0

1

4.

FbC Skuteč - Wizards DDM SO Praha 10 3:4pn
branky: 9. Karel Břeň, 25. Oliver Zavoral, 28. Karel Břeň - 15. Tadeáš Zeiner, 28. Marek Sedliský, 42. Jakub Fořt, N Adam Kuchař; rozhodčí: Michal Kolář - David Kolář; vyloučení: 1:3; využití: 1:1; zásahy brankářů: Daniel Nekvinda ? - Jakub Vondra ?; po třetinách: 1:1, 2:1, 0:1
4 Nájezd na branku provedl z družstva Wizards DDM SO Praha 10 hráč #81 Adam Kuchař a vstřelil rozhodující gól (3:4).
4 Nájezd na branku provedl z družstva FbC Skuteč hráč #21 Filip Kubíček , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva Wizards DDM SO Praha 10 hráč #81 Adam Kuchař , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva FbC Skuteč hráč #8 Radek Pešek , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Wizards DDM SO Praha 10 hráč #25 Marek Bauer , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FbC Skuteč hráč #7 Karel Břeň , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Wizards DDM SO Praha 10 hráč #4 Jan Minh Le , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FbC Skuteč hráč #9 Oliver Zavoral , ale gól nevstřelil.
45:00 Zahájena trestná střílení
44:59 No, a jdeme na nájezdy.
43:47 Timeout Wizards DDM SO Praha 10
41:50 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 3:3
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #26 Jakub Fořt, asistoval #7 Marek Sedliský (3:3)
41:50 A začínáme od nuly! Fořt se vymotal ze středu, střílel úspěšně na bližší tyč a rodiče v hledišti mohou být náležitě pyšní!
40:51 Wizards teď hrozí v jednom kuse, Skuteč dobře blokuje.
38:00 Urban si udělal výlet z obrany až za bránu soupeře. Přitom zkusil zahrozit, ale byl vychytán.
34:45 Vyloučen hráč #24 Adam Smeták družstva Wizards DDM SO Praha 10 na 2 minuty za sekání
34:45 Zakřiknuto. Wizards jdou do oslabení. Smeták se svým koštětem sekl do jiného koštěte a půjde si odpočinout.
34:18 Momentálně se hraje hodně nahoru a dolu, víc nemám co říct :)
31:59 Brankář Skutče je nyní v pohotovosti. Wizards na něj posílají jednu střelu za druhou.
30:01 Úvodní buly opět pro Wizards.
29:59 Fořt ještě zkusil zahrozit na konci třetiny, ale neúspěšně.
28:48 Trestné střílení družstva FbC Skuteč neproměnil #8 Radek Pešek.
28:48 No a máme tu první nájezd. K tomu se postavil Pešek, chtěl zkusit zorro, ale měl až moc velké oči a míček mu ujel. Skóre tedy zůstává 3:2 pro Skuteč.
27:36 GÓL FbC Skuteč! 3:2
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil #7 Karel Břeň, asistoval #8 Radek Pešek (3:2)
27:36 Radost však trvala jen chvíli. Pešek oběhl snad celé hřiště, aby zpoza brány nabídl Břeňovi nahrávku do prázdné. Ten s poděkováním využil a Skuteč vede 3:2.
27:11 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 2:2
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #7 Marek Sedliský, asistoval #14 Tadeáš Zeiner (2:2)
27:11 Sice těsně, ale přece! Sedliského střela ze středu jen těsně prošla za čáru, ale máme vyrovnáno!
26:40 Wizards hrozí, ale gól ne a ne přijít..
25:30 První přesilová hra pro Wizards.
25:22 Vyloučen hráč #11 Šimon Češík družstva FbC Skuteč na 2 minuty za sekání
24:39 GÓL FbC Skuteč! 2:1
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil #9 Oliver Zavoral, asistoval #68 Tommi Fiala (2:1)
24:39 A je zde další vývoj skóre. Zavoral z předbrankového prostoru vyvěsil víko a Skuteč vede 2:1.
23:08 A zase ten Vondra..dneska je to souboj skvělých brankářů.
19:48 Vondra asi viděl, co píšu a chtěl si také říci o zmínku. Naprostou tutovku teď dokázal zlikvidovat helmou a zabránil tak jasnému gólu.
19:10 Ovšem výhozy brankáře Skutče, to je teda něco..klobouček.
17:04 První dvě minuty se hraje na půlce Skutče. Wizards je moc do hry nepouští.
15:01 Úvodní buly pro Wizards!
14:59 První třetina je za námi. Zatím je to něco pro fanoušky defenzivního florbalu.
14:33 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 1:1
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #14 Tadeáš Zeiner, asistoval #26 Jakub Fořt (1:1)
14:33 No sláva!!! Zeiner se trefuje po nahrávce Fořta a máme zde vyrovnaný stav.
11:45 Duo Zeiner-Sedliský nyní hezky zahrozilo, ale pořád tomu chybí ta třešnička v podobě gólu...
08:32 GÓL FbC Skuteč! 1:0
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil #7 Karel Břeň, asistoval #68 Tommi Fiala (1:0)
08:32 A máme zde první gól utkání. Přesilovku Skutče využívá střelou od mantinelu Břeň.
08:20 Vyloučen hráč #95 Matyáš Jan Diviš družstva Wizards DDM SO Praha 10 na 2 minuty za sekání
08:02 Jako by mě kouzelníci slyšeli. Sedliský junior nyní krásně zkoušel tahem, bohužel bez úspěchu.
06:27 Skuteč zatím aktivnější do zakončení. Wizards musí zabrat.
05:15 Přesilovka Skutče zatím taková nemastná neslaná...
03:51 Vyloučen hráč #4 Jan Minh Le družstva Wizards DDM SO Praha 10 na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
03:51 A máme zde první vyloučení, bohužel na straně hostů.
03:50 Hráč Skutče až neSkutečně vymíchal Wizárdský útok a po následném faulu si vybojoval volný úder.
02:00 Mladičký kouzelník Kuchař teď vymíchal obranu soupeře, ale jeho střelu zlikvidoval gólman domácích.
00:01 Úvodní buly pro hosty.
00:00 Zdravím všechny příznivce krásného dorosteneckého florbalu. My zde v hale si již společně mneme prstíky, které budou během zápasu potleskem oceňovat ty nejhezčí akce. Naše mladé pušky se již rozcvičují a připravují na zápasy proti FbC Skuteč a pevně věřím, že si zápas u dnešního onine zápisu užijete i Vy!