• 58 57:47
    8:5
    (Smrčková)

FBC Česká Lípa - Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn  8:5
branky: 6. Lenka Ševčíková, 30. Leona Lahoda, 31. Lenka Ševčíková, 42. Lenka Ševčíková, 46. Petra Pavlíková, 50. Martina Gembecová , 54. Kateřina Hanzlíková, 58. Petra Pavlíková - 22. Adéla Vrbková, 30. Adéla Vrbková, 33. Martina Hrdličková, 38. Tereza Bočková, 41. Tereza Bočková; rozhodčí: Jakub Horák - Marek Pohunek; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; diváků: 75; zásahy brankářů: Nikola Soukupová 22 - Veronika Podlahová 22; po třetinách: 1:0, 2:4, 5:1
60:00 Komentář hostů Příhodová Denisa (Vedoucí): Tvrdě nastavený zápas, který nás po řadě zranění psychicky hodil úplně jinam, než na právě probíhající zápas. Měly jsme krásné zákroky i střely. Avšak připraveného soupeře jsme nechaly zcela ovládnout hru.  nDěkujeme fanouškům a soupeři.
60:00 Komentář domácích Bartošová Lenka (Trenér): V dnešním zápase se nám dařilo proměnovat šance a ubránit dvě nejnebezpečnější hráčky soupeře a díky tomu jsme vyhrály. Soupeři děkujeme za zápas a přejeme štastnou cestu domu.
60:00 Střely ve 3. části: 16:7
59:58 Hosté zkouší poslední možnosti na vstřelení golu, o výsledku je však již rozhodnuto.
59:22 Domácí rozehrávají na vlastní polovině.
58:06 Hosté v útočných pozicích.
57:47 GÓL FBC Česká Lípa! 8:5
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #88 Petra Pavlíková, asistoval #81 Lucie Smrčková (8:5)
57:10 Vyloučen hráč #17 Aneta Pokorná družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za blokování florbalky
54:17 Máme tu další dlouhé přerušení.
54:08 Hanzlíková předvadí ukázkovou střelu, Podlahová to však vyráží.
53:14 GÓL FBC Česká Lípa! 7:5
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #64 Kateřina Hanzlíková, asistoval #36 Martina Gembecová (7:5)
52:50 Soukupová helmou vyráží střelu.
52:10 Paďourková lobem přehazuje skoro celé hřiště až k brance domácích.
51:56 Slaná jde do střely.
49:25 GÓL FBC Česká Lípa! 6:5
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #36 Martina Gembecová bez asistence (6:5)
47:19 Domácí se dostávají do útoku.
47:07 Hosté neustále tlačí na domácí tým.
46:41 V útočném rohu rozehrávají hosté.
45:31 GÓL FBC Česká Lípa! 5:5
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #88 Petra Pavlíková, asistoval #14 Lenka Ševčíková (5:5)
44:30 Do svkělé šance se dostala Hanzlíková.
42:02 Soukupová je nepropustná jako zeď.
41:30 GÓL FBC Česká Lípa! 4:5
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #14 Lenka Ševčíková bez asistence (4:5)
40:32 GÓL Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn ! 3:5
Branku družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn vstřelil #33 Tereza Bočková bez asistence (3:5)
40:01 První buly třetí třetiny vyhrávají hosté.
40:00 Střely ve 2. části: 9:11
38:50 Domácí rozehrávají v útočném rohu.
38:08 Vyloučen hráč #81 Lucie Smrčková družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za bránění ve hře
37:43 GÓL Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn ! 3:4
Branku družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn vstřelil #33 Tereza Bočková, asistoval #21 Karolína Hašlová (3:4)
36:39 Dobrá šance Pavlíkové.
35:00 Hanzlíková ve velké šanci.
34:50 Soukupová bravůrně  blokuje střely.
33:10 Meďášová úspěšně blokuje střelu Krátké.
32:17 GÓL Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn ! 3:3
Branku družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn vstřelil #15 Martina Hrdličková, asistoval #11 Šárka Houzarová (3:3)
32:01 Hosté roezhrávají na vlastní polovině.
30:03 GÓL FBC Česká Lípa! 3:2
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #14 Lenka Ševčíková, asistoval #88 Petra Pavlíková (3:2)
30:01 A zase je vyrovnáno.
29:49 GÓL Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn ! 2:2
Branku družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn vstřelil #88 Adéla Vrbková, asistoval #22 Michaela Bezpalcová (2:2)
29:39 GÓL FBC Česká Lípa! 2:1
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #28 Leona Lahoda, asistoval #36 Martina Gembecová (2:1)
29:13 Hosté v útočných pozicích.
27:30 Meďášová lobem střílí na bránu.
26:56 Výborný obraný zákrok Pokorné.
25:49 Pavlíková ukázkově nahrává před bránu Ševčíkové, ta však netrefuje zařízení.
24:05 Medášová ve velké šanci střelou z půlky.
23:13 Domácí rozehrávají na vlastní polovině.
22:28 Máme vyrovnáno. Domácí už to řítí do útoku.
21:58 GÓL Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn ! 1:1
Branku družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn vstřelil #88 Adéla Vrbková bez asistence (1:1)
21:24 Hosté v útočném rozpoložení.
20:01 První buly druhé třetiny vyhrávají hosté.
20:00 Střely v 1. části: 5:9
19:14 Meďášová doslova uzemňuje protihráčku.
19:05 Hosté rozehrávají ve vlastním rohu.
18:26 Domácí rozehrávají v útočném rohu.
17:41 Hanzlíková střílí! ale trefuje hráčku.
16:31 Hosté v útočných pozicích.
13:48 Meďášová nestíhá hráčku běžící před ní s míčkem a kupodivu nefauluje (pan bůh asi není doma).
13:21 Ševčíková při střele na branku provedla došwich až k nebesům, rozehrávají hosté.
12:11 Hanzlíková uklidňuje hru, domácí střídají.
11:34 Hosté delší dobu u míčku, nejdříve si přihrávají na vlastní polovině, následně se rozebíhají na polovinu, kde si zase přihrávají pak postoupí zase o pár metrů dále, kde jim míček sjede a přihrávky jsou zbytečné.
11:23 Smrčková čistí střed u domácí branky, rozehrávka nyní v českolipském rohu.
10:25 Ševčíková maří soupeřovu šanci a vytahuje míč před soupeřovu branku.
09:45 Zikmundová napadá útočíci soupeřku, míček zatím v levém rohu českolipské poloviny.
08:33 Domácí v útoku!
07:58 Po zakončení hostí se halou ozvalo, tam se jich vejde.
07:30 Smrčková brilantně odebrala soupeřku na střídačku domácích.
06:30 Menšíková surově fauluje a je už blízko k trestu.
05:00 GÓL FBC Česká Lípa! 1:0
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #14 Lenka Ševčíková, asistoval #10 Markéta Cháberová (1:0)
03:19 Gembecová jde do střely.
00:45 Hra nám už běží a domácí pronikají do útočné poloviny.
00:28 Nemáme odehranou ani minutu a už tu je zranění, hráčka hostí leží u branky domácích a drží se za koleno. Nyní ji odnáší v rukou její spoluhráčky.
00:01 První buly tohto utkání vyhrávají ddomácí.