2

0

2.

Předvýběr.CZ Florbal MB Black - FBC Liberec 8:7pn
branky: 16. Petr Špaček, 17. Daniel Havelka, 22. Martin Hlušička, 25. Filip Kohút, 29. Patrik Šebek, 31. Patrik Šebek, 41. Patrik Šebek, N Filip Kohút - 2. Daniel Vik, 3. Michal Blažek, 8. Jakub Smutný, 10. Jakub Kopecký, 23. Jonáš Honzek, 23. Daniel Vik, 30. Michal Blažek; rozhodčí: Ondřej Černý - Filip Bollardt; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; diváků: 46; zásahy brankářů: Karel Schamberger -4, Matěj Veselý ? - Petr Průšek ?; po třetinách: 0:4, 5:3, 2:0
2 Nájezd na branku provedl z družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Black hráč #44 Filip Kohút a vstřelil rozhodující gól (8:7).
2 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Liberec hráč #12 Michal Blažek , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Black hráč #46 Patrik Šebek a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Liberec hráč #70 Ondřej Vyvial , ale gól nevstřelil.
45:00 Zahájena trestná střílení
43:21 Timeout FBC Liberec
43:21 Vyloučen hráč #64 Ondřej Honc družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Black na 2 minuty za špatné střídání
40:28 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB Black! 7:7
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Black vstřelil #46 Patrik Šebek, asistoval #59 Petr Špaček (7:7)
36:30 Vyloučen hráč #66 Marek Passian družstva FBC Liberec na 2 minuty za bránění ve hře
30:45 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB Black! 6:7
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Black vstřelil #46 Patrik Šebek, asistoval #71 Jiří Miler (6:7)
29:22 GÓL FBC Liberec! 5:7
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #12 Michal Blažek, asistoval #87 Ondřej Vyšohlíd (5:7)
28:24 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB Black! 5:6
24:18 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB Black! 4:6
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Black vstřelil #44 Filip Kohút, asistoval #59 Petr Špaček (4:6)
23:15 Vyloučen hráč #6 Petr Faltus družstva FBC Liberec na 2 minuty za nedovolené vrážení
22:58 GÓL FBC Liberec! 3:6
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #57 Daniel Vik bez asistence (3:6)
22:19 GÓL FBC Liberec! 3:5
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #28 Jonáš Honzek, asistoval #87 Ondřej Vyšohlíd (3:5)
21:41 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB Black! 3:4
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Black vstřelil #2 Martin Hlušička, asistoval #77 Jan Michalec (3:4)
16:16 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB Black! 2:4
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Black vstřelil #24 Daniel Havelka, asistoval #77 Jan Michalec (2:4)
15:09 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB Black! 1:4
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Black vstřelil #59 Petr Špaček z trestného střílení (1:4)
09:51 GÓL FBC Liberec! 0:4
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #27 Jakub Kopecký, asistoval #11 Jakub Dušek (0:4)
09:51 Střídání brankáře. Nový brankář #96 Matěj Veselý družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Black
07:15 Timeout Předvýběr.CZ Florbal MB Black
07:15 GÓL FBC Liberec! 0:3
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #42 Jakub Smutný, asistoval #27 Jakub Kopecký (0:3)
02:54 GÓL FBC Liberec! 0:2
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #12 Michal Blažek, asistoval #8 Bartoloměj Smolka (0:2)
01:05 GÓL FBC Liberec! 0:1
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #57 Daniel Vik, asistoval #33 Štěpán Smejkal (0:1)