2:14
    Eliška NOVÁ
    (Svobodová)

Banes Florbal Soběslav - BLACK ANGELS 2:14
branky: 12. Kateřina Vojtová, 21. Kateřina Vojtová - 2. Barbara Livorová, 8. Eliška Nová, 8. Eliška Koželuhová, 11. Adriana Fricová, 12. Barbora Kupilíková, 13. Anna Žitná, 17. Lucie Svobodová, 30. Barbora Kupilíková, 33. Anna Žitná, 36. Ester Janušková, 38. Sára Bobková, 49. Magdalena Folková, 49. Eliška Nová, 52. Eliška Nová; rozhodčí: Ondřej Kohnheiser - Jiří Kohnheiser; vyloučení: 2:0; využití: 0:1; diváků: 20; zásahy brankářů: Tereza Boháčová 41 - Hana Kuchařová 14; po třetinách: 1:7, 1:4, 0:3
60:00 Komentář domácích Mendl Tomáš (Trenér): Se silným soupeřem zlepšený výkon. vyzkoušeli jsme něco nového a uvidíme co nám to přinese. Děkuji holám že makali až dokonce. Soupeři přeji mnoho úspěchů do dalších bojů
60:00 Komentář hostů Vachule Martin (Asistent trenéra): Unavený výkon, chyby v obraně. Děkujeme rozhodčím, soupeřům a divákům za zápas.
60:00 Střely ve 3. části: 6:14
51:06 GÓL BLACK ANGELS! 2:14
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #46 Eliška Nová, asistoval #28 Lucie Svobodová (2:14)
48:56 GÓL BLACK ANGELS! 2:13
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #46 Eliška Nová, asistoval #61 Barbara Livorová (2:13)
48:32 GÓL BLACK ANGELS! 2:12
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #26 Magdalena Folková, asistoval #15 Sára Bobková (2:12)
40:00 Střely ve 2. části: 2:19
37:37 GÓL BLACK ANGELS! 2:11
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #15 Sára Bobková, asistoval #53 Lucie Šárová (2:11)
35:50 GÓL BLACK ANGELS! 2:10
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #64 Ester Janušková, asistoval #29 Anna Žitná (2:10)
33:26 Vyloučen hráč #20 Valentýna Stachová družstva Banes Florbal Soběslav na 2 minuty za bránění ve hře
32:28 GÓL BLACK ANGELS! 2:9
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #29 Anna Žitná, asistoval #46 Eliška Nová (2:9)
29:05 GÓL BLACK ANGELS! 2:8
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #90 Barbora Kupilíková, asistoval #26 Magdalena Folková (2:8)
20:52 GÓL Banes Florbal Soběslav! 2:7
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #93 Kateřina Vojtová, asistoval #18 Petra Kabešová (2:7)
20:00 Střely v 1. části: 8:22
16:58 GÓL BLACK ANGELS! 1:7
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #28 Lucie Svobodová, asistoval #29 Anna Žitná (1:7)
15:27 Vyloučen hráč #93 Kateřina Vojtová družstva Banes Florbal Soběslav na 2 minuty za sekání
12:07 GÓL BLACK ANGELS! 1:6
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #29 Anna Žitná, asistoval #28 Lucie Svobodová (1:6)
11:40 GÓL Banes Florbal Soběslav! 1:5
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #93 Kateřina Vojtová, asistoval #4 Simona Tenková (1:5)
11:12 GÓL BLACK ANGELS! 0:5
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #90 Barbora Kupilíková, asistoval #29 Anna Žitná (0:5)
10:14 GÓL BLACK ANGELS! 0:4
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #43 Adriana Fricová bez asistence (0:4)
07:11 GÓL BLACK ANGELS! 0:3
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #95 Eliška Koželuhová, asistoval #46 Eliška Nová (0:3)
07:01 GÓL BLACK ANGELS! 0:2
01:48 GÓL BLACK ANGELS! 0:1
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #61 Barbara Livorová, asistoval #26 Magdalena Folková (0:1)