• 60 59:04
    2
  • 60 59:41

Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn - SK BIVOJKY LITVÍNOV 8:6
branky: 20. Tereza Bočková, 35. Karolína Hašlová, 36. Tereza Bočková, 51. Nella Stašková, 51. Michaela Bezpalcová, 53. Nella Stašková, 54. Tereza Bočková, 56. Tereza Bočková - 1. Laura Vytrhlíková, 5. Laura Vytrhlíková, 9. Jitka Tóthová, 14. Nela Havlínová, 45. Veronika Kundertová, 46. Jitka Tóthová; rozhodčí: Martin Hrubec - Lukáš Teska; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; diváků: 49; zásahy brankářů: Veronika Podlahová 36 - Tereza Kalousová 47; po třetinách: 1:4, 2:0, 5:2
60:00 Komentář domácích Příhodová Denisa (Vedoucí): Do zápasu jsme nenastoupili hezky. Soupeř byl rychlejší, šikovnějí a produktivnější, přehrával nás ve všech situacích, i když jich bylo i jednu lajnu míň. Dokázali si vytvořit neuvěřitelný náskok. Avšak o to víc je cennější, že jsme každá z nás nepřestala makat a věřit, že se to zlomí. Poslední třetina byla diametrálně odlišná. Nastoupili jsme na hřistě seběvědomé a odhodlané zápas otočit. Každá jsme na otočení měly svůj podíl. Nenechaly jsme soupeře sáhnout si na míček a fanoušci nás udržovali v tempu. Všem děkujeme, soupeři a fanouškům. Přejeme bezpečnou cestu domů.
60:00 Komentář hostů Šalát Petr (Trenér): Po rozjetém začátku jsme nezvládli třetí třetinu, ve které jsme dostali pět rychlých gólů a tím pádem se zápas otočil ve prospěch hostí. Děkuji hráčkám, že i v tomto počtu dokázaly takto hrát a soupeři gratuluji k výhře. Nás teď čeká krásná dlouhá cesta domů a příprava na poslední dva domácí zápasy.
60:00 Střely ve 3. části: 21:13
59:41 Trestné střílení družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV neproměnil #77 Laura Vytrhlíková.
59:15 Hosté zkouší hru v 6-ti
59:04 Vyloučen hráč #22 Michaela Bezpalcová družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn na 2 minuty za sekání
55:38 Zápas se nám právě začíná pořádně rozjíždět
55:35 Timeout SK BIVOJKY LITVÍNOV
55:35 GÓL Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn ! 8:6
Branku družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn vstřelil #33 Tereza Bočková, asistoval #21 Karolína Hašlová (8:6)
53:22 GÓL Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn ! 7:6
Branku družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn vstřelil #33 Tereza Bočková, asistoval #99 Denisa Příhodová (7:6)
52:01 GÓL Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn ! 6:6
Branku družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn vstřelil #10 Nella Stašková, asistoval #33 Tereza Bočková (6:6)
50:58 GÓL Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn ! 5:6
Branku družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn vstřelil #22 Michaela Bezpalcová bez asistence (5:6)
50:01 GÓL Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn ! 4:6
45:08 GÓL SK BIVOJKY LITVÍNOV! 3:6
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil #16 Jitka Tóthová, asistoval #11 Veronika Kundertová (3:6)
44:25 GÓL SK BIVOJKY LITVÍNOV! 3:5
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil #11 Veronika Kundertová, asistoval #19 Natálie Janouchová (3:5)
42:19 Vyloučen hráč #22 Michaela Bezpalcová družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn na 2 minuty za opakované přestupky
40:00 Střely ve 2. části: 17:11
35:11 GÓL Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn ! 3:4
Branku družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn vstřelil #33 Tereza Bočková, asistoval #24 Bára Procházková (3:4)
34:16 GÓL Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn ! 2:4
Branku družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn vstřelil #21 Karolína Hašlová, asistoval #10 Nella Stašková (2:4)
20:00 Střely v 1. části: 17:18
19:24 GÓL Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn ! 1:4
13:18 Timeout Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn
13:18 GÓL SK BIVOJKY LITVÍNOV! 0:4
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil #10 Nela Havlínová, asistoval #16 Jitka Tóthová (0:4)
08:45 GÓL SK BIVOJKY LITVÍNOV! 0:3
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil #16 Jitka Tóthová, asistoval #10 Nela Havlínová (0:3)
04:59 GÓL SK BIVOJKY LITVÍNOV! 0:2
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil #77 Laura Vytrhlíková, asistoval #86 Leona Tancošová (0:2)
00:41 GÓL SK BIVOJKY LITVÍNOV! 0:1
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil #77 Laura Vytrhlíková bez asistence (0:1)