1:7
    Filip STŘÍLKA
    (Peterek)

Zlín Lions - 1. SC TEMPISH Vítkovice 1:7
branky: 26. Václav Čeček - 2. Vít Lestyan, 7. Jan Blecha, 24. Jan Blecha, 32. Štěpán Kowalik, 36. Jan Bura, 40. Jan Blecha, 45. Filip Střílka; rozhodčí: Anh Vu Pham - Robin Hromeček; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Matěj Drábek ? - Adam Strážnický ?; po třetinách: 0:2, 1:1, 0:4
44:59 I když zlín prohrál, tak odehrály velice pěkný zápas.
44:44 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 1:7
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #76 Filip Střílka, asistoval #14 Filip Peterek (1:7)
40:03 Vítkovice mají jasnou převahu.
39:40 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 1:6
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #81 Jan Blecha, asistoval #33 Jakub Rohel (1:6)
35:41 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 1:5
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #20 Jan Bura, asistoval #7 Erik Tomaško (1:5)
35:31 Drábek neprůstřelný.
32:45 Zlín se snaží alespoň snížit , ale nedokážou se dostat přes skvělou obranu Vítkovic.
31:26 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 1:4
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #88 Štěpán Kowalik bez asistence (1:4)
31:24 Štěpán Kowalík po samostatném úniku, vymetl šibenici
28:43 Vyloučen hráč #72 Jan Žůrek družstva Zlín Lions na 2 minuty za špatné střídání
28:00 Střela Haly končí pouze v masce Vítkovického golmana.
27:12 Vyloučen hráč #81 Jan Blecha družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za nesportovní chování
25:05 GÓL Zlín Lions! 1:3
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #15 Václav Čeček, asistoval #25 Michael Dudek (1:3)
23:55 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 0:3
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #81 Jan Blecha, asistoval #55 Vít Lestyan (0:3)
20:11 Nad očekávání je zápas poměrně vyrovnaný.
13:48 Matěj Drábek drží naděje týmu.
11:30 Vítkovice neustále na míčku.
09:32 Zlin nedal svojí první velkou šanci.
08:00 Zlín zatím bez střely.
06:28 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 0:2
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #81 Jan Blecha, asistoval #61 Tomáš Rucki (0:2)
03:00 Vítkovice neustále pressují.
01:12 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 0:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #55 Vít Lestyan, asistoval #27 Jan Sitora (0:1)
00:01 Úvodní buly pro Vítky.