1

2

3.

Sokol Brno I EMKOCase Gullivers - BLACK ANGELS 3:4pn
branky: 15. Kryštof Dohnálek, 33. Jakub Polcar, 38. Mikuláš Weinstein - 3. Oliver Stabenow, 23. Filip Forejt, 24. Dominik Tandler, N Vojtěch Budínský; rozhodčí: Jana Kubalíková - Martin Kozáček; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; zásahy brankářů: Kryštof Koumal 8 - Jakub Kreibich 7; po třetinách: 1:1, 0:2, 2:0
3 Nájezd na branku provedl z družstva BLACK ANGELS hráč #4 Vojtěch Budínský a vstřelil rozhodující gól (3:4).
3 Nájezd na branku provedl z družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers hráč #69 Lukáš Konrád a vstřelil gól.
2 Nájezd na branku provedl z družstva BLACK ANGELS hráč #27 Daniel Zeliska a vstřelil gól.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers hráč #14 Adam Drga , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva BLACK ANGELS hráč #55 Adam Barchánek , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers hráč #3 Mikuláš Weinstein , ale gól nevstřelil.
45:00 Zahájena trestná střílení
37:58 Gullivers vyrovnává.
37:53 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 3:3
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #3 Mikuláš Weinstein, asistoval #62 Vojtěch Gut (3:3)
36:29 Vyloučen hráč #41 Jakub Kovanda družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za špatné střídání
35:08 Vyloučen hráč #27 Jakub Polcar družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za sekání
32:53 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 2:3
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #27 Jakub Polcar, asistoval #69 Lukáš Konrád (2:3)
30:00 Střely ve 2. části: 10:11
23:49 GÓL BLACK ANGELS! 1:3
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #20 Dominik Tandler, asistoval #55 Adam Barchánek (1:3)
22:38 GÓL BLACK ANGELS! 1:2
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #9 Filip Forejt, asistoval #23 Oliver Stabenow (1:2)
15:01 Gullivers vyhrává buly.
14:28 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 1:1
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #32 Kryštof Dohnálek, asistoval #88 Filip Kovář (1:1)
12:21 Vyloučen hráč #98 Petr Staněk družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za hra rukou
06:35 Gullivers mají plno šáncí, ale gól zatím žádný.
02:04 GÓL BLACK ANGELS! 0:1
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #23 Oliver Stabenow, asistoval #98 Petr Staněk (0:1)