• 60 59:40
    3:11
    ()

Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn - TJ Sokol Královské Vinohrady 3:11
branky: 8. Nella Stašková, 15. Nella Stašková, 23. Tereza Bočková - 2. Kateřina Bílková, 6. Tereza Jechová, 14. Nikola Trnková, 23. Natálie Jirková, 24. Tereza Jechová, 33. Eliška Reischlová, 36. Běla Novotná, 37. Eliška Reischlová, 38. Nikola Trnková, 39. Natálie Jirková, 60. Eliška Reischlová; rozhodčí: Petr Holeček - Jan Korábek; vyloučení: 0:2; využití: 1:0; diváků: 48; zásahy brankářů: Veronika Podlahová 67 - Nicol Götzová 45; po třetinách: 2:3, 1:7, 0:1
60:00 Komentář hostů Skála Jan (Trenér): V první třetině jsme bohužel nepředváděli hru, kterou chceme na hřišti vidět a bylo to znát i na skóre. Ve druhé třetině jsme do toho šlápli, jak se sluší a patří a hnedka to pro nás bylo veselejší. Třetí třetina byl festival spálených šancí na obou stranách. My jdeme utužit partu a zítra si jdeme pro další vítězství v Jížních Čechách! Díky soupeři za korektní zápas.
60:00 Komentář domácích Příhodová Denisa (Vedoucí): Tento zápas jsme si užily. Soupeř měl jako vždy velmi pěknou hru, která nám dovolila hrát hezký florbal. Škoda druhé třetiny, kde jsme vypadly z tempa a vinou individuálních chyb, kterých jsme si byly vědomé, jsme přišly o těsný výsledek do konce utkání. Avšak i přes to, zde bylo nespočet krásných akcí a kombinací, které jsme s takto silným soupeřem dokázaly vytvořit. nSoupeři děkujeme za hezký zápas a přejeme šťastnou cestu domů.  nNakonec chceme poděkovat našim fanouškům, kteří byli jako vždy úžasní.
60:00 Střely ve 3. části: 19:19
59:40 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 3:11
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #10 Eliška Reischlová bez asistence (3:11)
40:00 Střely ve 2. části: 14:30
38:41 Vyloučen hráč #66 Natalie Vesecká družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za sekání
38:22 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 3:10
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #99 Natálie Jirková bez asistence (3:10)
37:34 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 3:9
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #32 Nikola Trnková, asistoval #11 Aneta Nigrinová (3:9)
36:57 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 3:8
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #10 Eliška Reischlová, asistoval #23 Nicol Götzová (3:8)
35:45 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 3:7
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #16 Běla Novotná, asistoval #11 Aneta Nigrinová (3:7)
32:17 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 3:6
23:15 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 3:5
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #97 Tereza Jechová, asistoval #10 Eliška Reischlová (3:5)
22:35 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 3:4
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #99 Natálie Jirková, asistoval #36 Ivana Hrušková (3:4)
22:20 GÓL Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn ! 3:3
Branku družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn vstřelil #33 Tereza Bočková bez asistence (3:3)
20:00 Střely v 1. části: 15:29
14:31 GÓL Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn ! 2:3
Branku družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn vstřelil #10 Nella Stašková, asistoval #21 Karolína Hašlová (2:3)
13:35 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 1:3
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #32 Nikola Trnková, asistoval #16 Běla Novotná (1:3)
07:21 GÓL Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn ! 1:2
Branku družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn vstřelil #10 Nella Stašková, asistoval #27 Johana Vejvodová (1:2)
07:05 Vyloučen hráč #19 Karolína Snopová družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za blokování florbalky
05:15 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 0:2
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #97 Tereza Jechová bez asistence (0:2)
01:42 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 0:1
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #8 Kateřina Bílková bez asistence (0:1)