• 65 64:12
    11:12
    (Cháberová)

ACEMA Sparta Praha - FBC Česká Lípa 11:12p
branky: 3. Berenika Vrzalová, 5. Eliška Vrzalová, 10. Aneta Špičáková, 13. Berenika Vrzalová, 15. Eliška Vrzalová, 30. Adéla Grundová, 40. Eliška Vrzalová, 47. Julie Pecinová, 51. Dominika Kračunova, 58. Eliška Vrzalová, 60. Anna Bogdanová - 7. Monika Halamová, 8. Monika Halamová, 20. Monika Halamová, 25. Petra Pavlíková, 28. Veronika Fialková, 28. Kateřina Hanzlíková, 36. Zuzana Mervartová, 46. Kateřina Hanzlíková, 55. Zuzana Mervartová, 57. Zuzana Mervartová, 59. Monika Halamová, 65. Petra Pavlíková; rozhodčí: David Hertz - Alexander McIntosh; vyloučení: 3:4; využití: 1:2; diváků: 36; zásahy brankářů: Kateřina Pokorná 18 - Nikola Soukupová 25; po třetinách: 5:3, 2:4, 4:4, 0:1
65:00 Komentář domácích Kozlík Tomáš (Trenér): Dobrý začátek utkání až do konce první třetiny. Od té doby jsme však vypnuli a zahráli jsme dosud náš nejhorší výkon v sezóně. Obranná činnost byla velmi slabá a je to pro nás velký vykříčník před play-off.
65:00 Komentář hostů Gembecová Martina (Trenér): Doufáme, že se nám brzy podaří odehrát podobné utkání před domácími fanoušky... tohle by je bavilo:D. Holky to dnes parádně odmakaly a hned několikrát dokázaly nepříznivý stav otočit. Myslím, že bod navíc dnes zaslouženě putuje do Lípy. Zítra ho na plese oslavíme. Soupeřkám děkujeme za zápas.
65:00 Střely v prodloužení: 3:2
64:12 GÓL FBC Česká Lípa! 11:12
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #88 Petra Pavlíková, asistoval #10 Markéta Cháberová (11:12)
63:03 Vrzalová zpracovala vysoký balónek na hruď korektně napsáno.
62:21 Smrčková vyslala z půlky takový padáček, který skončil za brankou Sparty.
61:22 Podavač nyní již úspěšně přehodil mantinel.
60:00 Střely ve 3. části: 12:11
59:28 GÓL ACEMA Sparta Praha! 11:11
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #71 Anna Bogdanová, asistoval #74 Adéla Grundová (11:11)
59:28 Tak to je šílenství. Sparty v šesti bez gólmana vyrovnává utkání. Bude následovat pěti minutové prodloužení pět na pět.
59:12 Náš profesionální medic má dnes na pilno, teď ošetřuje Pokornou.
58:37 GÓL FBC Česká Lípa! 10:11
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #36 Monika Halamová bez asistence (10:11)
58:37 To je úplnej blázinec. Halamová si poradila jedna vs jedna a pak si vykoupala Pokornou a backhandem uklidila do branky.
57:59 Soukupová vyškrábla nehtem míček, který už chtěl rozvlnit síťku v bráně.
57:14 GÓL ACEMA Sparta Praha! 10:10
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #73 Eliška Vrzalová, asistoval #71 Anna Bogdanová (10:10)
57:14 Vrzalová, která má oba kotníky v cajku, si právě krásně položila Soukupovou a pak ji nadhodila.
56:31 GÓL FBC Česká Lípa! 9:10
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #12 Zuzana Mervartová bez asistence (9:10)
56:00 Podavač míčků selhal. Chtěl hodit míček na hřiště, ale mantinel byl proti.
55:43 Vyloučen hráč #52 Denisa Vajdlová družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za sekání
54:57 GÓL FBC Česká Lípa! 9:9
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #12 Zuzana Mervartová, asistoval #36 Monika Halamová (9:9)
54:57 Pěkná křižná nahrávka od Halamové. Mervartová uklidila do prázdné.
54:37 Vyloučen hráč #89 Stela Lukovská družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za špatné střídání
54:37 Školácká chyba i na straně Sparty. Sparta hrála v šesti i s gólmankou.
53:42 UPDATE INJURY DVA: Od reportéra přímo ze hřiště jsme se dověděli, že hlavní hvězda Sparty Vrzalová již do utkání nezasáhne, ale je v pořádku. Až na ten kotník.
53:15 Lípa je nyní více na balónku a snaží se kombinovat.
52:17 Halamová z ničehonic udělala otočku a našla spoluhráčku na středu. Spoluhráčka nahrávku nezpracovala.
50:46 GÓL ACEMA Sparta Praha! 9:8
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #47 Dominika Kračunova bez asistence (9:8)
50:46 Kračunová nahodila před branku a od soupeřky se míček náhodou (nebo že by tu měl někdo vsazeno?) odrazil do branky.
50:32 UPDATE INJURY DVA: Zdravotník nám sdělil, že se amputace konat nebude a nejedná se o nic vážného. Vrzalová je již na nohou. Teda spíš na jedné a půl noze.
50:31 Vyloučen hráč #29 Blažena Menšíková družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za hrubost
50:31 Další zranění. Zase na straně Sparty a na stejném místě na hřišti. Je to tam nějaký zakletý. Tentokrát si Vrzalová nejspíše vymkla kotník. Uvidíme co nám sdělí zdravotník. Budu vás informovat.
48:52 Vrzalová z otočky nahrála spoluhráčce mezi nohama protihráčky.
46:49 GÓL ACEMA Sparta Praha! 8:8
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #17 Julie Pecinová, asistoval #73 Eliška Vrzalová (8:8)
46:49 Smrtící protiútok, který zakončila Pecinová, která byla perfektně připravena na zametení. Míčku samozřejmě. Koštětem na této hale zametám já.
45:45 GÓL FBC Česká Lípa! 7:8
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #64 Kateřina Hanzlíková bez asistence (7:8)
45:45 Hanzlíková od mantinelu prostřelila Pokornou na bližší tyč. Náš expert u stolku vyhodnotil, že Pokorná nebyla proti ose míčku a chytala obouma rukama, což je prý špatně.
44:35 Lípa v pěti.
43:55 Zrovna jsem chtěl napsat, že přesilovka Sparty je nemastná, neslaná a jako na potvoru šance jako hrom. Soukupová je na pozoru.
42:35 Vyloučen hráč #81 Lucie Smrčková družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za sekání
42:35 Smrčková dala hokejkou flákanec Vrzalové a vysloužila si dvojminutový trest. Ale aspoň si pokecá s divákem.
41:34 Sparta ze začátku třetiny nemá srovnaná mířidla a všechny střely jdou mimo zařízení. Pepika Hnátka na ně.
40:35 UPDATE INJURY: Špičáková se přesunula z pod vášnivých tribun na střídačku.
40:01 Úvodní buly třetí třetiny vyhrála Sparta.
40:00 Střely ve 2. části: 13:9
39:19 GÓL ACEMA Sparta Praha! 7:7
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #73 Eliška Vrzalová bez asistence (7:7)
39:19 V podání Sparty je to dnes two girls one branka. Vrzalová jednoduše ale rychle a přesně vystřelila po zemi a brankářka mohla lovit míček z branky.
38:45 Menšíková v dalším samostatném úniku. Střílí nad.
38:40 Lípa v pěti.
38:10 Teď ale zvítězila Smrčková, ale neprosadila se sama na brankářku.
37:40 Vajdlová se nenechala prohodit od Smrčkové v situaci jedna na jednu.
36:40 Vyloučen hráč #10 Markéta Cháberová družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za bránění ve hře
36:40 Vrzalová obhodila Cháberovou a ta ji následně vytlačila za mantinel bez jakéhokoli úmyslu hrát balónek.
35:43 GÓL FBC Česká Lípa! 6:7
35:43 Rychlý protiútok se Lípě vydařil. Po dvou nahrávkách střela a gól. Lípa si bere vedení zpět. Strhující zápas.
35:20 Lípa v pěti.
34:45 Lukovská práskla do balónku z první a trefila jen blok, ale míček se odrazil za mantinel, a tak má Sparta stále míček.
33:20 Vyloučen hráč #32 Kateřina Sedláčková družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
33:20 Školácká chyba takhle blízko se postavit, když soupeřky rozehrávají. Za toto od trenérky asi pochvalu nedostane.
31:21 Cháberová unikla svým soupeřkám a chtěla prostřelit Pokornou mezi nohama a to se jí stalo osudným.
30:50 Menšíková utekla po mantinelu, ale při střele ze zátahu jí jako na oplátku utekl míček do rohu.
29:56 GÓL ACEMA Sparta Praha! 6:6
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #74 Adéla Grundová bez asistence (6:6)
29:33 V Sedláčkové ten talent na fotbal prostě je. Teď vykopla nebezečpný balónek ze středu hřiště.
28:56 UPDATE INJURY: Špičáková se přesunula z lehu do sedu. Vypadá to dobře.
27:50 Timeout ACEMA Sparta Praha
27:50 GÓL FBC Česká Lípa! 5:6
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #64 Kateřina Hanzlíková, asistoval #12 Zuzana Mervartová (5:6)
27:50 Hanzlíková pokračuje ve smršti Lípy. Další vingl, další gól a Lípa jde do vedení.
27:39 GÓL FBC Česká Lípa! 5:5
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #11 Veronika Fialková, asistoval #88 Petra Pavlíková (5:5)
27:39 Fialková po rychlé stahovačce propálila Pokornou na bližší tyč.
26:55 UPDATE INJURY: Zdravotník nás u stolku nyní ujistil, že je vše v ,,pohodě" a Špičáková přežije.
25:45 Zajímavá nahrávka, která způsobila mírné nadzdvižení v obecenstvu, jelikož šla kolem branky.
24:30 GÓL FBC Česká Lípa! 5:4
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #88 Petra Pavlíková bez asistence (5:4)
24:30 Vrzalová na posledním vytvořila učebnicový fatál a pak ještě z toho upadla. Situace pohotově využila Pavlíková, která zavěsila do levého horního rohu.
23:15 Ztráta a proiútok, který nevyužila Halamová.
23:00 Sparta kombinuje na své polovině.
22:45 Medic Linhart v akci. Obětí je Špičáková, která nepříjemně upadla a nevypadá to dobře. Odplazila se za mantinel a můžeme pokračovat.
22:00 Pokorná podržela svůj tým, když vyrazila nebezpečnou střelu.
21:26 Lukovská vypíchla míček soupeřce přímo na svého trenéra Kozlíka.
20:35 Vrzalová neprostřelila blok, který stál přímo před ní.
20:18 Vrzalová si došla pro faul za brankou.
20:01 Úvodní buly druhé  vyhrála Lípa.
20:00 Střely v 1. části: 8:8
19:18 Sparta v plném počtu.
19:01 GÓL FBC Česká Lípa! 5:3
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #36 Monika Halamová, asistoval #81 Lucie Smrčková (5:3)
19:01 Halamová šla do výběhu a i přes dvě závory hráček Sparty se jí podařila luxusní střela do levého horního rohu. Gól padl ve výhodě a tak si Grundová ještě posedí 17 vteřin.
17:34 Kapitánka Sparty Vrzalová prokázala odvahu a postavila se do projektilu Pavlíkové.
17:18 Vyloučen hráč #74 Adéla Grundová družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za sekání
17:05 Tento signál z útočného rohu se hráčkám Sparty moc nevydařil.
16:49 Cháberová po rozehrávce v útočném rohu darovala míček soupeřkám, tím že ho zahodila za mantinel.
16:17 Zajc byla naražena na mantinel Halamovou. Ze standardky měla šanci Špičáková, která ale v dobré příležitosti netrefila zařízení.
14:15 GÓL ACEMA Sparta Praha! 5:2
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #73 Eliška Vrzalová, asistoval #37 Berenika Vrzalová (5:2)
14:15 "Já na ségru, ségra na mě..." Ségry si to vyťukaly, jak kdyby byly propojeny. Střela do prázdné byla za odměnu.
13:39 Tyllerová v souboji s Meďasovou spadla na zem jak hruška.
12:54 Vrzalová je hladová a situaci dva na jednu vyřešila střelou na zadní.
12:37 GÓL ACEMA Sparta Praha! 4:2
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #37 Berenika Vrzalová bez asistence (4:2)
11:39 Bogdanová vykoupala protihráčku tím, že jí dala gáje, ale bylo jí to prd platné, jelikož za protihráčkou stála další, která míček sebrala.
10:30 Pecinová v klidu podržela míček, když její spoluhráčky odešly střídat.
09:47 GÓL ACEMA Sparta Praha! 3:2
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #80 Aneta Špičáková bez asistence (3:2)
09:47 Špičáková obrala o balónek soupeřky a následně chladnokrevně vyřešila samostatný únik.
08:13 Meďasová zkouší střílet i zpoza branky.
07:33 GÓL FBC Česká Lípa! 2:2
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #36 Monika Halamová, asistoval #12 Zuzana Mervartová (2:2)
07:33 Krásná kombinace v podání Halamové a Mervartové. Obranu Sparty rozebraly do posledního šroubku.
06:50 GÓL FBC Česká Lípa! 2:1
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #36 Monika Halamová bez asistence (2:1)
06:50 Halamová si udělala z hráček Sparty kužele a pak si smlsla na Pokorné.
06:20 Novotná se pokusila vyslat bombu na branku Lípy, ale z bomby se vyklubala jen bombička.
05:00 Nebezpečný horký brambor v brankovišti Lípy, ale vše dopadlo dobře pro Lípu.
04:49 GÓL ACEMA Sparta Praha! 2:0
04:20 Zajc se uvolnila na středu a zavařila Soukupové.
03:45 Sparta kontroluje balónek a nenechává hrát Lípu svoji hru.
02:20 GÓL ACEMA Sparta Praha! 1:0
02:20 Vrzalová vymetla všechny pavouky v bližším horním rohu.
02:15 Smrčková v zápalu boje odpálila míček nad povolenou úrovní.
00:45 Odskok do hotspotu, ale Kratochvílová minula balónek.
00:32 Špičáková tefila jen blok soupeřky.