2
  • 59 58:14
    Nela HAVLÍNOVÁ

BLACK ANGELS - SK BIVOJKY LITVÍNOV 10:2
branky: 3. Eliška Nová, 5. Eliška Koželuhová, 12. Ema Košťálová, 15. Barbara Livorová, 22. Adriana Fricová, 24. Anna Staňková, 25. Eliška Podoláková, 40. Ester Janušková, 50. Barbara Livorová, 55. Eliška Nová - 17. Tereza Šalátová, 30. Laura Vytrhlíková; rozhodčí: Andrej Lipan - Tomáš Tóth; vyloučení: 5:5; využití: 4:0; diváků: 31; zásahy brankářů: Hana Kuchařová 34 - Tereza Kalousová 33; po třetinách: 4:1, 4:1, 2:0
60:00 Komentář domácích Jarolímová Anet (Trenér): Dnes jsme opět utrpěli vítězství. Děkujeme, soupeři, rozhodčím a divákům za zápas.
60:00 Komentář hostů Šalát Petr (Trenér): Za nás dnešní výsledek neodpovídá hře. Na začátku druhé třetiny jsme vypadli z tempa a to nás stálo pár zbytečných gólů. Třetí třetina naopak byla ve velice slušném tempu a soupeři jsme dokázali zavařit. Chyběl nám klid v zakočení. Slušný zápas, soupeři gratulujeme. Od příštích zápasů musíme začít sbírat body abychom se dostali tam, kam patříme.
60:00 Střely ve 3. části: 14:14
58:16 Bivojky neproměňují nájezd.
58:14 Trestné střílení družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV neproměnil #10 Nela Havlínová.
58:14 Vyloučen hráč #79 Eliška Podoláková družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za sekání
58:00 Poslední dvě minuty utkání.
56:23 Domácí tlačí soupeře. Vsítí další branku?
55:00 Domácí proměňují přesilovku během první minuty hry v početní převaze.
54:41 GÓL BLACK ANGELS! 10:2
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #46 Eliška Nová, asistoval #43 Adriana Fricová (10:2)
54:26 Vyloučen hráč #78 Tereza Šalátová družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV na 2 minuty za sekání
53:28 Bivojky roztáčí kolotoč přihrávek.
53:01 Domácí úspěšně brání
52:25 Vyloučen hráč #28 Lucie Svobodová družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za sekání
50:48 Bivojky se (zatím marně) snaží zvrátit nepříznivý stav zápasu.
49:18 Domácích navyšují náskok.
49:16 GÓL BLACK ANGELS! 9:2
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #61 Barbara Livorová, asistoval #26 Magdalena Folková (9:2)
48:10 Tlak domácích vyústil v přesilovku.
48:00 Hra na obou stranách je v této fázi zápasu plná nepřesností.
47:00 Opět výborný zákrok domácí Kuchařové.
46:36 Hra se přelévá z jedné strany na druhou..
46:00 Brankářka domácích chytá šanci Bivojek.
45:49 Rychlý protiútok Bleků brankou nekončí.
45:00 Bijovky opět útočí 2 na 2.
43:33 První vážnější šance hostů.
42:32 Tlak domácích se zvyšuje.
42:28 Domácí tým tlačí soupeře.
40:00 Bivojky v druhé třetině přestaly hrát beton. Budou aktivní i ve třetí třetině?
40:00 Střely ve 2. části: 15:13
40:00 Přestože hosté si vypracovaly několik šancí, domácí podržel brankář. Na konci třetiny domácí navyšují skore.
39:32 GÓL BLACK ANGELS! 8:2
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #64 Ester Janušková, asistoval #33 Tereza Tkadlecová (8:2)
37:00 Hra se přelévá nahoru dolů.
32:07 Podoláková pouze do bloku
30:17 I po snížení si domácí udržují solidní náskok
29:50 GÓL SK BIVOJKY LITVÍNOV! 7:2
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil #77 Laura Vytrhlíková bez asistence (7:2)
28:36 Skvěle Kuchařová
27:22 Litvínov teď právě hezky kombinuje, ale bez gólu
26:51 Vyloučen hráč #79 Eliška Podoláková družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za nedovolené vrážení
24:24 GÓL BLACK ANGELS! 7:1
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #79 Eliška Podoláková, asistoval #43 Adriana Fricová (7:1)
24:07 Hanka Kuchařová si dnes zahraje i fotbal
23:06 GÓL BLACK ANGELS! 6:1
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #17 Anna Staňková, asistoval #29 Anna Žitná (6:1)
23:06 Střela Staňkové našla a zasáhla přesný cíl
21:45 GÓL BLACK ANGELS! 5:1
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #43 Adriana Fricová, asistoval #14 Markéta Chaloupecká (5:1)
21:45 Povedená akce Chaloupecké s Fricovou a domácí zvyšují náskok
21:03 Výborný zákrok Kuchařové
20:00 Střely v 1. části: 14:9
19:39 A hned ji krásnou individuální akcí následovala Košťálová, bohužel střela šla mimo
19:21 Nová si teď krásně povodila protihráčky na vlastní polovině hřiště
17:12 Prudká střela Košťálové ke vší smůle vedle
16:16 GÓL SK BIVOJKY LITVÍNOV! 4:1
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil #78 Tereza Šalátová, asistoval #10 Nela Havlínová (4:1)
16:16 Hodně smolný gól co propadl za záda Kuchařové
14:59 Krásný únik Livorové končí jasým zakončením
14:58 GÓL BLACK ANGELS! 4:0
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #61 Barbara Livorová, asistoval #29 Anna Žitná (4:0)
14:48 Svobodová zastavila útok nedovoleným zákrokem
13:28 Krásná akce domácích končí zákrokem brankářky Litvínova
13:14 Kuchařová vyškrábla pokus Vytrhlíkové nad
11:39 GÓL BLACK ANGELS! 3:0
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #54 Ema Košťálová, asistoval #90 Barbora Kupilíková (3:0)
11:39 Košťálová nyní prostřelila vše co jí stálo v cestě a zvyšuje
11:27 Vyloučen hráč #86 Leona Tancošová družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV na 2 minuty za blokování florbalky
08:58 Domácí hráčky skvěle blokují pokusy hostí
08:23 Vyloučen hráč #78 Tereza Šalátová družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
07:47 Dvě rychlé vyloučení a hosté mají výhodu 5 na 3
07:39 Vyloučen hráč #54 Ema Košťálová družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
07:15 Vyloučen hráč #95 Eliška Koželuhová družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za blokování florbalky
06:39 Výborný blok od Elišky Nové
06:32 V dnešním utkání je zatím spousta nepřesností
05:00 Domácí po pěkné akci proměňují přesilovku a odskakují o dva góly
04:59 GÓL BLACK ANGELS! 2:0
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #95 Eliška Koželuhová, asistoval #15 Sára Bobková (2:0)
03:29 Vyloučen hráč #2 Lada Flachsová družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV na 2 minuty za sekání
02:26 GÓL BLACK ANGELS! 1:0
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #46 Eliška Nová, asistoval #90 Barbora Kupilíková (1:0)
02:26 Dobrá clona před brankou způsobila, že nahození Nové skončilo za zády gólmanky Litvínova
01:28 Rutinní zákrok pro Kuchařovou
00:18 Úvodní buly pro domácí celek