2

1

3.

FbC Skuteč - SOKOLI Pardubice 5:4pn
branky: 10. Filip Kubíček, 20. Oliver Zavoral, 36. Karel Břeň, 41. Tommi Fiala, N Radek Pešek - 6. Ondřej Kubeš, 24. Ota Černohorský, 34. Ondřej Markl, 38. Filip Červ; rozhodčí: Marek Jeřábek - Andrej Lipan; vyloučení: 3:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Daniel Nekvinda ? - Vít Pomajzl ?; po třetinách: 1:1, 1:1, 2:2
Ukončena trestná střílení
3 Nájezd na branku provedl z družstva SOKOLI Pardubice hráč #49 Matěj Tlučhoř , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FbC Skuteč hráč #7 Karel Břeň a vstřelil gól.
2 Nájezd na branku provedl z družstva SOKOLI Pardubice hráč #98 Matyáš Oliva a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FbC Skuteč hráč #8 Radek Pešek a vstřelil rozhodující gól (5:4).
1 Nájezd na branku provedl z družstva SOKOLI Pardubice hráč #70 Ondřej Prášek , ale gól nevstřelil.
45:00 Zahájena trestná střílení
44:15 Timeout SOKOLI Pardubice
40:38 GÓL FbC Skuteč! 4:4
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil #68 Tommi Fiala, asistoval #44 Milan Šebesta (4:4)
37:44 GÓL SOKOLI Pardubice! 3:4
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #33 Filip Červ, asistoval #6 Ondřej Kubeš (3:4)
35:59 GÓL FbC Skuteč! 3:3
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil #7 Karel Břeň, asistoval #8 Radek Pešek (3:3)
33:44 GÓL SOKOLI Pardubice! 2:3
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #99 Ondřej Markl, asistoval #2 Matyáš Gilar (2:3)
23:14 GÓL SOKOLI Pardubice! 2:2
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #11 Ota Černohorský, asistoval #40 Vojta Čapek (2:2)
21:48 Vyloučen hráč #98 Matyáš Oliva družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za sekání
19:38 GÓL FbC Skuteč! 2:1
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil #9 Oliver Zavoral bez asistence (2:1)
16:47 Vyloučen hráč #9 Oliver Zavoral družstva FbC Skuteč na 2 minuty za sekání
11:36 Vyloučen hráč #21 Filip Kubíček družstva FbC Skuteč na 2 minuty za sekání
09:29 GÓL FbC Skuteč! 1:1
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil #21 Filip Kubíček, asistoval #68 Tommi Fiala (1:1)
05:12 GÓL SOKOLI Pardubice! 0:1
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #6 Ondřej Kubeš, asistoval #42 Vít Pomajzl (0:1)
02:56 Vyloučen hráč #66 Viktor Pražák družstva FbC Skuteč na 2 minuty za sekání