokol Nové Strašecí na 2 minuty za nesportovní chování
17:06 Vyloučen hráč #16 Jitka Tóthová družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV na 2 minuty za nesportovní chování
16:40 O pobavení diváků se postaral realizační tým Litvínova s rozhodčíma
16:10 GÓL SK BIVOJKY LITVÍNOV! 1:2
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil #7 Aneta Weissová, asistoval #11 Veronika Kundertová (1:2)
15:30 GÓL TJ Sokol Nové Strašecí! 1:1
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil #10 Karolína Bulvová, asistoval #9 Leontýna Káralová (1:1)
15:30 Skoré dnešního zápasu otevírá Bulvová dorážkou
15:20 Křečková se sama vydala středem. O míček však přišla. Následovala střela Bulvové těsně mimo
14:00 GÓL SK BIVOJKY LITVÍNOV! 0:1
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil #2 Lada Flachsová, asistoval #10 Nela Havlínová (0:1)
13:50 Kleknerová přestřeluje bránu
11:07 Vyloučen hráč #23 Veronika Petrová družstva TJ Sokol Nové Strašecí na 2 minuty za nedovolené vrážení
11:02 Kučerová málem zabila časoměřiče
05:20 Hra je zatím ze strany na stranu.
04:00 Křečková bourá mantinel i protihráčku. Hned poté vysílá na bránu hezkou střelu
02:00 krásná střela od kučerové. Golmanka však vyráží
01:06 Do první velké akce se dostala Kleknerová po překazení rozehrávky