2

0

2.

FBC Liberec - Prague Tigers 6:5pn
branky: 7. Jakub Dušek, 12. Daniel Vik, 14. Michael Sluka, 17. Daniel Vik, 19. Jakub Smutný, N Daniel Vik - 5. Radek Šach, 15. Ondřej Syrový, 21. Pavel Linhart, 22. Filip Chmátal, 40. Pavel Linhart; rozhodčí: Jaroslav Verner - Martin Preclík; vyloučení: 3:1; využití: 0:1; diváků: 80; zásahy brankářů: Daniel Krupka ?, Petr Průšek ? - Filip Češner ?; po třetinách: 3:2, 2:2, 0:1
2 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Liberec hráč #27 Jakub Kopecký a vstřelil gól.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Prague Tigers hráč #13 Pavel Linhart , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Liberec hráč #57 Daniel Vik a vstřelil rozhodující gól (6:5).
1 Nájezd na branku provedl z družstva Prague Tigers hráč #87 Filip Snížek , ale gól nevstřelil.
45:00 Zahájena trestná střílení
43:39 Trestné střílení družstva Prague Tigers neproměnil #8 Radek Šach.
43:39 Střídání brankáře. Nový brankář #18 Petr Průšek družstva FBC Liberec
39:57 Vyloučen hráč #9 Ondřej Syrový družstva Prague Tigers na 2 minuty za hrubost
39:18 GÓL Prague Tigers! 5:5
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #13 Pavel Linhart, asistoval #88 Jakub Langhammer (5:5)
31:15 Vyloučen hráč #24 Jan Fohl družstva FBC Liberec na 2 minuty za špatné střídání
25:52 Vyloučen hráč #15 Michael Sluka družstva FBC Liberec na 2 minuty za sekání
21:39 GÓL Prague Tigers! 5:4
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #2 Filip Chmátal, asistoval #29 David Hiblbauer (5:4)
20:17 GÓL Prague Tigers! 5:3
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #13 Pavel Linhart, asistoval #7 Martin Vašek (5:3)
19:32 Trestné střílení družstva FBC Liberec neproměnil #28 Matěj Stránský.
18:19 GÓL FBC Liberec! 5:2
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #42 Jakub Smutný, asistoval #58 Petr Zeman (5:2)
16:00 GÓL FBC Liberec! 4:2
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #57 Daniel Vik, asistoval #58 Petr Zeman (4:2)
14:43 GÓL Prague Tigers! 3:2
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #9 Ondřej Syrový, asistoval #1 Filip Češner (3:2)
13:58 GÓL FBC Liberec! 3:1
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #15 Michael Sluka bez asistence (3:1)
11:32 GÓL FBC Liberec! 2:1
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #57 Daniel Vik, asistoval #15 Michael Sluka (2:1)
06:29 GÓL FBC Liberec! 1:1
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #11 Jakub Dušek, asistoval #92 Tobiáš Stýblo (1:1)
04:20 GÓL Prague Tigers! 0:1
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #8 Radek Šach, asistoval #87 Filip Snížek (0:1)