7:4
    Antonín DONAJ
    (Langpaul)

Florbal Primátor Náchod - Wizards DDM SO Praha 10 7:4
branky: 1. Adam Voňka, 4. Adam Voňka, 8. Jakub Langpaul, 22. Jakub Langpaul, 29. Adam Voňka, 33. Jakub Langpaul, 45. Antonín Donaj - 19. Lukáš Tichopád, 27. Martin Hanuš, 32. Tomáš Havelka, 41. Adam Kuchař; rozhodčí: Tomáš Cimrman - David Hertz; vyloučení: 0:1; využití: 1:0; zásahy brankářů: David Fröde -4 - Jakub Vondra ?; po třetinách: 3:0, 2:2, 2:2
44:57 GÓL Florbal Primátor Náchod! 7:4
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #89 Antonín Donaj, asistoval #97 Jakub Langpaul (7:4)
44:19 Timeout Florbal Primátor Náchod
43:48 Timeout Wizards DDM SO Praha 10
40:07 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 6:4
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #81 Adam Kuchař, asistoval #18 Lukáš Záworka (6:4)
32:49 GÓL Florbal Primátor Náchod! 6:3
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #97 Jakub Langpaul, asistoval #61 Martin Hanuš (6:3)
31:32 Vyloučen hráč #88 David Nováček družstva Wizards DDM SO Praha 10 na 2 minuty za sekání
31:01 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 5:3
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #19 Tomáš Havelka, asistoval #12 Vojtěch Stádník (5:3)
28:30 GÓL Florbal Primátor Náchod! 5:2
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #10 Adam Voňka, asistoval #29 Vojtěch Majer (5:2)
28:30 (Pi)Voňka kompletuje hattrick!!! Všichni Náchoďané jsou na něj určitě pyšní!
26:53 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 4:2
Vlastní branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #61 Martin Hanuš (4:2)
26:53 Kapitán Hanuš chtěl evidentně prolomit hrobové ticho v hale, a proto vstřelil vlastní gól.
26:30 Nejzajímavější událostí v posledních minutách byl pád mantinelů za brankou domácích...
21:05 GÓL Florbal Primátor Náchod! 4:1
18:14 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 3:1
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #77 Lukáš Tichopád, asistoval #12 Vojtěch Stádník (3:1)
07:39 GÓL Florbal Primátor Náchod! 3:0
03:59 GÓL Florbal Primátor Náchod! 2:0
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #10 Adam Voňka, asistoval #61 Martin Hanuš (2:0)
03:59 Nádherná kombinace Náchoda vede k jejich druhé brance.
00:43 GÓL Florbal Primátor Náchod! 1:0
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #10 Adam Voňka, asistoval #97 Jakub Langpaul (1:0)