0

2

2.

FbK Orlicko-Třebovsko A - Torpedo Havířov 3:4pn
branky: 17. Adam Borovička, 38. Adam Borovička, 44. Adam Borovička - 5. Patrik Tichý, 6. Lukáš Chylek, 21. Matěj Pezda, N Matěj Pezda; rozhodčí: Vít Morkes - Jakub Palowski; vyloučení: 3:2; využití: 1:0; zásahy brankářů: Dominik Šlesinger ? - Vojtěch Kolkop -3; po třetinách: 0:2, 1:1, 2:0
Ukončena trestná střílení
2 Nájezd na branku provedl z družstva FbK Orlicko-Třebovsko A hráč #57 Matěj Lána , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Torpedo Havířov hráč #19 Matěj Pezda a vstřelil rozhodující gól (3:4).
1 Nájezd na branku provedl z družstva FbK Orlicko-Třebovsko A hráč #6 Jakub Hlaváček , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Torpedo Havířov hráč #25 Patrik Tichý a vstřelil gól.
45:00 Zahájena trestná střílení
43:59 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko A! 3:3
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko A vstřelil #50 Adam Borovička, asistoval #57 Matěj Lána (3:3)
43:26 Timeout FbK Orlicko-Třebovsko A
41:31 Vyloučen hráč #13 Aleš Kulhavý družstva FbK Orlicko-Třebovsko A na 2 minuty za blokování florbalky
37:38 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko A! 2:3
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko A vstřelil #50 Adam Borovička, asistoval #22 Matěj Krčál (2:3)
35:46 Vyloučen hráč #91 Matěj Kuntoš družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za bránění ve hře
26:39 Vyloučen hráč #25 Jakub Šmíd družstva FbK Orlicko-Třebovsko A na 2 minuty za bránění ve hře
24:33 Vyloučen hráč #25 Patrik Tichý družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za sekání
23:19 Vyloučen hráč #28 Matyáš Kvapil družstva FbK Orlicko-Třebovsko A na 2 minuty za sekání
20:30 GÓL Torpedo Havířov! 1:3
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #19 Matěj Pezda, asistoval #43 Dominik Ryška (1:3)
16:40 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko A! 1:2
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko A vstřelil #50 Adam Borovička bez asistence (1:2)
05:25 GÓL Torpedo Havířov! 0:2
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #72 Lukáš Chylek, asistoval #14 Ondřej Martinček (0:2)
04:46 GÓL Torpedo Havířov! 0:1
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #25 Patrik Tichý bez asistence (0:1)