7:3
    Denisa VAJDLOVÁ
    (Tyllerová)

FBC Kutná Hora - ACEMA Sparta Praha 7:3
branky: 9. Natálie Dubská, 29. Sabina Labudová, 36. Melánie Dubská, 37. Natálie Dubská, 38. Dominika Výborná, 42. Sabina Labudová, 51. Nikola Knížová - 47. Dominika Kračunova, 53. Lucie Zemanová, 57. Denisa Vajdlová; rozhodčí: Tomáš Grigar - Karel Kotyza; vyloučení: 1:3; využití: 1:0; diváků: 71; zásahy brankářů: Lucie Petráková 10, Martina Miksová 4 - Kateřina Pokorná 28; po třetinách: 1:0, 4:0, 2:3
60:00 Komentář hostů Kozlík Tomáš (Trenér): Dnes v poslepované sestavě těžké utkání, kde jsme na soupeře nestačili zejména v rychlosti. Pozitivním je třetí třetina a taky kvalitní výkon naší brankářky.
60:00 Komentář domácích Štursa David (Trenér): Dnes dobré útoku, do obrany už horší. Soupeř byl na naší polovině nebezpečný a působil nám problémy, na které se musíme zaměřit v posledních trénincích před play-off. Také jsme po celý zápas měnili sestavu, aby se do hry dostaly všechny hráčky a zkoušeli různé varianty,. Soupeři děkujeme za zápas a přejeme mu klidnou cestu domů.
60:00 Střely ve 3. části: 10:7
58:59 Krásná poznámka z domácí střídačky: "Hraj ještě! Nebal to!". I tak se dají popsat poslední minuty z pohledu domácích.
57:16 Krásná kombinace domácích téměř až do kuchyně... ve finální fázi bohužel promáchla domácí jasnou tutovku.
56:41 GÓL ACEMA Sparta Praha! 7:3
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #52 Denisa Vajdlová, asistoval #25 Michaela Tyllerová (7:3)
56:41 Hra už se ke konci utkání vyrovnává. Sparta se i přes lehce nepříznivý vývoj nevzdává!
52:59 GÓL ACEMA Sparta Praha! 7:2
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #67 Lucie Zemanová, asistoval #44 Kristýna Novotná (7:2)
52:59 Domácí teď bez důrazu na brankovišti a Miksová byla krátká na dorážku Sparty.
50:02 GÓL FBC Kutná Hora! 7:1
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #47 Nikola Knížová, asistoval #6 Dominika Výborná (7:1)
48:52 Jedna na hřiště - druhá ven. Tak by se dalo nazvat "střídání" na trestné lavici.
48:50 Vyloučen hráč #80 Aneta Špičáková družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za sekání
46:51 Vyloučen hráč #19 Jana Novotná družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za sekání
46:30 GÓL ACEMA Sparta Praha! 6:1
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #47 Dominika Kračunova bez asistence (6:1)
46:30 První střela Sparty ve 3. třetině a hned umístěna k tyči nově příchozí golmanky KH.
44:23 Po úvodním rychlém gólu opět klidnější pasáž bez většího ohrožení branky.
41:10 GÓL FBC Kutná Hora! 6:0
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #8 Sabina Labudová, asistoval #25 Štěpánka Helclová (6:0)
40:01 Domácí vyhraným úvodním vhazováním vstupují do 3. třetiny.
40:00 Střídání brankáře. Nový brankář #51 Martina Miksová družstva FBC Kutná Hora
40:00 Střely ve 2. části: 12:5
39:59 Domácí musí být s průběhem 2. třetiny spokojeni. Nejen že odskočily na rozdíl 5 gólů, navíc jejich hra je stále kompaktní, rychlá a hlavně nepolevují v nasazení.
38:20 Sparta se sympaticky snaží rychlými protiútoky překvapit hráčky soupeře, ty však zatím jejich pokusy úspěšně maří.
37:45 Trochu se nám tu roztrhl pytel s gólovým přídělem. Naštěstí pro domácí padají góly jen do jedné branky, a to do té hostující.
37:33 GÓL FBC Kutná Hora! 5:0
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #6 Dominika Výborná, asistoval #48 Sabina Ašenbrennerová (5:0)
36:47 GÓL FBC Kutná Hora! 4:0
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #11 Natálie Dubská bez asistence (4:0)
36:05 Po delší době domácí hráčky opět zaply na vyšší stupeň a je z toho hned odskok o tři branky.
35:38 GÓL FBC Kutná Hora! 3:0
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #12 Melánie Dubská, asistoval #48 Sabina Ašenbrennerová (3:0)
32:17 Parádní zákrok teď předvedla golmanka Sparty. I dorážku z bezprostřdní blízkosti chytila fantasticky "jednoruč".
28:20 GÓL FBC Kutná Hora! 2:0
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #8 Sabina Labudová, asistoval #91 Natálie Trpišovská (2:0)
28:20 No a z ničeho nic tlak do branky a je tu gól. Labudka jak válec přímočeře do branky a doráží - stav 2:0
22:50 Prozatím bez velké šance na obou stranách.
20:01 A jdeme do druhé části.
20:00 Střely v 1. části: 13:5
19:10 Pomalu se blížíme do konce první třetiny a Sparta teď lehce zatlačila domácí na jejich půlku.
15:20 Přesilová hra bohužel nevyužita. Snad to nebude "nedáš - dostaneš!".
15:00 Druhá přesilovka je teď znatelně lepší. Střely bohužel zatím letí vysoko nad branku Sparty.
13:17 Vyloučen hráč #14 Klara Zajc družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za sekání
13:17 A jedna od cesty....
12:20 Kutná Hora kontroluje hru a stále hrají ve velmi rychlém tempu.
08:36 GÓL FBC Kutná Hora! 1:0
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #11 Natálie Dubská, asistoval #25 Štěpánka Helclová (1:0)
08:36 Přesilová hra moc šancí nepřinesla, avšak s jejím koncem se přeci jen dostal míček do sítě soupeře. První gól je tedy na světě.
06:26 Vyloučen hráč #47 Dominika Kračunova družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za bránění ve hře
06:24 Labudová teď šla mezi dvě hráčky soupeře a vystrčená noha zabránila k dalšímu postupu k brance Sparty. První přesilová hra dnešního utkání.
04:25 Domácí kombinují a tempo je od začátku dosti svižné. Sparta se dostala zatím jen k pár šancím.
00:00 Dobrý podvečer z haly Klimeška v Kutné Hoře. Vítejte u sledování posledního zápasu základní části 1. ligy žen - západ. Dnes se utká 6. tým tabulky domácí Kutná Horá a soupeřem bude 9. tým ACEMA Sparta Praha. Domácí mají pozici v tabulce jistou a do play-off budou nastupovat právě ze 6. místa.