60
  • 60 59:16
    2

Florbal Ústí - SK BIVOJKY LITVÍNOV 2:6
branky: 25. Vendula Štolbová, 59. Markéta Kociánová - 1. Tereza Šalátová, 15. Nela Havlínová, 17. Tereza Šalátová, 28. Tereza Šalátová, 51. Laura Vytrhlíková, 58. Laura Vytrhlíková; rozhodčí: Jan Vokál - Josef Kubát; vyloučení: 3:0; využití: 0:1; diváků: 43; zásahy brankářů: Martina Zajícová 17 - Lucie Kadlecová 13; po třetinách: 0:3, 1:1, 1:2
60:00 Komentář domácích Wildhaber Michal (Trenér): Oba víkendové zápasy jsme si výrazně ztížili špatnými vstupy do utkání. Nedařilo se nám v přechodové fázi, kde jsme se dopouštěli spousty ztrát. Díky tomu jsme se nedostávali ani do finální fáze a nebyli tak dostatečně nebezpeční pro soupeřovu branku.
60:00 Komentář hostů Šalát Petr (Trenér): Konečně podařený víkend a bereme plný počet bodů. Po včerejší štaci v České Lípě jsme dnes splnili co jsme měli a šli jsme si tvrdě pro výhru, která je zasloužená. Soupeřkám děkujeme za pěknou hru a našim holkám děkujeme za super víkend s plným počtem bodů. Děkujeme
60:00 Střely ve 3. části: 6:9
59:16 Vyloučen hráč #77 Natálie Hudečková družstva Florbal Ústí na 2 minuty za špatné střídání
58:04 GÓL Florbal Ústí! 2:6
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #7 Markéta Kociánová, asistoval #32 Petra Bratschaedlová (2:6)
57:11 GÓL SK BIVOJKY LITVÍNOV! 1:6
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil #77 Laura Vytrhlíková bez asistence (1:6)
56:31 Tomanová neskutečná šance!
55:49 Kocianová vyblokovala střelu Tóthové.
53:46 Zajícová se musela zapotit, další dobrá sehrávka hostí, ale bránu nakonec netrefují.
50:52 Zavadilová na Kubelkovou doléhá.
50:29 Timeout Florbal Ústí
50:29 GÓL SK BIVOJKY LITVÍNOV! 1:5
48:40 Kocianová proti dvěma protihráčkám.
46:55 Zajícová čape s přehledem míček!
45:16 Štolbová na Mrázovou před bránu, ta nahrává zpět Štolbové, ale bohužel se netrefuje do branky.
44:00 Svobodová si Kadlecovou brání a blokuje střely.
43:20 Skvěle Zajícová.
42:05 Štolbová vybojovala míček od Bartschové a hraje dál.
40:42 Zavadilová vyblokovala střelu Tóthové.
40:00 Střely ve 2. části: 4:6
39:24 Zajícová výborná!
33:28 Havlínová se na míčku stáhla za bránu Kadlecové.
31:34 Zajícová skvěle zabránila střele!
29:13 Havlínová do bloku!
27:43 GÓL SK BIVOJKY LITVÍNOV! 1:4
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil #78 Tereza Šalátová, asistoval #16 Jitka Tóthová (1:4)
27:43 Špírková nejprve vyblokovala, ale nakonec to nestačilo.
26:57 Mlatečková a Zavadilová střeží Zajícovou jako oko v hlavě.
24:21 GÓL Florbal Ústí! 1:3
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #10 Vendula Štolbová bez asistence (1:3)
24:21 Neskutečný gól od Štolbové! Vstřelila ho z půlky hřiště.
22:09 Šálátová měla velkou šanci na přečíslení.
20:00 Střely v 1. části: 5:8
19:52 Mlatečková neskutečná šance na gól do prázdné brány!
19:01 Šímová do bloku!
17:54 Štolbová střílí z půlky hřiště přímo do Kadlecové, ta je ale neprůstřelná!
16:17 GÓL SK BIVOJKY LITVÍNOV! 0:3
16:17 Samostatný únik Šalátové a Tóthové prošel.
14:32 GÓL SK BIVOJKY LITVÍNOV! 0:2
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil #10 Nela Havlínová, asistoval #77 Laura Vytrhlíková (0:2)
14:32 Bivojky své přesilovky ihned využily a vstřelili gól.
13:55 Štolbová si mezi hráčkami hostí prokličkovala, jako mezi kuželkami.
13:37 Intenzivní souboj za brankou Kadlecové přerušen.
12:00 Vyloučen hráč #48 Daniela Tomanová družstva Florbal Ústí na 2 minuty za sekání
10:56 Mrázová si počkala před brankou a měla velkou šanci!
08:57 Hudečkové nahrály do rohu, bohužel se za ní seběhly dvě protihráčky a o míčk ji obrali.
06:37 Kundertová do bloku.
05:07 Zajícová si moc vyjela z brány, aby zabránila přečíslení, díky tomu na ni padá Viková.
04:55 Kadlecová vskutku dobrý zákrok.
04:02 Šímová prověřila brankářku hostí Kadlecovou!
02:18 Zajícová chytá.
00:09 GÓL SK BIVOJKY LITVÍNOV! 0:1
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil #78 Tereza Šalátová, asistoval #77 Laura Vytrhlíková (0:1)
00:09 Bivojky zasazují první rychlou gólovou střelu!
00:01 Úvodní buly pro tým hostí.
00:00 Srdečně vítám všechny čtenáře u dneěního utkání.