0

1

3.

FAT PIPE Start98 - FbC Hradec Králové  4:5pn
branky: 5. Vilém Špinka, 20. Jakub Hrnčíř, 25. Jakub Hrnčíř, 26. Vincent Procházka - 25. Jiří Hubeňák, 35. Jiří Hubeňák, 38. Jiří Hubeňák, 44. Jakub Nerad, N Kryštof Stašek; rozhodčí: Josef Heřmánek - Vojtěch Beránek; vyloučení: 2:2; využití: 1:1; diváků: 18; zásahy brankářů: Otakar Janoušek 20 - Jakub Musil 23; po třetinách: 1:0, 3:1, 0:3
3 Nájezd na branku provedl z družstva FAT PIPE Start98 hráč #56 Vilém Špinka , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FbC Hradec Králové hráč #64 Kryštof Stašek a vstřelil rozhodující gól (4:5).
2 Nájezd na branku provedl z družstva FAT PIPE Start98 hráč #69 Martin Dajč , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FbC Hradec Králové hráč #33 Jiří Hubeňák , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FAT PIPE Start98 hráč #87 Adam Šára , ale gól nevstřelil.
45:00 Zahájena trestná střílení
45:00 Střely ve 3. části: 6:13
43:15 GÓL FbC Hradec Králové ! 4:4
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #27 Jakub Nerad, asistoval #98 Adam Scheuer (4:4)
38:12 Vyloučen hráč #78 Václav Wysoglad družstva FAT PIPE Start98 na 2 minuty za sekání
37:55 GÓL FbC Hradec Králové ! 4:3
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #33 Jiří Hubeňák bez asistence (4:3)
34:50 GÓL FbC Hradec Králové ! 4:2
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #33 Jiří Hubeňák, asistoval #19 Ondřej Veselý (4:2)
30:00 Střely ve 2. části: 12:5
29:20 Vyloučen hráč #64 Kryštof Stašek družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za nedovolené vrážení
25:22 GÓL FAT PIPE Start98! 4:1
Branku družstva FAT PIPE Start98 vstřelil #6 Vincent Procházka, asistoval #56 Vilém Špinka (4:1)
24:21 GÓL FbC Hradec Králové ! 3:1
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #33 Jiří Hubeňák, asistoval #4 Jakub Štancl (3:1)
24:08 GÓL FAT PIPE Start98! 3:0
Branku družstva FAT PIPE Start98 vstřelil #10 Jakub Hrnčíř, asistoval #83 Oleksandr Kolisnichenko (3:0)
23:25 Vyloučen hráč #22 Matěj Rybář družstva FAT PIPE Start98 na 2 minuty za bránění ve hře
19:47 GÓL FAT PIPE Start98! 2:0
Branku družstva FAT PIPE Start98 vstřelil #10 Jakub Hrnčíř, asistoval #50 Tomáš Dančák (2:0)
15:00 Střely v 1. části: 9:6
07:05 Vyloučen hráč #72 Matěj Nosek družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za nedovolené vrážení
04:45 GÓL FAT PIPE Start98! 1:0
Branku družstva FAT PIPE Start98 vstřelil #56 Vilém Špinka, asistoval #78 Václav Wysoglad (1:0)