1

0

3.

FBŠ Hummel Hattrick Brno U17 - BLACK ANGELS 3:2pn
branky: 16. Matěj Novotný, 32. Vojtěch Holcman, N Vojtěch Spousta - 21. Michal Robek, 44. Adam Barchánek; rozhodčí: Michal Lipinský - Alexander McIntosh; vyloučení: 2:0; využití: 0:1; zásahy brankářů: Tomáš Musil ? - Vojtěch Teska ?; po třetinách: 0:0, 1:1, 1:1
3 Nájezd na branku provedl z družstva BLACK ANGELS hráč #23 Oliver Stabenow , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U17 hráč #81 Josef Loučka , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva BLACK ANGELS hráč #89 Jiří Sovíček , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U17 hráč #21 Kryštof Milichovský , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva BLACK ANGELS hráč #11 Jiří Janoštík , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U17 hráč #83 Vojtěch Spousta a vstřelil rozhodující gól (3:2).
45:00 Zahájena trestná střílení
45:00 Střely ve 3. části: 2:7
44:31 Timeout FBŠ Hummel Hattrick Brno U17
44:05 Trestné střílení družstva BLACK ANGELS neproměnil #9 Matěj Hodač.
43:08 GÓL BLACK ANGELS! 2:2
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #55 Adam Barchánek, asistoval #74 Michal Robek (2:2)
42:03 Timeout BLACK ANGELS
31:12 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno U17! 2:1
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U17 vstřelil #30 Vojtěch Holcman, asistoval #68 Milan Hradil (2:1)
30:00 Střely ve 2. části: 12:8
20:43 GÓL BLACK ANGELS! 1:1
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #74 Michal Robek, asistoval #9 Matěj Hodač (1:1)
20:16 Vyloučen hráč #19 Matěj Novotný družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U17 na 2 minuty za sekání
19:29 Vyloučen hráč #39 Tomáš Daněk družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U17 na 2 minuty za bránění ve hře
15:34 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno U17! 1:0
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U17 vstřelil #19 Matěj Novotný, asistoval #83 Vojtěch Spousta (1:0)
15:00 Střely v 1. části: 3:12