• 58 57:37
    12:4
    (Tóthová)

SK BIVOJKY LITVÍNOV - Banes Florbal Soběslav 12:4
branky: 3. Jitka Tóthová, 7. Laura Vytrhlíková, 7. Veronika Kundertová, 11. Laura Vytrhlíková, 26. Veronika Kundertová, 30. Lada Flachsová, 42. Sára Bartschová, 49. Sára Bartschová, 52. Laura Vytrhlíková, 54. Leona Tancošová, 57. Vendula Bártová, 58. Laura Vytrhlíková - 6. Terezie Jireková, 12. Monika Hrnečková, 37. Monika Hrnečková, 57. Andrea Dostálová; rozhodčí: Tomáš Novák - Adéla Dušánková; vyloučení: 1:1; využití: 1:0; diváků: 47; zásahy brankářů: Tereza Soukupová 7 - Tereza Boháčová 11; po třetinách: 4:2, 2:1, 6:1
60:00 Komentář hostů Mendl Tomáš (Trenér): Bohužel ne a ne se vyhrabat z krize. Dvě třetini herně dobrý, ale bez využití šancí. Ve třetí třetině jsme odešli v hlavách a nedařilo se nic. Děkuji soupeři za zápas.
60:00 Komentář domácích Šalát Petr (Trenér): Týmový výkon, ladnost a klid ve hře, přesné přihrávky a střelecká jistota byl ten hlavní klíč k úspěchu. Poučili jsme se z minulosti, popracovali jsme na našich slabinách a výsledek se dostavil. Takto budeme pokračovat i zítra! Děkujeme soupeři za zápas a přejeme příjemně užitý víkend na severu,
60:00 Střely ve 3. části: 7:2
59:03 Bartchové střela sjela.
57:37 GÓL SK BIVOJKY LITVÍNOV! 12:4
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil #77 Laura Vytrhlíková, asistoval #16 Jitka Tóthová (12:4)
56:46 GÓL SK BIVOJKY LITVÍNOV! 11:4
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil #38 Vendula Bártová bez asistence (11:4)
56:05 GÓL Banes Florbal Soběslav! 10:4
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #6 Andrea Dostálová, asistoval #8 Monika Hrnečková (10:4)
56:05 Dostálová ve spolupráci s Hrnečkovou snižují po pěkné kombinaci.
53:14 GÓL SK BIVOJKY LITVÍNOV! 10:3
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil #86 Leona Tancošová, asistoval #77 Laura Vytrhlíková (10:3)
53:14 Vytrhlíková zpoza branky nachází Tancošovou a ta z první proměňuje.
51:28 Další gól Litvínova neuznán, přiznávám, že jsem to neviděl, tak nevím proč.
51:08 GÓL SK BIVOJKY LITVÍNOV! 9:3
50:54 Bartchová v šanci na hattrick, Boháčová vytěsnila.
50:05 Kubátová se prokličkovala až před branku, ale přestřeluje.
48:06 GÓL SK BIVOJKY LITVÍNOV! 8:3
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil #95 Sára Bartschová bez asistence (8:3)
48:06 Bartchová skóruje z otočky.
47:00 Kubátová prověřila Soukupovou.
44:39 Kolmá přihrávka Havlínové na Vytrhlíkovou odebrána a Soběslav má protiútok.
41:59 GÓL SK BIVOJKY LITVÍNOV! 7:3
41:59 Bartchová první střelou neproměnila, z následné dorážky už ano.
41:08 Vytrhlíková kompletuje hattrick.
40:35 Tóthová vystihla přihrávku a poměrně zblízka prověřila pozornost Boháčové.
40:00 Střely ve 2. části: 8:3
38:45 Bivojky dobře brání a dokovce se dostaly do protiútoku, konkrétně Havlínová se Šalátovou.
37:27 Vyloučen hráč #7 Aneta Weissová družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV na 2 minuty za nesportovní chování
36:17 Soběslav snižuje z protiútoku a koriguje na rozdíl 3 branek.
36:15 GÓL Banes Florbal Soběslav! 6:3
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #8 Monika Hrnečková, asistoval #6 Andrea Dostálová (6:3)
33:55 Flachsová našla přihrávkou zpoza branky Kundertovou, střela zblokována.
33:05 Bártová dlouhou přihrávkou hledala Bartschovou, ta byla zblokována.
32:50 Vytrhlíková trefuje Boháčovou do masky.
31:19 Jireková v souboji s Kundertovu nakonec míček získává pro svůj tým.
29:40 Soukupová sebrala míček Procházkové dřív, než stihla pořádně zakončit svůj únik.
29:17 GÓL SK BIVOJKY LITVÍNOV! 6:2
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil #99 Lada Flachsová, asistoval #10 Nela Havlínová (6:2)
28:38 Bartschová opět prověřila Boháčovou tečí pěkné nahrávky
26:35 Soběslav dobře napadá a brání, Bivojky to nemají tak snadné.
25:32 GÓL SK BIVOJKY LITVÍNOV! 5:2
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil #11 Veronika Kundertová, asistoval #95 Sára Bartschová (5:2)
25:25 Svobodová vyzkoušela střelou z půlky.
24:20 Únik Šalátové Boháčová zlikvidovala vleže.
23:15 Bartschová tečovala nahrávku od Flachsové, gól z toho nebyl.
20:00 Střely v 1. části: 8:6
19:20 Hra se přelévá ze strany na stranu.
18:28 Kabešová zblokovala střelu Vytrhlíkové, takže Boháčová nemusela zasahovat.
14:10 Kašparová prověřila Soukupovou.
11:14 GÓL Banes Florbal Soběslav! 4:2
10:59 Vytrhlíková vymetla pravý horní roh, krásná střela.
10:58 GÓL SK BIVOJKY LITVÍNOV! 4:1
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil #77 Laura Vytrhlíková, asistoval #86 Leona Tancošová (4:1)
06:41 GÓL SK BIVOJKY LITVÍNOV! 3:1
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil #11 Veronika Kundertová, asistoval #99 Lada Flachsová (3:1)
06:16 GÓL SK BIVOJKY LITVÍNOV! 2:1
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil #77 Laura Vytrhlíková, asistoval #10 Nela Havlínová (2:1)
05:48 Vyloučen hráč #5 Veronika Šraierová družstva Banes Florbal Soběslav na 2 minuty za nedovolené vrážení
05:24 GÓL Banes Florbal Soběslav! 1:1
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #81 Terezie Jireková bez asistence (1:1)
05:04 Střelu Soběslavi z "levého kruhu" Soukupová chytá.
02:14 Krosová nahrávka Tancošové na Tóthovou a ta z první skóruje.
02:13 GÓL SK BIVOJKY LITVÍNOV! 1:0
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil #16 Jitka Tóthová, asistoval #86 Leona Tancošová (1:0)