trest do konce utkání
  • 60 59:59
    4

Florbal Chomutov - Prague Tigers Nehvizdy 5:4
branky: 11. Petra Malecká, 14. Adriana Hýsková, 23. Adriana Hýsková, 29. Adriana Hýsková, 58. Petra Malecká - 12. Dominika Steinbachová, 13. Kristýna Viktorová, 19. Petra Němcová, 26. Michaela Poštová; rozhodčí: Ondřej Lovacký - Lukáš Čech; vyloučení: 3:2 + Eliška Mrázková TDKU + 4; využití: 0:0; diváků: 46; zásahy brankářů: Karolina Bačková 22 - Karolína Červová 11; po třetinách: 2:3, 2:1, 1:0
60:00 Komentář hostů Gattnar Vít (Trenér): Děkuji soupeři za hezké utkání.
60:00 Komentář domácích Hýsek Martin (Trenér): Strašně těžké utkání, které mělo všechno, co mělo mít. Osobní souboje, góly, přesilovky, vyloučení. Utkání odpovídalo postavení týmů v tabulce. Děkuji soupeři za utkání a hodně štěstí do dalších zápasů.
60:00 Střely ve 3. části: 3:7
59:59 Vyloučen hráč #49 Eliška Mrázková družstva Prague Tigers Nehvizdy na 2+2 minuty za hrubost
59:59 Vyloučen hráč #49 Eliška Mrázková družstva Prague Tigers Nehvizdy do konce utkání
59:03 Tigers v 6.
58:51 Timeout Prague Tigers Nehvizdy
58:27 Hýsková v samostatném úniku, ale netrefuje branku.
57:11 GÓL Florbal Chomutov! 5:4
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #17 Petra Malecká, asistoval #9 Barbora Suková (5:4)
55:07 Tereza Suková se už připravovala na střelu, ale míček ji byl čistě odebrán.
53:50 Hráčky Tigers málem sestřelili fotografa.
51:59 Tigers v plném počtu.
51:12 Vyloučen hráč #18 Karolina Bačková družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za nedovolené vrážení
49:56 Vyloučen hráč #99 Petra Šusterová družstva Prague Tigers Nehvizdy na 2 minuty za sekání
49:10 Faul na Voráčkovou a Chomutov bude hrát přesilovku.
47:44 Po dlouhé době šance chomutovských hráček. Bímová trefuje pouze brankářku.
45:05 Obrovské šance hráček z Nehvizd, ale ani jedna šance nebyla využita.
42:01 Obrovská chyba Rázkové před brankou Bačkové, ale Bačková výborně chytá.
41:21 Domácí hrají v plném počtu.
40:01 Úvodní buly třetí třetiny pro Tigers.
40:00 Střely ve 2. části: 6:6
39:21 Vyloučen hráč #11 Adriana Hýsková družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za sekání
37:25 Fojtíková poslela přesnou přihrávku Pilíkové, ale brankářka Červová vytasila svoji levačku.
34:46 Hráčky Tigers se dostávají ke střelám, ale všechny jsou úspěšně zblokovány.
33:48 Lukáš Čech zabral do nohou a včas dokázal uskočit míčku.
31:32 Kamenická vražena na manťák a Chomutov bude zahrávat standatdku na útočné polovině.
31:05 Hamerníková si dobře navedla míček na střed, ale nakonec nevystřelila.
29:44 Utkání sleduje 46 zmrzlých diváků. Děkujeme.
29:07 Simona Mock vyhazuje míč a Chomutov může vystřídat.
28:18 Opět branka z nedůrazu v předbrankovém prostoru a Hýsková vyrovnává.
28:13 GÓL Florbal Chomutov! 4:4
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #11 Adriana Hýsková, asistoval #12 Natálie Königová (4:4)
26:17 Hosté hrají v plném počtu.
25:10 GÓL Prague Tigers Nehvizdy! 3:4
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #30 Michaela Poštová, asistoval #9 Petra Němcová (3:4)
25:10 Poštová využila nedůrazu chomutovských hráček a dostává Tigers znova do vedení.
24:17 Vyloučen hráč #36 Kristýna Viktorová družstva Prague Tigers Nehvizdy na 2 minuty za nedovolené vrážení
23:07 Domácí hrají v plném počtu.
22:57 GÓL Florbal Chomutov! 3:3
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #11 Adriana Hýsková, asistoval #17 Petra Malecká (3:3)
22:38 Šusterová zkusila střelu z dálky, ale skončila na hráčkách Chomutova.
21:07 Vyloučen hráč #12 Natálie Königová družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za sekání
20:29 Prague Tigers si zahrají první přesilovku.
20:00 Střely v 1. části: 7:13
19:14 Plánková zkusila nahrát do volného prostoru, ale tam žádná hráčka z Nehvizd nebyla.
18:13 GÓL Prague Tigers Nehvizdy! 2:3
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #9 Petra Němcová, asistoval #27 Nikola Bursová (2:3)
16:51 Hráčky Tigers skvěle přehráli chomutovskou obranu a málem se dostaly znovu do vedení.
16:02 Konigová zkusila vystřelit, ale střela skončila pouze na brankářce.
13:15 GÓL Florbal Chomutov! 2:2
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #11 Adriana Hýsková bez asistence (2:2)
13:15 Chyba v rozehrávce Prague Tigers a Hýsková chybu potrestala.
12:55 GÓL Prague Tigers Nehvizdy! 1:2
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #36 Kristýna Viktorová bez asistence (1:2)
11:53 Chomutov se ve vedení moc dlouho neohřál a Prague Tigers rázně odpovídají.
11:52 GÓL Prague Tigers Nehvizdy! 1:1
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #33 Dominika Steinbachová, asistoval #99 Petra Šusterová (1:1)
10:55 GÓL Florbal Chomutov! 1:0
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #17 Petra Malecká, asistoval #11 Adriana Hýsková (1:0)
10:55 Malecká z dorážky otevírá skóre utkání.
09:36 Poštová vysoko přestřeluje branku Chomutova.
08:34 Dobrá kombinace Prague Tigers, ale tato šance vstřelenou brankou nekončí.
05:04 Morová přešla přes jednu hráčku, ale Mrázkovou už neobhodila.
03:42 Poštová se dlouho držela na balonku a nakonec vybojovala faul na útočné polovině.
01:24 Hamerníková v šanci, ale trefuje pouze brankářku.
00:01 Úvodní buly pro Prague Tigers.