2

1

3.

TRAPOL Tatran Střešovice - Florbal Primátor Náchod 5:4pn
branky: 10. Tomáš Kamarýt, 28. Jakub Klápa, 32. David Kriegler, 34. Matěj Dvořák, N David Kriegler - 15. Jakub Langpaul, 26. Jakub Langpaul, 30. Filip Knettig, 39. Jan Majer; rozhodčí: Lukáš Filípek - Daniel Suchý; vyloučení: 1:3; využití: 1:0; diváků: 23; zásahy brankářů: Viktor Dvořák 5 - David Fröde 22; po třetinách: 1:1, 1:2, 2:1
3 Nájezd na branku provedl z družstva TRAPOL Tatran Střešovice hráč #67 David Kriegler a vstřelil rozhodující gól (5:4).
3 Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Primátor Náchod hráč #42 Filip Knettig , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva TRAPOL Tatran Střešovice hráč #20 Adam Karel , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Primátor Náchod hráč #97 Jakub Langpaul , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva TRAPOL Tatran Střešovice hráč #11 Adam Bureš a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Primátor Náchod hráč #61 Martin Hanuš a vstřelil gól.
45:00 Zahájena trestná střílení
45:00 Střely ve 3. části: 10:3
43:18 Donajovi dneska nepřeje štěstí opět minul prázdnou branku.
41:45 Golman Náchoda velice drží Náchodský tým.
40:43 Golman bez helmy, nic se mu naštěstí nestalo a navíc menší šarvátka mezi Honzíkem a hráčem z Tatranu.
38:57 Bratrská souhra taky jinak řečeno ,,Brácha na bráchu" končí vyrovnávacím gólem.
38:56 GÓL Florbal Primátor Náchod! 4:4
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #99 Jan Majer, asistoval #29 Vojtěch Majer (4:4)
33:11 Tatran vede po gólu Dvořáka.
33:10 GÓL TRAPOL Tatran Střešovice! 4:3
Branku družstva TRAPOL Tatran Střešovice vstřelil #25 Matěj Dvořák bez asistence (4:3)
31:40 GÓL TRAPOL Tatran Střešovice! 3:3
Branku družstva TRAPOL Tatran Střešovice vstřelil #67 David Kriegler, asistoval #79 Ondřej Vázler (3:3)
31:40 Kriegler vstřelil vyrovnávací branku.
30:00 Střely ve 2. části: 6:2
29:11 GÓL Florbal Primátor Náchod! 2:3
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #42 Filip Knettig, asistoval #61 Martin Hanuš (2:3)
29:11 Nádherná branka Knettiga z poloviny hřiště, opravil si svoje dvě chyby když šel na dvě minuty.
27:56 GÓL TRAPOL Tatran Střešovice! 2:2
Branku družstva TRAPOL Tatran Střešovice vstřelil #36 Jakub Klápa, asistoval #15 Jakub Šolle (2:2)
27:10 Vyloučen hráč #67 David Kriegler družstva TRAPOL Tatran Střešovice na 2 minuty za nedovolené vrážení
25:52 Parádní souhra Langpaul-Hanuš končí gólem.
25:51 GÓL Florbal Primátor Náchod! 1:2
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #97 Jakub Langpaul, asistoval #61 Martin Hanuš (1:2)
23:14 Donaj měl šanci, ale trefil boční síť.
21:14 Tatran přijel s menším kotlem.
20:14 Cinkla i tyč u Tatranu.
19:11 Fantastický blok od Filipa Knettiga.
18:24 Hráč s číslem 88 vystřelil ale trefil tyč.
16:20 Hrači Náchoda hrají zase v plném počtu.
15:01 Vhazování vyhrál Tatran.
15:00 Střely v 1. části: 10:4
14:57 GÓL Florbal Primátor Náchod! 1:1
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #97 Jakub Langpaul, asistoval #99 Jan Majer (1:1)
14:21 Knetting je opět na dvou minutách.
14:20 Vyloučen hráč #42 Filip Knettig družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za nedovolené vrážení
13:02 Hráči Náchoda hrají v plném počtu.
12:11 Martin Hanuš prošel celé hřistě bohužel to neskončilo brankou
11:09 Náchod hraje opět v oslabení.
11:02 Vyloučen hráč #42 Filip Knettig družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za hrubost
09:09 Náchod hraje opět v pěti.
09:06 GÓL TRAPOL Tatran Střešovice! 1:0
Branku družstva TRAPOL Tatran Střešovice vstřelil #93 Tomáš Kamarýt, asistoval #14 Kryštof Klement (1:0)
07:02 Vyloučen hráč #61 Martin Hanuš družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za hra bez florbalky
05:24 Jan Ježek měl obrovskou šanci bohužel neskončila v bráně.
03:52 Zápas je zatím vyrovnaný.
00:01 Začiná utkání Florbal Náchod proti Tatranu. Přejeme příjemné čtení.