4:6
    Jan MAJER
    (Hanuš)

Florbal Primátor Náchod - Předvýběr.CZ Florbal MB Black 4:6
branky: 13. Jakub Langpaul, 21. Vojtěch Majer, 36. Vojtěch Majer, 45. Jan Majer - 10. Ondřej Petrák, 20. Matěj Miclík, 24. Jan Michalec, 39. Adam Staněk, 40. Daniel Havelka, 42. Patrik Šebek; rozhodčí: Tomáš Haufer - Filip Vymlátil; vyloučení: 0:2; využití: 1:0; zásahy brankářů: David Fröde 18 - Matěj Veselý 6; po třetinách: 1:1, 1:2, 2:3
45:00 Střely ve 3. části: 3:6
44:49 GÓL Florbal Primátor Náchod! 4:6
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #99 Jan Majer, asistoval #61 Martin Hanuš (4:6)
43:31 Vyloučen hráč #3 Matěj Miclík družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Black na 2 minuty za sekání
41:54 Tohle už Náchod asi nedotáhne
41:53 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB Black! 3:6
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Black vstřelil #46 Patrik Šebek, asistoval #10 Daniel Bruntz (3:6)
39:44 Daniel Havelka vymetl náchodský horní růžek a zvyšuje vedení Boleslavi
39:43 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB Black! 3:5
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Black vstřelil #24 Daniel Havelka bez asistence (3:5)
38:24 Mladá Boleslav si svoje vedení bere zpátky
38:23 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB Black! 3:4
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Black vstřelil #78 Adam Staněk, asistoval #44 Filip Kohút (3:4)
35:24 Vojtěch Majer viděl vystřelil a dal "gajdy" gólmanovi Boleslavi
35:23 GÓL Florbal Primátor Náchod! 3:3
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #29 Vojtěch Majer, asistoval #99 Jan Majer (3:3)
33:03 Hra se zatím moc nevyvíjí
30:00 Střely ve 2. části: 4:11
29:30 Náchod měl teďka obrovské štěstí
26:59 Nádherná souhra mezi Vojtěchem Majerem, Filipem Knettigem a Honzou Majer nakonec skončila jenom blokem Boleslavi
26:39 Boleslav má rozehru před náchodskou brankou
26:01 Náchod má rozehru z nebezpečné pozice
23:23 Jan Michalec střelou z voleje přidává další gól
23:22 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB Black! 2:3
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Black vstřelil #77 Jan Michalec bez asistence (2:3)
20:58 Fröde vychytal nebezpečnou střelu z předbrankového prostoru
20:08 Vojtěch Majer si svoji formu přes lyžák udržel a srovnává stav utkání
20:07 GÓL Florbal Primátor Náchod! 2:2
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #29 Vojtěch Majer, asistoval #97 Jakub Langpaul (2:2)
19:36 Boleslav zvyšuje stav utkání
19:35 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB Black! 1:2
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Black vstřelil #3 Matěj Miclík, asistoval #86 Filip Kočí (1:2)
15:00 Střely v 1. části: 3:7
12:58 Langpaul dělovkou od mantinelu srovnává stav utkání
12:57 GÓL Florbal Primátor Náchod! 1:1
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #97 Jakub Langpaul, asistoval #34 Jakub Jireček (1:1)
12:00 Boleslav úspěšně ubránila náchodskou přesilovku
10:01 Náchod má šanci srovnat stav utkání
10:00 Vyloučen hráč #9 Antonín Zikmund družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Black na 2 minuty za sekání
09:04 Zmatek před náchodskou brankou využil Ondřej Petrák který se nejlépe zorientoval
09:03 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB Black! 0:1
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Black vstřelil #18 Ondřej Petrák, asistoval #57 Matěj Boček (0:1)
06:13 Mladá Boleslav je zatím lepší než Náchod
03:47 Nepovedená rozehra Náchoda vyústila v proti útok Mladé Boleslavi. Ta z toho nakonec nic nevytěžila
03:25 Ve hře se zatím nic moc neděje
01:13 Mladá Boleslav zatím drží míček
00:01 Hosté vyhrávají úvodní buly