7:8
    Šárka MINÁŘOVÁ
    (Motejzíková Ryšavá)

SK BIVOJKY LITVÍNOV - FBC Česká Lípa 7:8p
branky: 2. Veronika Kundertová, 8. Leona Kubelková, 34. Lada Flachsová, 35. Natálie Janouchová, 49. Nela Havlínová, 56. Lada Flachsová, 60. Jana Arazimová - 4. Petra Pavlíková, 11. Martina Gembecová , 30. Petra Pavlíková, 41. Petra Pavlíková, 54. Lucie Šmídová, 59. Petra Pavlíková, 60. Jitka Tóthová, 62. Šárka Minářová; rozhodčí: Marek Pohunek - Zdeněk Kamínek; vyloučení: 5:3; využití: 0:2; diváků: 57; zásahy brankářů: Tereza Kalousová 23 - Nikola Soukupová 31; po třetinách: 2:2, 2:1, 3:4, 0:1
65:00 Komentář hostů Gembecová Martina (Trenér): Na to, že jsme dnes asi stanovily rekord v maximálním věkovém průměru 1.ligy, musíme být spokojené :). Trošku divoký zápas, především jeho závěr. Jsme rády, že si druhý bod odvážíme do Lípy, alespoň bude cestou veselo. Děkujeme holkám z Litvínova za z jejich strany férový zápas.
65:00 Komentář domácích Šalát Petr (Trenér): Velmi vyrovnaný zápas. Oba týmy si chtěly vylepšit výchozí pozici do play-off. Gratulujeme soupeři k vítězství a budeme se soustředit na zítřejší derby.
65:00 Střely v prodloužení: 1:1
61:51 GÓL FBC Česká Lípa! 7:8
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #8 Šárka Minářová, asistoval #75 Michala Motejzíková Ryšavá (7:8)
61:43 Vyloučen hráč #3 Jana Arazimová družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV na 2 minuty za hra rukou
60:00 Střely ve 3. části: 12:11
59:59 GÓL SK BIVOJKY LITVÍNOV! 7:7
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil #3 Jana Arazimová, asistoval #26 Klára Svobodová (7:7)
59:48 GÓL FBC Česká Lípa! 6:7
Vlastní branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil #16 Jitka Tóthová (6:7)
58:32 GÓL FBC Česká Lípa! 6:6
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #88 Petra Pavlíková bez asistence (6:6)
58:32 Vyloučen hráč #13 Nicole Kopýtko družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV na 2 minuty za nesportovní chování
58:08 Vyloučen hráč #5 Kateřina Boleslavová družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za sekání
55:39 GÓL SK BIVOJKY LITVÍNOV! 6:5
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil #99 Lada Flachsová z trestného střílení (6:5)
55:35 Timeout SK BIVOJKY LITVÍNOV
53:23 GÓL FBC Česká Lípa! 5:5
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #85 Lucie Šmídová, asistoval #36 Martina Gembecová (5:5)
52:01 Vyloučen hráč #26 Klára Svobodová družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV na 2 minuty za bránění ve hře
48:17 GÓL SK BIVOJKY LITVÍNOV! 5:4
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil #10 Nela Havlínová bez asistence (5:4)
41:33 Vyloučen hráč #99 Lada Flachsová družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV na 2 minuty za nesportovní chování
40:19 GÓL FBC Česká Lípa! 4:4
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #88 Petra Pavlíková z trestného střílení (4:4)
40:00 Střely ve 2. části: 11:10
34:26 GÓL SK BIVOJKY LITVÍNOV! 4:3
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil #19 Natálie Janouchová, asistoval #10 Nela Havlínová (4:3)
33:23 GÓL SK BIVOJKY LITVÍNOV! 3:3
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil #99 Lada Flachsová, asistoval #3 Jana Arazimová (3:3)
32:16 Kalousová vyráží míček do rohu.
29:46 GÓL FBC Česká Lípa! 2:3
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #88 Petra Pavlíková, asistoval #17 Aneta Pokorná (2:3)
29:46 Pavlíková posílá svůj tým do vedení.
27:07 Tóthová v úniku Soukupovou sice podhodila, ale míček míří mimo.
20:00 Střely v 1. části: 14:9
12:51 Litvínov má k dispozici přesilovku.
11:40 Kalousová předvedla skvělý reflexivní zákrok.
10:31 GÓL FBC Česká Lípa! 2:2
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #36 Martina Gembecová , asistoval #5 Kateřina Boleslavová (2:2)
08:09 Soukupová předvedla kvalitní zákrok proti střele Janouchové.
07:18 GÓL SK BIVOJKY LITVÍNOV! 2:1
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil #24 Leona Kubelková, asistoval #11 Veronika Kundertová (2:1)
06:21 Janouchová zablokována.
05:35 Flachsová trefuje tyč.
04:58 Střela Kundertové nepřesná.
03:14 GÓL FBC Česká Lípa! 1:1
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #88 Petra Pavlíková bez asistence (1:1)
02:21 Vyloučen hráč #68 Monika Netušilová družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV na 2 minuty za sekání
01:10 GÓL SK BIVOJKY LITVÍNOV! 1:0
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil #11 Veronika Kundertová, asistoval #99 Lada Flachsová (1:0)
00:36 První střela domácích byla zablokována.