• 57 56:32
    3:8
    (Prontekerová)

TJ Sokol Nové Strašecí - Florbal Chomutov 3:8
branky: 27. Leontýna Káralová, 35. Veronika Kučerová, 54. Petra Šteklová - 10. Petra Malecká, 15. Adriana Hýsková, 18. Barbora Vaňková, 20. Simona Pilíková, 26. Petra Malecká, 27. Viktorie Rázková, 38. Barbora Vaňková, 57. Adriana Hýsková; rozhodčí: Šimon Dubský - Jakub Mikolášek; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 15; zásahy brankářů: Vendula Lisá 7, Nikola Siskosová 16 - Lucie Brandejská 21; po třetinách: 0:4, 2:3, 1:1
60:00 Komentář hostů Hýsek Martin (Trenér): V dnešním zápase jsme chtěli navázat na včerejší výkon, což se nám v 1. třetině podařilo. Vytvořili jsme si dostatečný náskok, který jsme udržovali v průběhu utkání. Jsme rádi za 3 body. Děkujeme soupeři za utkání.
60:00 Komentář domácích Jánský Zdeněk (Trenér): Dnes nás o 3 body připravily vlastní chyby v obranném pásmu.
60:00 Střely ve 3. části: 9:22
56:32 GÓL Florbal Chomutov! 3:8
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #11 Adriana Hýsková, asistoval #16 Markéta Prontekerová (3:8)
54:29 Velmi podařená střela od prořejšího týmu hráčky s číslem 17 ale gol nepadl.
53:34 GÓL TJ Sokol Nové Strašecí! 3:7
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil #11 Petra Šteklová bez asistence (3:7)
53:34 Podivný balón se dostal za golmanku hostů a je z toho gól pro domácí mužstvo.
51:40 Bulvová krásně převzala míček od hostů, nahrála Kleknerové, ta však střelu neproměnila.
49:44 Petrová krásně zablokovala střelu a odpinka míček do neznáma.
43:00 Hráčky obou týmů občas připomínají hrušky.
41:13 Křečková krásně vystřelila.
40:00 Střely ve 2. části: 9:16
37:30 GÓL Florbal Chomutov! 2:7
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #8 Barbora Vaňková, asistoval #97 Simona Mock (2:7)
35:00 Strašecí využívá přesilovku.
34:03 GÓL TJ Sokol Nové Strašecí! 2:6
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil #7 Veronika Kučerová, asistoval #21 Veronika Křečková (2:6)
28:50 Kleknerová prověřuje pěknou střelou bystrost golmanky hostů.
27:39 Vyloučen hráč #14 Simona Pilíková družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za vysoká florbalka
26:40 GÓL TJ Sokol Nové Strašecí! 1:6
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil #9 Leontýna Káralová, asistoval #2 Adéla Skořepová (1:6)
26:20 GÓL Florbal Chomutov! 0:6
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #19 Viktorie Rázková, asistoval #69 Denisa Ulčová (0:6)
25:31 Střídání brankáře. Nový brankář #69 Nikola Siskosová družstva TJ Sokol Nové Strašecí
25:10 GÓL Florbal Chomutov! 0:5
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #17 Petra Malecká, asistoval #12 Natálie Königová (0:5)
25:00 Hráčka Chomutova se pohoupala na mantinelu v útočném rohu,příjemnou zábavu!
21:00 Hra se zatím moc nezměnila,nahoru dolu, pokárání v šatně asi nenastalo.
20:00 Střely v 1. části: 6:11
19:30 GÓL Florbal Chomutov! 0:4
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #14 Simona Pilíková, asistoval #8 Barbora Vaňková (0:4)
17:40 GÓL Florbal Chomutov! 0:3
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #8 Barbora Vaňková, asistoval #14 Simona Pilíková (0:3)
14:29 Chomutov se dostává do vedení o 2 góly.
14:28 GÓL Florbal Chomutov! 0:2
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #11 Adriana Hýsková, asistoval #17 Petra Malecká (0:2)
13:28 Kleknerová hraje na Chomutovské housle,ke gólu jí to všsak nepomohlo.
09:30 GÓL Florbal Chomutov! 0:1
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #17 Petra Malecká, asistoval #11 Adriana Hýsková (0:1)
05:00 První gól Zeber rozhodčí neuznal.
03:57 Trestné střílení družstva Florbal Chomutov neproměnil #17 Petra Malecká.
01:45 První lajna Zeber vlétla na hřiště,nejvíc byla vidět Kleknerová.Snad si chce zlepšit chut´po včerejším zápase kdy ani jednou neskórovala.To se jí ješte v téhle sezóně nestalo.
00:00 Zdravíme všechny příznivce kvalitního florbalu.Dnes u utkání domacího Strašecí proti Chomutovu.