• 44 43:56
    7:4
    (Horák)

Bulldogs Brno - FBŠ Hummel Hattrick Brno U17 7:4
branky: 3. Jakub Továrek, 16. Lukáš Rada, 23. Adam Buček, 34. Lukáš Rada, 41. Vojtěch Zach, 41. Vojtěch Zach, 42. Dominik Papica - 7. Michal Horák, 8. Adam Klusoň, 25. Vojtěch Spousta, 44. Vojtěch Spousta; rozhodčí: Tomáš Nechutný - Alexander McIntosh; vyloučení: 2:2 + Josef Koch TT + 4; využití: 2:1; diváků: 32; zásahy brankářů: Antonín Vopálka 21 - Tomáš Musil 33; po třetinách: 1:2, 2:1, 4:1
45:00 Střely ve 3. části: 15:9
43:56 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno U17! 7:4
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U17 vstřelil #83 Vojtěch Spousta, asistoval #89 Michal Horák (7:4)
43:56 Vyloučen hráč #91 Jakub Továrek družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za nesportovní chování
43:17 Vyloučen hráč #85 Lukáš Rada družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za sekání
41:33 GÓL Bulldogs Brno! 7:3
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #80 Dominik Papica, asistoval #85 Lukáš Rada (7:3)
40:57 Timeout FBŠ Hummel Hattrick Brno U17
40:57 GÓL Bulldogs Brno! 6:3
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #25 Vojtěch Zach, asistoval #91 Jakub Továrek (6:3)
40:12 GÓL Bulldogs Brno! 5:3
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #25 Vojtěch Zach, asistoval #76 Tomáš Macháček (5:3)
38:56 Vyloučen hráč #16 Jáchym Eliáš družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U17 na 2 minuty za sekání
33:34 GÓL Bulldogs Brno! 4:3
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #85 Lukáš Rada, asistoval #89 Antonín Vopálka (4:3)
30:01 Vyloučen hráč #14 Josef Koch družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U17 na 2+2 minuty za neuvedení v sestavě
30:01 Vyloučen hráč #14 Josef Koch družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U17 do konce utkání - technický trest
30:00 Střely ve 2. části: 16:4
24:13 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno U17! 3:3
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U17 vstřelil #83 Vojtěch Spousta bez asistence (3:3)
22:52 GÓL Bulldogs Brno! 3:2
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #54 Adam Buček, asistoval #80 Dominik Papica (3:2)
16:00 Vyloučen hráč #83 Vojtěch Spousta družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U17 na 2 minuty za sekání
15:14 GÓL Bulldogs Brno! 2:2
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #85 Lukáš Rada, asistoval #5 Tadeáš Jelínek (2:2)
15:00 Střely v 1. části: 8:11
07:55 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno U17! 1:2
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U17 vstřelil #67 Adam Klusoň, asistoval #89 Michal Horák (1:2)
06:23 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno U17! 1:1
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U17 vstřelil #89 Michal Horák, asistoval #71 Matyáš Gryc (1:1)
02:10 GÓL Bulldogs Brno! 1:0
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #91 Jakub Továrek, asistoval #18 Jakub Poláček (1:0)