60
  • 60 59:08
    2

Florbal Ústí - Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn  4:5
branky: 5. Klára Dvořáková, 28. Lucie Špírková, 33. Lucie Mrázová, 57. Lucie Špírková - 23. Nella Stašková, 24. Michaela Bezpalcová, 25. Denisa Příhodová, 26. Michaela Bezpalcová, 49. Tereza Bočková; rozhodčí: Libor Sýkora - Jáchym Chalupný; vyloučení: 3:0; využití: 0:0; diváků: 24; zásahy brankářů: Martina Zajícová 25 - Veronika Podlahová 27; po třetinách: 1:0, 2:4, 1:1
60:00 Komentář domácích Wildhaber Michal (Trenér): Bohužel pokračujeme v trendu této sezony a ztrácíme body se slabšími soupeři. Výpadek na začátku druhé třetiny a nevyužívání příležitostí nás opět stálo lepší výsledek, o kterém rozhodla hráčka, která už neměla ani sílu vrátit se za půlku. Přesto s předvedeným výkonem můžeme být z větší části spokojeni a přenést si poučení z chyb a to dobré i do zítřejšího utkání. Děkuji všem za sobotní setkání v Krupce.
60:00 Komentář hostů Příhodová Denisa (Vedoucí): Tak tohle byla jízda na horské dráze. Vstup do zápasu jsme měly nejistý, avšak do druhé třetiny jsem nastoupily s úplně jiným nasazením. Začaly jsme si věřit a vstřelovaly jeden gól za druhým. To bychom nebyly my, kdybychom zase nepodlehly psychice. Zápas se znovu otočil a soupeř dokázal skoro dorovnat. Zatly jsme zuby a dotáhly zápas do vítězného konce s obrovským podílem naší gólmanky. Děkujeme fanouškům i soupeři, který byl silným protivníkem.
60:00 Střely ve 3. části: 10:7
59:08 Vyloučen hráč #17 Lucie Mrázová družstva Florbal Ústí na 2 minuty za hrubost
56:54 Špírková výborně vyblokovala střelu protihráčky na domácí branku.
56:04 GÓL Florbal Ústí! 4:5
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #3 Lucie Špírková, asistoval #48 Daniela Tomanová (4:5)
53:26 Kocianová to zkusila brankářce posalt mezi nohami, ale jakoby to očekávala.
52:51 Ústí má mnoho šancí, bohužel se jim nedaří je využít.
49:32 Zajícová si připisuje další zákrok.
48:16 GÓL Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn ! 3:5
Branku družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn vstřelil #33 Tereza Bočková, asistoval #88 Adéla Vrbková (3:5)
47:30 Hudečková opět v obrovské šanci na přečíslení! Jí ten gól snad nikdo nepřeje.
46:21 Hráčky týmu hostí blokují Ústecké střely.
45:14 Vyloučen hráč #59 Klára Dvořáková družstva Florbal Ústí na 2 minuty za špatné střídání
45:04 Polákové střela se skoro skrz brankářku hostí dostala, nakonec se to brankářce podařilo zachránit.
43:36 Špírková měla skvěle namířeno, nakonec branku netrefuje.
41:59 Skvěle Zajícová!
40:00 Střely ve 2. části: 14:14
39:34 Zajícová ve střehu.
37:07 V akci Kocianová s Mrázovou 2 na 1 přišly bohužel o míček.
35:47 Poláková i Šímová v obrovské šanci na přečíslení.
33:59 Hudečková se Šímovou založily skvělou akci v oslabení, ale ke gólu to bohužel nedotáhly.
33:39 Vyloučen hráč #3 Lucie Špírková družstva Florbal Ústí na 2 minuty za nedovolené vrážení
32:29 GÓL Florbal Ústí! 3:4
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #17 Lucie Mrázová, asistoval #7 Markéta Kociánová (3:4)
31:39 Hudečková střílí těsně vedle branky.
30:28 Zajícová je po přerušení akce zraněná, naštěstí to není nic vážného.
28:16 Krutý souboj Mrázové u mantinelu, byl přerušen rozhodčím.
27:46 GÓL Florbal Ústí! 2:4
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #3 Lucie Špírková bez asistence (2:4)
25:56 GÓL Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn ! 1:4
Branku družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn vstřelil #22 Michaela Bezpalcová, asistoval #88 Adéla Vrbková (1:4)
24:57 Hudečková si míček ubráila a poslala ho dále Polákové k brance hostí.
24:32 Šímová trefuje pouze brankářku.
24:09 Timeout Florbal Ústí
24:09 GÓL Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn ! 1:3
Branku družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn vstřelil #99 Denisa Příhodová, asistoval #33 Tereza Bočková (1:3)
23:09 GÓL Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn ! 1:2
Branku družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn vstřelil #22 Michaela Bezpalcová, asistoval #11 Šárka Houzarová (1:2)
22:51 Hudečkové střela na prázdnou bránu byla vyblokována.
22:08 GÓL Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn ! 1:1
Branku družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn vstřelil #10 Nella Stašková, asistoval #33 Tereza Bočková (1:1)
22:08 Zajícové nula byla bohužel přepsána.
21:06 Šímová nahrála skvěle Hudečkové mezi nohami protihráčky.
20:22 Golmanka hostí skvěle vykopla míček.
20:00 Střely v 1. části: 7:9
18:18 I když si Špírkovou hlídaly dvě hráčky dokázala se přes ně bez problému dostat.
16:46 Hudečková překazila sehrávku hostí na jejich polovině.
15:41 Hudečková byla vykrytá brankářkou hostí!
14:22 Poláková měla skvělou akci na bránu hostí, stačil jenom kousíček.
12:46 Zavadilová do bloku.
12:06 Hudečková se poprala o míček se dvěmi hráčkami, vybojovala.
11:35 Kocianová zasadila střelu přímo do brankářky hostí.
10:15 Mrázová míček u mantinelů svižně vybojovala a střílí.
09:12 Výborná akce Bočkové, poslala zády míček přímo k Zajícové.
08:57 Mrázová se trefuje těsně vedle branky.
08:00 Špírková zabránila akci hostí před bránou Zajícové.
06:46 Stašková málem poslala Šímovou k zemi, ta sse ale nedala a hrála dál.
04:57 Zajícová byla v ohrožení, ale situaci zvládla skvěle.
04:08 GÓL Florbal Ústí! 1:0
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #59 Klára Dvořáková, asistoval #5 Eliška Poláková (1:0)
04:06 Poláková v obrovské šanci.
03:30 Zajícová svůj tým stále drží.
00:05 První střela do Zajícové byla zasazena!
00:01 Úvodní buly pro tým hostí.
00:00 Srdešně cvítám všechny čtenáře ud nešního zápasu.