• 58 57:01
    0:12
    (Malecká)

Banes Florbal Soběslav - Florbal Chomutov 0:12
branky: 4. Petra Malecká, 5. Viktorie Rázková, 13. Natálie Kamenická, 21. Adriana Hýsková, 25. Adriana Hýsková, 30. Nela Fojtíková, 31. Simona Pilíková, 37. Nela Fojtíková, 52. Petra Malecká, 55. Simona Pilíková, 55. Eliška Bidmonová, 58. Simona Pilíková; rozhodčí: Josef Pařízek - Michal Pazderník; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 36; zásahy brankářů: Tereza Boháčová 17 - Lucie Brandejská 13; po třetinách: 0:3, 0:5, 0:4
60:00 Komentář domácích Mendl Tomáš (Trenér): Dnes nás soupeř přehrál ve všech činnostech. Děkuji soupeři za utkání a přeji šťasnou cestu domů.
60:00 Komentář hostů Hýsek Martin (Trenér): Aktivní vstup do utkání,kdy jsme nechtěli nic podcenit a rozhodli jsme v první třetině.Děkujem soupeři za utkání.
60:00 Střely ve 3. části: 3:9
57:01 GÓL Florbal Chomutov! 0:12
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #14 Simona Pilíková, asistoval #17 Petra Malecká (0:12)
54:51 GÓL Florbal Chomutov! 0:11
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #26 Eliška Bidmonová, asistoval #10 Nela Fojtíková (0:11)
54:09 GÓL Florbal Chomutov! 0:10
51:42 GÓL Florbal Chomutov! 0:9
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #17 Petra Malecká, asistoval #11 Adriana Hýsková (0:9)
47:30 Na hřišti se toho moc neděje
40:00 Střely ve 2. části: 8:9
36:03 GÓL Florbal Chomutov! 0:8
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #10 Nela Fojtíková, asistoval #12 Natálie Königová (0:8)
30:52 GÓL Florbal Chomutov! 0:7
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #14 Simona Pilíková, asistoval #69 Denisa Ulčová (0:7)
29:49 GÓL Florbal Chomutov! 0:6
24:37 GÓL Florbal Chomutov! 0:5
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #11 Adriana Hýsková, asistoval #93 Michaela Voráčková (0:5)
20:43 GÓL Florbal Chomutov! 0:4
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #11 Adriana Hýsková, asistoval #9 Barbora Suková (0:4)
20:00 Střely v 1. části: 2:11
16:59 Vyloučen hráč #21 Karolína Kašparová družstva Banes Florbal Soběslav na 2 minuty za sekání
12:32 GÓL Florbal Chomutov! 0:3
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #15 Natálie Kamenická, asistoval #19 Viktorie Rázková (0:3)
10:05 Prvních 10 minut moc akce nepřineslo. Na balónku spíš hosté
04:38 GÓL Florbal Chomutov! 0:2
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #19 Viktorie Rázková, asistoval #9 Barbora Suková (0:2)
03:23 GÓL Florbal Chomutov! 0:1
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #17 Petra Malecká, asistoval #26 Eliška Bidmonová (0:1)