1

0

3.

FBC Kutná Hora - černí - Předvýběr.CZ Florbal MB Black 6:5pn
branky: 26. Michal Trník, 27. David Kobylarz, 30. Marek Trník, 41. Marek Trník, 45. Matyáš Vašíček, N Matyáš Vašíček - 5. Ondřej Petrák, 12. Filip Kohút, 13. Petr Špaček, 22. Daniel Bruntz, 38. Ondřej Petrák; rozhodčí: Nguyen Duc Trung - Tomáš Miksánek; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; diváků: 31; zásahy brankářů: Rudolf Javořík 16 - Karel Schamberger 12; po třetinách: 0:3, 3:1, 2:1
Ukončena trestná střílení
3 Nájezd na branku provedl z družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Black hráč #9 Antonín Zikmund , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Kutná Hora - černí hráč #19 Martin Landsmann , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Black hráč #62 Aleš Chmelař , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Kutná Hora - černí hráč #88 Matyáš Vašíček a vstřelil rozhodující gól (6:5).
1 Nájezd na branku provedl z družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Black hráč #44 Filip Kohút , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Kutná Hora - černí hráč #24 Filip Vávra , ale gól nevstřelil.
45:00 Zahájena trestná střílení
45:00 Střely ve 3. části: 7:8
44:57 GÓL FBC Kutná Hora - černí! 5:5
Branku družstva FBC Kutná Hora - černí vstřelil #88 Matyáš Vašíček, asistoval #24 Filip Vávra (5:5)
43:30 Timeout FBC Kutná Hora - černí
42:20 Timeout Předvýběr.CZ Florbal MB Black
40:58 GÓL FBC Kutná Hora - černí! 4:5
Branku družstva FBC Kutná Hora - černí vstřelil #60 Marek Trník, asistoval #24 Filip Vávra (4:5)
38:41 Vyloučen hráč #4 Štěpán Blahník družstva FBC Kutná Hora - černí na 2 minuty za nedovolené vrážení
37:22 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB Black! 3:5
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Black vstřelil #18 Ondřej Petrák bez asistence (3:5)
30:00 Střely ve 2. části: 9:6
29:12 GÓL FBC Kutná Hora - černí! 3:4
26:19 GÓL FBC Kutná Hora - černí! 2:4
Branku družstva FBC Kutná Hora - černí vstřelil #17 David Kobylarz, asistoval #3 Adam Štursa (2:4)
25:47 GÓL FBC Kutná Hora - černí! 1:4
Branku družstva FBC Kutná Hora - černí vstřelil #57 Michal Trník, asistoval #60 Marek Trník (1:4)
21:49 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB Black! 0:4
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Black vstřelil #10 Daniel Bruntz, asistoval #59 Petr Špaček (0:4)
15:00 Střely v 1. části: 1:7
12:00 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB Black! 0:3
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Black vstřelil #59 Petr Špaček, asistoval #46 Patrik Šebek (0:3)
11:30 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB Black! 0:2
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Black vstřelil #44 Filip Kohút, asistoval #78 Adam Staněk (0:2)
05:26 Vyloučen hráč #3 Adam Štursa družstva FBC Kutná Hora - černí na 2 minuty za sekání
04:04 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB Black! 0:1
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Black vstřelil #18 Ondřej Petrák, asistoval #3 Matěj Miclík (0:1)